Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Как же тяжко стало жить!!!
Автор Повідомлення
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 527
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #331
31-01-2018 18:35 RE: Как же тяжко стало жить!!!

(31-01-2018 18:16)m.dreval :  Т.е. можно не палец отрезать, а жопу жидкой сваркой заварить?
Саша, не выдумывай велосипед.
Какое кардинальное решение Smile
Нет Миша, достаточно дать таблеток от глистов )))) если причина в них
Как сделали в той же Грузии
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-01-2018 18:40 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #332
31-01-2018 18:52 RE: Как же тяжко стало жить!!!

(31-01-2018 18:35)1.2HTP :  Нет Миша, достаточно дать таблеток от глистов )))) если причина в них
Как сделали в той же Грузии

ТА ТЫ ШО!!! Нобель!

Значит даем "средство от глистов" тем кто на евробляхах, и одной проблемой в стране меньше! Ты за? Т.е. убираем условие для возникновения коррупции в таможенных органах.

П.С. Можно конечно еще перестрелять всех таможенников, или запретить европейцам ездить на машинах. )))

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 527
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #333
31-01-2018 18:58 RE: Как же тяжко стало жить!!!

Миша, ты запутался )))
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #334
31-01-2018 19:01 RE: Как же тяжко стало жить!!!

(31-01-2018 18:58)1.2HTP :  Миша, ты запутался )))

Я запутался? Или я тебя запутал? )))

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 527
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #335
31-01-2018 19:10 RE: Как же тяжко стало жить!!!

я конечно знаю что ты : " кручу верчу запутать хочу " Smile
Но в этот раз , ты сам запутался
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #336
31-01-2018 19:20 RE: Как же тяжко стало жить!!!

(31-01-2018 19:10)1.2HTP :  я конечно знаю что ты : " кручу верчу запутать хочу " Smile
Но в этот раз , ты сам запутался

Тогда давай на вайбер в чем именно. )))

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #337
31-01-2018 19:35 RE: Как же тяжко стало жить!!!

Цитата:уже красиво сказано. Чотири питання:

- де брати газ?
- чим замінити надходження за транзит?
- де брати вугілля?
- де брати ядерне паливо?

П.С. Чув, що вже й мазут для ТЕЦ купуємо в Росії. Чим будемо топити, панове. Лісосмуг вистачить?

Facepalm
Міша... дуже не розумно та дуже сумно
от поясню. на приклад я арабський шейх. і я знаю що нафти в мене залишилось ну... на 30 років. що я роблю? авжеж! починаю вкладати нафтові долари в розвиток різних проектів аби забезпечити собі гідний рівень життя після того як нафта скінчиться! добре. 2014 рік і я знаю що рашка агресор. але я залежний від її енергоносіїв, котрі є не тільки в неї. що я роблю? ну звісно ж не перевожду ТЕЦ на інші види вугілля, не укладаю договори на постачання газу від інших країн, МАКСИМАЛЬНО БЛОКУЮ розвиток видобутку власного газу, в тому числі сланцевого, не дай Боже не переводжу АЕС на Westinghouse (хоча частково це зроблено) і так далі... ні, я в жодному разі не готоуюсь щоб в 2016 році влаштувати агресору блокаду та локаут. нащо я краще відснашаю усю країну через роттердам плюс.
ще раз відповідаю - є така стадія як підготовка. що для цього зроблено за 4 роки, окрім популістських заяв по типу твоєї?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #338
31-01-2018 19:49 RE: Как же тяжко стало жить!!!

А що, роттердам плюс хіба не була підготовка до незалежності від Росії по вугіллю? Чи поступове переводення АЕС на Westinghouse не робиться?

З вугіллям. припустимо є варіанти. З ядерним паливом теж. А що робити з газом?

Скільки Україна отримує за транзит?
Чим замінити?
Скільки коштує альтернативний газ з Норвегії?
Як можна було робити віртуальний реверс, якщо не прокачувати російський газ на Захід?
На скільки Україні вистачить свого проирднього газу з сьогодняшніми темпами видобування?
Скільки коштує почати видобувати свій сланець?
Де в Україні розташовані родовища сланцю?

Поміть, Славо. Я взяв тільки чотири аспекти. Газ, транзит, вугілля та ядерне паливо. Певен, що залежність України від Росії набагато більша.

Наскільки ти, Славо, обізнаний в мірі залежності нашої країни від Росії зараз? Ти певен, що можна зараз оголосити військовий стан, і це не вплине на Україну?

Ти певний, що повний розрив не приведе до соціального вибуху зараз? Скільки у нас там заробітчан?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-01-2018 20:03 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #339
31-01-2018 20:07 RE: Как же тяжко стало жить!!!

Міша досить обізнаний. Наприклад знаю що усі мобільні оператори належать ворогу. Знаю які дані через них можна отримати. Навіть знаю, що в порушення закону біллінгові сервери стоять в рашці а не в Україні.
Міша хіба гроші за транзит коштують більше одного життя українця? А 10 життів? А тисячі? І це не популізм. Подивись в очі матері, яка втратила сина під широкіно і скажи що гроші за транзит газу важливіші.
Міша ми залежні на стільки на скільки дозволяємо. На скільки хочемо. Якщо про сланцевий газ то його багато. В харківській та полтавській областях. Але поділити аваков не може з лолітою. Усіх іноземних інвесторів звідти випхали. Шелл би вже півтора роки як його видабував якби не аваков. Гроші за бурштин могли б дуже суттєво компенсувати гроші за транзит. Могли б побудувати танкер та возити газ з катару. Був такий проект. Але ж ні!
Рашка окрім депресії та агресії не виробляє та не добуває нічого чого не має в інших. Хто б більше втратив ми від транзиту чи рашка від непоставок? А там ще є технологічні моменти. Рашка змушена зпалювати зайво добутий газ мо не може законсервувати родовища.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #340
31-01-2018 20:17 RE: Как же тяжко стало жить!!!

(31-01-2018 20:07)LUPUS :  Міша хіба гроші за транзит коштують більше одного життя українця? А 10 життів? А тисячі? І це не популізм. Подивись в очі матері, яка втратила сина під широкіно і скажи що гроші за транзит газу важливіші.

Славо, ти мене молодший на 11 років. Тому лихі 90-і, коли просто нічим було платити пенсії, а заробітньої платні на заводі вистачало на один снікерс, ти пережив в дитячій ейфорії. Це не в укор тобі - Слава Богу, шо ти того не знаєш.

Але повір - смерть старої людини від голоду та зубожіння, коли їй просто немає кому допомогти - то не мнеш страшно, ніж смерть нашіх хлопців під Широкіно. Тому не треба на цьому спекулювати.

Я вважаю, що завдання президента - зберегти країну та зберегти людей в ній. А наскільки при цьому це буде в відповідності до канонів патріотизму - це вже потім.



(31-01-2018 20:07)LUPUS :  Якщо про сланцевий газ то його багато. В харківській та полтавській областях. Але поділити аваков не може з лолітою. Усіх іноземних інвесторів звідти випхали. Шелл би вже півтора роки як його видабував якби не аваков.

А про Донбас і сланець то казки розказували?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-01-2018 20:21 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3