Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3731
26-12-2019 13:39 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Цитата:Лариса Сарган

Майте чергову порцію ПЦ з коридорів Генпрокуратури.
Ой, вже Офісу генпрокурора (Змінили заднік для брифінгу)

Спочатку трохи історії для нагадування.
17 липня 2014 року у небі над Донбасом був збитий Літак Boeing 777 компанії Malaysia Airlines, що виконував регулярний рейс МН17, унаслідок якої загинули всі пасажири та екіпаж (загалом 298 осіб).

Міжнародна слідча група встановила, що літак збитий зенітним ракетним комплексом «Бук» російського виробництва. Влада Австралії та Нідерландів офіційно звинуватили Росію в катастрофі літака. А вже у 2019 були оголошені перші підозри.

У березні 2020 у Нідерландах має розпочатися судовий процес над винними у збитті пасажирського літака.

А тепер найцікавіше.

Прокурорів, що входили в міжнародну слідчу групу, ЗВІЛЬНЕНО!

Ще раз: ЗВІЛЬНЕНО керівника слідчої групи по МН-17 від України та єдиного прокурора від України. Цю інформацію я отримала від колег з ...Нідерландів.

Фред Вестербеке, голова міжнародної Спільної слідчої групи (JIT), після такої новини особисто прилітав до Києва, але наш генпрокурор не знайшов для нього часу! Знайшов час заступник. Ніпрошо.

Що ми, врешті, маємо?
Маємо відкрите бажання з боку керівництва ГПУ «злити» слідство по МН-17.

Чому?
На це питання я теж шукаю відповіді, як і в інших гучних справах, де є слід Росії та гучні прізвища з минулого накшталт Януковича і ко.

ДУМАЙ.ТЕ
Facepalm

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3732
27-12-2019 10:24 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Цитата:Як Порох береться до справи, в нього і з ковзанки виходить "цукерка". А за що Зеленський не візьметься - все "х@@м по роялю".

Така вже в людей вдача.

Фото для порівнянняMr. GreenMr. Green
   
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
leninV Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 172
Приєднався: Jun 2009
Днепр
Fabia FL 1.6AT Elegance+
Повідомлення: #3733
27-12-2019 12:55 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

В Днепре тоже каток красивый получился, ИМХО

[Зображення: Katok_9.jpg]

[Зображення: ab181811.gif]
блог
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным.
Марк Порций Катон
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3734
27-12-2019 13:32 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

https://www.president.gov.ua/documents/9612019-31701
Скорбим
Цитата:Пане Зеленський, де незалежні та «не свої» люди?
Призначити главою ДБР депутатку від «Слуги народу» Венедіктову це просто в традиціях влади Януковича. Всі свої. Жодних незалежних та об‘єктивних людей. Про неупереджені розслідування можна забути. Справа Труби живе і житиме далі. Адже проблема не в Трубі, а у виключно ручному упралінні всіх органів державної влади з боку Офісу президента.

Хтось може собі хоч на хвилинку уявити що директором НЕЗАЛЕЖНОГО правоохоронного органу в країнах ЄС призначать по партійній квоті? Я ні. Не бачив і не чув. Ще й діючого депутата, главу Комітут правової політики.
Дно пробито ще раз. Правова держава не існує.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3735
27-12-2019 13:35 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(27-12-2019 13:32)Lady :  
Цитата:Хтось може собі хоч на хвилинку уявити що директором НЕЗАЛЕЖНОГО правоохоронного органу в країнах ЄС призначать по партійній квоті? Я ні. Не бачив і не чув. Ще й діючого депутата, главу Комітут правової політики.
Дно пробито ще раз. Правова держава не існує.

А кто-то еще помнит, как pup тут обвинял Порошенко в отсутствии антикоррупционного суда? Ну-ну.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-12-2019 13:35 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3736
27-12-2019 15:44 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

БаянFacepalm
Цитата:МІСЦЕ ВЕНЕДІКТОВОЇ У РАДІ ЗАЙМЕ ОРГАНІЗАТОР СТУДЕНТСЬКОГО КОНКУРСУ КРАСИ


Олександр Санченко проходить до Верховної Ради від партії "Слуги народу". Він замінить Ірину Венедіктову, яка стала тимчасово виконуючою обов'язків директора Державного бюро розслідувань.

Про це свідчить виборчий список партії "Слуга народу".

31-річний Санченко народився у Сумах. Має фінансову освіту в Міжнародному університеті фінансів. Санченко працює директором зі зв'язків з держорганами і корпоративної соціальної відповідальності музичного фестивалю Atlas Weekend.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 409
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #3737
27-12-2019 19:56 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского



Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3738
27-12-2019 20:27 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

СТУДІЯ "95 КВАРТАЛ" ПРОДАЛА РОСІЙСЬКОМУ ТЕЛЕКАНАЛУ СВІЙ НОВИЙ СЕРІАЛ "ПАПІК"

16-серійний комедійний серіал "Папік" виробництва студії "Квартал 95" стартує на російському каналі СТС 20 січня 2020 року.


Адепты липецкой фабрики, вы где???? Где ваше "нет бизнесу на крови"???

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 409
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #3739
27-12-2019 20:46 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(27-12-2019 20:27)m.dreval :  Адепты липецкой фабрики, вы где???? Где ваше "нет бизнесу на крови"???
Это все ради мира, ты, упоротый порохобот!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3740
27-12-2019 21:44 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(27-12-2019 20:46)Dimon325 :  
(27-12-2019 20:27)m.dreval :  Адепты липецкой фабрики, вы где???? Где ваше "нет бизнесу на крови"???
Это все ради мира, ты, упоротый порохобот!

Ага, угу!
Как сложно быть - не "большинством". Добыча мыслей

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1