Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #3691
18-12-2019 17:00 RE: очередные

(18-12-2019 16:16)тавровед :  Какой нахер порох...


Різні там люди, є цілі легендарні підрозділи, як цей
https://novynarnia.com/2018/05/22/pishli...-i-maslov/
   


Є інші...

ps
cини Порошенка та Луценка теж "АТОвці"...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-12-2019 17:03 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3692
18-12-2019 17:08 RE: очередные

(18-12-2019 15:54)тавровед :  
(18-12-2019 14:33)Lady :  учитывая, что 80% участников этой акции- АТОшники...
БЕЗ ВРАНЬЯ! Процентов 30 АТОшников с моего района -алкашня галимая или наркоманьё. Некоторые по 2-3 срока соляру продавали и в медсанбатах отлёживались. Поэтому на настоящих патриотов приходится смотреть через завесу сброда Недоумение
FacepalmFacepalm


(18-12-2019 17:00)Шкодчук :  ps
cини Порошенка та Луценка теж "АТОвці"...
FacepalmFacepalmFacepalm
а из Квартала там вообще ни одного не было!!

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3693
18-12-2019 17:13 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Цитата:Гліб Бабіч

"Іди в АТО"

А пам'ятаєш, як в чотирнадцятому році, замість класичного "А ти хто такий?", перед тим, як вчепитися один одному в горлянку, хом'яки кричали один одному - "Іди в АТО".
У АТО вони не йшли, звичайно. Але це, за їхньою шкалою, було щось схоже на смертельну образу. Куди страшнішу, ніж просто "Пішов, на ...". Для них це було за гранню.

У АТО розлючений обиватель (нарівні з скривдженою елітою) - відправляв всіх. Не тільки нас, жителів АТО. Всіх, хто заважав спокійно існувати.

У АТО відправляли бабки біля під'їзду, дрібні чиновники в жеках, великі чиновники в мерсах, балаболи з депутатськими значками, синєносі стратеги з пивних, диванні патріоти, кухонні генії, чварні сусіди посеред скандалу, офісний і пафосний планктон (пережовуючи повістку), жваві пенсіонери з радянським союзом в голові, монументальні тітки з ринку, бойовий люмпен всіх сортів, мажори з нічних клубів, і інша, "втомлена зі старту" частина країни.

Ні. Це не побажання встати на захист.
Це сакральне прокляття. Уособлює все страшне, незрозуміле, і протиприродне для ліверної маси.
Це симбіоз смерті, пекла, вічної муки, і місця звідки не повертаються.
Туди скидали не тільки нас, тих хто виринулв з самого АТО.
Туди хотіли відправити (для комплекту) злочинців, негідників, вбивць, злодіїв, ледарів, ітд. А також надмірно активних і "дуже розумних".
"Іди в АТО" - це найвищий ступінь прокляття. Найстрашніше, ніж "Щоб ти здох!".
Тобто, це, звичайно передбачає "Щоб ти там здох, в цьому АТО!".
Але "в АТО" передбачає - "здохни важко". По вищому ступінью жаху і болю.

І зараз "в АТО" з жаром відправляють ті ж, хто сюсюкає про "мир" і "хлопчиків, що гинуть".
Суть не у мирі.
Суть в тому, щоб здохли всі (боляче і страшно), хто заважає конкретному вінцю творіння здійснювати вищу діяльність - жерти і перетравлювати.
І вживати шоу.

Саме це не дало нам стати нацією.
Саме це опускає людей до рівня "псевдорозумного шлунка".
Саме це ліпив з нас телевізор, наляканий тим, що ми вийшли в реальність.
Саме про це напередодні говорив душевний тато найбільшого лідера сучасності.

Їм не тільки не зрозуміла війна, як акт самозахисту нації.

Вони не знають, що з нами робити. З тими, хто брав свободу руками, вдихнув, і навіть прийняв її в себе разом з кулею або уламком.
Ми для них всі - контужені. Контужені свободою і гідністю.

Тому, їх зараз буде розривати на шматки - разом з шаблонами.
Як?
Як припинити війну за будь-яку ціну? І одночасно втратити місце, куди нас можна послати з очей геть?
Пекло не підходить - без АТО воно втрачає фізичну сутність страждань.
Потрібно щось істотніше.

О! Тюрма.
Хлопчики і дівчатка, без можливості махнути рукою, і відправити вас "в АТО", де ви або здохнете, або знайдете собі ще якихось пригод - в'язниця, кращий варіант.

Тому, коли на вас почнуть пачками клепати дикі справи - більшість сприйме це з полегшенням і захопленням.
Іди до в'язниці. Відвоював? Тепер відсидь.
Тільки не заважай.

Якби була посередині країни яма з левами і крокодилами, замінована в чотири шари, і наскрізь прострілювана з ДШК - її б на референдумі назвали АТО.
Щоб було, куди відправляти нас з тобою.

Але, знаєш що? Нам з тобою там буде навіть комфортніше.
Чим з цими.
Принаймні - чесніше.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 750
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #3694
18-12-2019 17:31 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(18-12-2019 16:16)тавровед :  
(18-12-2019 16:01)Oleksii Pinchuk :  ..

Ты сначала с ними пороху нюхни и жопу свою под обстрел поставь, потом осуждай. Ты такая же алкашня, не далее чем вчера предлагал 0,2 накатить
Какой нахер порох, это отребье "на войну" пошло бабла срубить, а здесь-дома, их уже замучились соседи пиз"ить, когда по своим сараям за воровство ловили.
сколько тебе надо предложить денег для того чтобы ты пошёл в АТО и рискнул своей жизнью ? Бросить жену, детей, если есть, привычный образ жизни и уйти в окоп, мыться раз в неделю, жрать в обед не горячий супчик а сухпаёк, спать в грязи и прочие прелести, в нагрузку к этому сумасшедшему баблу.
не уверен что ты даже в армии служил и вообще понимаешь о чём я.
Ты готов променять свой намордник 3М и краску с растворителями на автомат, броник, армейский хавчик и возможность лишиться, скажем ноги, и остатьмся инвалидом, или вообще зажмуриться ? За сколько гривен в месяц пойдёшь ? доллары не предлагаю, они сейчас дешевеют по отношению к гривне.

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #3695
18-12-2019 17:33 RE: очередные

(18-12-2019 17:08)Lady :  
(18-12-2019 17:00)Шкодчук :  ps
cини Порошенка та Луценка теж "АТОвці"...
FacepalmFacepalmFacepalm
а из Квартала там вообще ни одного не было!!

Буває, чесніше не бути, ніж бути певним чином

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 294
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #3696
18-12-2019 18:36 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(02-09-2019 19:24)Dimon325 :  


(18-12-2019 16:01)Oleksii Pinchuk :  
(18-12-2019 15:31)kwon :  
(18-12-2019 15:11)Oleksii Pinchuk :  
(18-12-2019 14:04)kwon :  Наговорил? Теперь расхлебывай Smile

Александр Зеленский, отец президента Владимира Зеленского заявил, что не хотел обидеть украинцев словом "биомасса" в своем интервью. В комментарии нашему изданию он уточнил, что употребил это слово не в отношении всех украинцев.

"Я имел в виду только тех купленных людей, которые протестовали под Офисом президента накануне парижской встречи. А само это слово в интервью я употребил на эмоциях, и не хотел никого обидеть", - сказал Зеленский-старший.

Александр Зеленский, отец президента Владимира Зеленского, счастлив, что у его сына Владимира Зеленского получилось договориться с Владимиром Путиным и сделать первые шаги к миру.

"Российские СМИ растиражировали, что я назвал Путина сволочью. Я был в чересчур эмоциональном состоянии и даже не помню какими "эпитетами" я пользовался. Просто мне больно от того, что так долго не заканчивается война. Но сейчас как раз первые подвижки есть. Сын с Владимиром Путиным вступил в диалог. И я очень надеюсь, что они найдут общий язык и мир наконец наступит", - заявил Александр Семёнович
Ты зачем эти статьи цитируешь ? На мордакниге уже это давно все прочитали. Ты же за сына-дебила этого старшего дебила голосовал. Ты тогда ошибся или где, внеси ясность, или хватит метаться тогда от красивых к умным, определись
хочу и цитирую, у нас (как и у многих) на работе блокируют ФБ, голосовал и не ошибся, не метаюсь никуда, а батя молодец - слов своих про сволочь назад не забрал)
Понятно, бывай тогда, ихтиандр .... (с) вместе с тавроведом А по головеА по головеА по голове


(18-12-2019 15:54)тавровед :  
(18-12-2019 14:33)Lady :  учитывая, что 80% участников этой акции- АТОшники...
БЕЗ ВРАНЬЯ! Процентов 30 АТОшников с моего района -алкашня галимая или наркоманьё. Некоторые по 2-3 срока соляру продавали и в медсанбатах отлёживались. Поэтому на настоящих патриотов приходится смотреть через завесу сброда Недоумение

Ты сначала с ними пороху нюхни и жопу свою под обстрел поставь, потом осуждай. Ты такая же алкашня, не далее чем вчера предлагал 0,2 накатить
Бывай "аграрий" (нога в глову) А по голове

"Все будет хорошо! Главное, чтобы все было нормально", "Я сегодня подниму вопрос по этому вопросу" (мой начальник, военный в отставке)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
тавровед Немає
Любитель почитать
****

Повідомлень: 1 304
Приєднався: Jan 2010
Днепровщина. IFD
фаба 1.2 BME класик
Повідомлення: #3697
18-12-2019 20:04 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(18-12-2019 17:31)Oleksii Pinchuk :  сколько тебе надо предложить денег для того чтобы ты пошёл в АТО и рискнул своей жизнью ? Бросить жену, детей, если есть, привычный образ жизни и уйти в окоп, мыться раз в неделю, жрать в обед не горячий супчик а сухпаёк, спать в грязи и прочие прелести, в нагрузку к этому сумасшедшему баблу.
не уверен что ты даже в армии служил и вообще понимаешь о чём я.
Ты готов променять свой намордник 3М и краску с растворителями на автомат, броник, армейский хавчик и возможность лишиться, скажем ноги, и остатьмся инвалидом, или вообще зажмуриться ? За сколько гривен в месяц пойдёшь ? доллары не предлагаю, они сейчас дешевеют по отношению к гривне.
Для умственно отсталых объясню:
- у этого отребья(о котором я веду речь) нихера кроме водяры , самогона, "порошка" нет!!!!
Лично я , в деньгах не измерю. Мой кореш измерил, "по призыву" ... На Саур могиле НАВСЕГДА!!!
Мой "намордник" защита от химии, а не от краски, лол.
Те, о ком я говорю, на медкомиссии, пьяные в хлам, в РайПоликлинике, рассказывали что "ТУТ они никому не нужны, а если ТАМ сдохнут от передоза, то дети бабла отхватят"...

Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Exotic Немає
Писатель
***

Повідомлень: 502
Приєднався: Sep 2006
Cherkassy
Octavia 1.8T WTS, Captiva 2.4
Повідомлення: #3698
18-12-2019 21:59 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(18-12-2019 20:04)тавровед :  "ТУТ они никому не нужны, а если ТАМ сдохнут от передоза, то дети бабла отхватят"...
Ты служил? Где и в каком году? Просто интересно, где ты в армии ширяющихся видел.

Чтобы жить по-человечески, надо,чтобы платили по-божески.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-12-2019 22:02 Exotic.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
тавровед Немає
Любитель почитать
****

Повідомлень: 1 304
Приєднався: Jan 2010
Днепровщина. IFD
фаба 1.2 BME класик
Повідомлення: #3699
18-12-2019 22:30 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(18-12-2019 21:59)Exotic :  Ты служил? Где и в каком году? Просто интересно, где ты в армии ширяющихся видел.

не, я не служил, я у мамки под юбкой прятался.
В армии или в АТО?. где "ширяющиеся"---Порошок? не, не слышал)

(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-12-2019 22:31 тавровед.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Exotic Немає
Писатель
***

Повідомлень: 502
Приєднався: Sep 2006
Cherkassy
Octavia 1.8T WTS, Captiva 2.4
Повідомлення: #3700
18-12-2019 22:35 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(18-12-2019 22:30)тавровед :  В армии или в АТО?. где "ширяющиеся"---Порошок? не, не слышал)
в армии служил? Не в ато.
Порошок - это кокаин?

Чтобы жить по-человечески, надо,чтобы платили по-божески.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2