Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Робоча нарада відділення
Автор Повідомлення
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #31
12-06-2007 15:13  

Igor_Lviv :Якщо враховувати все, то зустріч треба планувати десь на початок 2008-го року. В кращому випадку.
Може більш досвідчені шкодаводи підкажуть: скільки існує ця гілка і скільки часу тривали спроби всіх зібрати? Отже, Антон, прикинь кількість і побажання учасників і напиши коли і де зустрічаємось. З нас всіх у тебе це виходить найкраще! Я буду!!! 99%! (Реальних).

Висловлюю попередження за надмірну емоційність і постійні офтопи. З Антоном проводь індивідуальні консультації при потребі.

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника
Roha Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 568
Приєднався: Mar 2007
Львов
была:Skoda Fabia 1.2 HTP (270 000 km), щас:Honda Civic 4d
Повідомлення: #32
12-06-2007 15:17  

Поки що обіцяти неможу але можливо підтянуся десь на 20.30 (ну постараюся) хоч на 30хв. Все що рішете в Четвер викладіть на форум для загального ознайомлення. В суботу я так думаю при більшій кількості учасників всі ваші обговорення можуть бути продовжені.
Збирайтеся в Четвер хлопці. Нетяніть

[Зображення: roha999.gif][Зображення: 7281.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #33
12-06-2007 15:29  

euripid :Висловлюю попередження за надмірну емоційність і постійні офтопи. З Антоном проводь індивідуальні консультації при потребі.
Потреби немає. Емоційності також. Very Happy
Просто буде дуже жаль, якщо ми змарнуємо можливість організуватись через банальні: "Я можу тоді", "А я тоді", "А я ні тоді, ні тоді"... На мою думку, варто пожертвувати годиною вільного часу будь кому і будь коли, заради становлення клубу у Львові.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #34
12-06-2007 16:02  

Злякався попередження - буду писати спокійно Упал и качаюсь

Короче так. Моя думка: Клуб став активним але все ще не багаточисельним!!! У Львові нас активістів є Я, Роха і Ігор ... ще є Льоша, Петро, Рома на червоній РС ... в Стрию в нас є активіст що страшне діло!!! Рулив під час підготовки зустрічі аж телефон в мене перегрівався!!! Я вважаю що при такій малій кількості людей нехтувати учасниками розвитку клубу неможна. Ділити зустрічі між 4-ма або 5-ма учасниками як на мене теж не логічно. Тре шукати компроміси. Люди рвуться в бій за розвиток клубу, всі прагнуть зробити вклад (доречі Іріша вже вдома надрукувала купу чорнобілих листівок і коли гуляє по місту під дворніки розпихає в шкоди поки ми тут кіпішуємо). Короче треба цінити ту активність і ні в якому разі не втратити той момент піднесення. Конкретно боюсь щоь пропонувати бо знов не так мене зрозуміють.

2 Ігор:
1. Антік кажись щось з фаркопами пропонував ... заглохло.
2. Про наш досвід ітд я мав наувазі що ми не знаємо реальних можливостей клубу при впровадженні наших ідей. Ми не знаємо механізму офіційного залучення партнерів, як діють картки і для чого вони ітд ітд ітд - тупо нехватка інфи про сам клуб, його структуру і можливості. Саме для цього я вважаю Адміністрацію необхідною на зустрічі.

Так ми всі робимо це для себе але ми наразі не знаємо як реалізувати ті чи інші ідеї. Наприклад на Зльоті спонсором був салон Прага-Авто - тобто хтось з ними домовився, на якихось підставах ітд. Хто крім адміна знає що до чого??? Я не знаю. Я на разі в неділю досяг першої мети своєї - зібрав компанію яку обєднює клуб і наші коні залізні і файно провів час і поспілкувався. Тепер можнай йти далі ... але ніхто не знає як. Генерувати ідеї не проблема - головне правильно їх втілювати.

Петро - чи є десь на сайті зібрана інфа по тих питаннях (наприклад партнерство, карточки, співпраця з Єврокаром та дилерами ітд) ???

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #35
12-06-2007 16:08  

StE@LtH :1. Антік кажись щось з фаркопами пропонував ... заглохло.

не заглохло... просто, на сколько я понял, это вам не интересно
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #36
12-06-2007 16:16  

antik :
StE@LtH :1. Антік кажись щось з фаркопами пропонував ... заглохло.

не заглохло... просто, на сколько я понял, это вам не интересно

Лично мое мнение что пофиг интересно или нет. На сеще мало и возможно пока никому ненадо. Но мое мнение такое что чем больше клуб может дать людям ... пусть даже не супер нужных вещей ... тем больше внимания он привлекает и заинтересовывает. Я считаю что если ты можеш это сделать - то почему бы и нет. Как говорится партнерство кушать не просит. Я думаю что ничего страшного если за год к вам никто не обратится за фаркопом? А как насчет вашей ссылки на форуме среди партнеров клуба? А как насчет клиентов Киевских, Одесских, Донецких ... ? Если это все действительно реально то я думаю что стоит это сделать. Просто это не в моей компетенции решать ... но я постараюсь узнать все что смогу.

От меня Respect за это предложение.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #37
12-06-2007 16:43  

StE@LtH :Петро - чи є десь на сайті зібрана інфа по тих питаннях (наприклад партнерство, карточки, співпраця з Єврокаром та дилерами ітд) ???

Про клубні картки на сайті є офіційна інформація, тему жваво обговорювали десь з півроку..порийся в пошуку.
Про партнерство офіційних умов нема, кожен випадок розглядається окремо і рішення приймається Адміністрацією більшістю голосів
Співпраця з Єврокаром наразі не складається, про шо Президент офіційно висловився після зльоту, з дилерами працюємо індивідуально

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #38
12-06-2007 16:49  

StE@LtH :доречі Іріша вже вдома надрукувала купу чорнобілих листівок і коли гуляє по місту під дворніки розпихає в шкоди поки ми тут кіпішуємо
а) якщо ти дозволиш; б) якщо ти не будеш бачити... Wink цьомчики Ірі!!!

* Видалено мною, за зауваженням "Адміністрації".
Шукати всі повідомлення учасника
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #39
12-06-2007 17:14  

Igor_Lviv :Але я думаю, ця розмова якраз для зустрічі?

Саме так...взагалі таке обговорення якшо навіть онлайн, то ведеться а закритому режимі...це внутрішні справи клубу

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #40
12-06-2007 17:17  

euripid :Саме так...взагалі таке обговорення якшо навіть онлайн, то ведеться а закритому режимі...це внутрішні справи клубу
ТРИ то все!!! Погоджуюсь!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Зустріч відділення 28 вересня! euripid 17 4 894 26-12-2007 15:28
Останнє: StE@LtH
  Чергова зустріч відділення у жовтні euripid 25 5 982 29-10-2007 18:45
Останнє: DIG
  Остання зустріч Львівського відділення у 2006 році? euripid 16 6 503 27-12-2006 22:52
Останнє: Klinsman

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1