|
Какое масло заливаем?
|
|
| Автор | Повідомлення |
Боцман
Пират ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 845 Приєднався: Jan 2010 Киев-Херсон маРуСя с характером (была), Шкода Актион 2.0 TDI |
|
||
|
Coolbefore
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 261 Приєднався: Apr 2011 Київ Leon FR 2.0 TFSI |
|
||
|
Tomor
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 769 Приєднався: Aug 2008 Хмельницкий Фабия Нью 1.2 классик |
|
||
|
шкодман
инструктор ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 411 Приєднався: Dec 2011 Днепропетровск А5 2.0 FSI |
|
||
|
Vitaly_N
татаро-монголофоб ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 13 945 Приєднався: Oct 2008 Харьков, Павлово поле А5 1,6 MPI+ESP |
|
|
|
paramon12
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 58 Приєднався: Jul 2008 Днепропетровск шкода октавия тур была, сейчас Tucson |
|
||
|
Misterd
Олексій ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 8 189 Приєднався: Jun 2008 Поділля WV Golf Variant AJ5 1.6 DSG |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1





![[Зображення: 3OM7E.gif]](http://i.imgur.com/3OM7E.gif)
