Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Крадуть рибу з озера. Як боротись?
Автор Повідомлення
Рекрут Немає
Атеист
*****

Повідомлень: 2 752
Приєднався: Aug 2013
Хмельницкий-Киев-Харьков
служебные
Повідомлення: #21
06-10-2014 19:43 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

датчики движения настраиваются... по кг... т.е. можно на все настроить и вербы и коты не сработают... можно настроить датчики и на запись видео+ включение прожектора... и стоят они - понты..

Войну нельзя избежать ёё можно лишь отстрочить с выгодой для противника (с) Никколо́ Макиаве́лли 1502г.
Шукати всі повідомлення учасника
YURIY-KI Немає
Классик
****

Повідомлень: 873
Приєднався: Apr 2009
Львів
Повідомлення: #22
06-10-2014 20:38 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

як писали вище, по периметру ставу в дно набити коликів, а також декілька штук по середині озера, коли не вербові бо верба ростиме, плтім буже проблема що з нею робити це врятує від несанкціонованого відлову сітками, тепер наступний крок - кілки звязуємо між собою дротом - це шоб не ловили спінінгами /січуть озеро спінінгами і ловлять рибу трійниками яких кидається вяжеться по 3-7 штуки на один спінінг/. ше можуть ловити ятером/каблуком/екраном. тут не знаю що порадити.
собаку не обовязково велику, достатньо однієї/двох маленьних але вредних дворняг які робитимуть шум як тільки хтось чужий появиться.

вирізати навколо всі верби в кущі які прикривають контроль над ставком.

перед тим як забивати коли подумайте як самі виловлюватимете рибу, чи сходить свя вода, чи є місце біля шлюзу, чи є рів по середині озера в.який збиратиметься риба коли ви спускатимете став.


не знаю чи варто на зиму запускати став рибою, якщо ви його зараз обловили, краще дочикатися весни, зробити сан профілактику ставу і тоді запустити малька. інакше буде потрібно рубати зимою ополонки щоб риба не згинула від нестачі кисню, тай приросту риба за зиму не матиме а відхід може бути.

Tour 1.9 agr
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-10-2014 20:43 YURIY-KI.)
Шукати всі повідомлення учасника
yesdok Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 233
Приєднався: Jul 2013

А7 2.0 TDI DSG (была) Passat B8 2.0TDI DSG
Повідомлення: #23
06-10-2014 20:47 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

Кiлки-небезпечно( купання, плавання на лoдцi, крихкий лiд i т.д)
Шукати всі повідомлення учасника
Платон Немає
:)
*****

Повідомлень: 6 273
Приєднався: Apr 2007
Тут
Skoda Fabia Combi III
Повідомлення: #24
06-10-2014 21:08 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

у меня тоже такая же история, тоже свой мини ставок, все время ловился карась, только забросил, сразу на два поводка цеплялся, сейчас приезжаю, очень редко ловиться, рядом строят дом, может строители-вуйки выловили. Если рыбы было много, два варианта или выдры, бобры, могут выесть за пару недель, или волоком выловили люди.

Бачу ціль не бачу перешкод!
Шукати всі повідомлення учасника
Grizzly Немає
ДОБРЯК
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Sep 2010
Львів
Octavia ІІ 1,8 TSI MG була, VW Golf SportWagen 2.0 TDI DSG6
Повідомлення: #25
06-10-2014 21:26 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

(06-10-2014 20:38)YURIY-KI :  як писали вище, по периметру ставу в дно набити коликів, а також декілька штук по середині озера, коли не вербові бо верба ростиме, плтім буже проблема що з нею робити це врятує від несанкціонованого відлову сітками, тепер наступний крок - кілки звязуємо між собою дротом - це шоб не ловили спінінгами /січуть озеро спінінгами і ловлять рибу трійниками яких кидається вяжеться по 3-7 штуки на один спінінг/. ше можуть ловити ятером/каблуком/екраном. тут не знаю що порадити.
собаку не обовязково велику, достатньо однієї/двох маленьних але вредних дворняг які робитимуть шум як тільки хтось чужий появиться.

вирізати навколо всі верби в кущі які прикривають контроль над ставком.

перед тим як забивати коли подумайте як самі виловлюватимете рибу, чи сходить свя вода, чи є місце біля шлюзу, чи є рів по середині озера в.який збиратиметься риба коли ви спускатимете став.


не знаю чи варто на зиму запускати став рибою, якщо ви його зараз обловили, краще дочикатися весни, зробити сан профілактику ставу і тоді запустити малька. інакше буде потрібно рубати зимою ополонки щоб риба не згинула від нестачі кисню, тай приросту риба за зиму не матиме а відхід може бути.
якщо так забронювати став - як я ловити буду? спортивна рибалка між кілками з дротом думаю буде не в кайф...
верби садив, бо берег обкладений річковим каменем, почав потрошки сповзати, раки риють нори і камінь обвалюється. з боку верб сповзання припинилось, тому їх викорчовувати - не варіант.
санпрофілактика ставу 2 рази в рік, вапнування і все таке, батько то діло любить.
ополонки рубати не треба, зі свердловини проведена труба, вода самотьоком валить, став навіть в -30 не замерзає, на Йордана купаємось огого!!

зараз Владко почитає тему - треба буде рибалку організовувати...Laughing
Шукати всі повідомлення учасника
sunny29031990 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 67
Приєднався: Jan 2013
Глобине
Octavia 2.0
Skype IDsunny29031990
Повідомлення: #26
07-10-2014 08:07 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

+1 на користь песика...
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
YURIY-KI Немає
Классик
****

Повідомлень: 873
Приєднався: Apr 2009
Львів
Повідомлення: #27
07-10-2014 12:56 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

ну що можу сказати, потрібно робити виїзд на місце і ставити діагноз ))). а щоб був він обєктивним, потрібно випробувати всі можливі способи ловлі риби, з закріпленням результатів хорошим шашликом. )

Tour 1.9 agr
Шукати всі повідомлення учасника
avtostat Немає
Стрелок
*****

Повідомлень: 1 655
Приєднався: Oct 2012
Чернівці
FABIA 1.4 MPI хэтчбек
Повідомлення: #28
07-10-2014 15:00 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

С датчиками движения совет хороший, но нужно ставить датчики не на 220 вольт, (как обычные бытовые для включения света), а 12 вольтовые и завести их на охранный прибор (если нужны подробности монтажа могу рассказать). Во-первых меньше расход энергии, а во-вторых - более безопасно. Можно использовать приборы различных фирм. Порекомендовать могу "Дунай 4.3.1". Дунай - одни из лучших охранных приборов в Украине. Кстати производятся тоже в Украине, поэтому с ремонтной базой ваще проблем нет. Приборы "Дунай" работают в КабМине, Монетном дворе, Верховой Раде и других крутых министерствах. Это я для того говорю, чтобы был понятен уровень качества такого оборудования. Датчики движения стоят около 130 грн за шт. Кабеля можно проложить (от дома к озеру) в гофре под землёй. Там же можно проложить и кабель для видеокамер (вдруг когда нибудь пригодится).
В приборе небольшой аккум на 12 вольт. Держит (в зависимости от мощности)от 2 до 12 часов. Это на тот случай, если перережут основное питание. Прибор можно настроить на различные зоны, например по группе датчиков. Это значит, что вы точно будете знать в каком месте озера была "сработка" датчика. Это для того, чтобы вы не бегали по всему озеру с фонариком, а точно шли в тот угол, где спрятался вор. К прибору (в доме) подсоединяется сирена (лучше со звуковой настройкой, чтобы ночью "кондратий" не хватил) или ваще можно подсоединить (при желании) GSM модуль автодозвонщика, который будет посылать СМСку на ваш телефон при "тревоге".
Короче, при желании, можно организовать охрану озера очень качественно даже без собаки. Главное, чтобы на сигнал "тревоги" отреагировали быстро.

"Между огнём и светом, я выбираю свет"


[Зображення: 54af91c65ef8b.gif]
[Зображення: bazaauto.gif]]
Шукати всі повідомлення учасника
spoc Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 149
Приєднався: Jan 2014

Повідомлення: #29
08-10-2014 09:04 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

Как вариант поставить пару капканов, жаловаться все равно жаловаться небудут), хотя если следов нет то у вас выдры или щуки рыбу трощат.
Шукати всі повідомлення учасника
Lokki2006 Немає
Алень

Повідомлень: 1 970
Приєднався: Sep 2009
Киев, Москва
Honda Accord 7, 2.4 executive, Nissan Primera 2.0 CVT (жена). Были немцы всех сортов и расцветок.
Повідомлення: #30
08-10-2014 09:19 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

У нас тоже так сделано, только стоит пара ламп по 0,5 Квт/ч, если начинается шевеление-врубается свет, будь то нутрия, собака и т.д.
Хорошо освещает одна лампа площадь где-то 30х30 метров, они не дорого стоят. И установить самому не проблема. Во всяком случае если есть рыба, тем более уже большая, то она дороже.

ЗЫ Правда у нас закрытая территория, вор один раз пролез, и шарился у входа в дом, датчики как раз были выключены, он не знал что в доме кто-то есть. Я вышел с другой стороны дома, сказал даю 30 секунд, потом стреляю на поражение, и выстрелил в воздух. Бедолага пробежал 50 метров с такой скоростью, что его даже было не разглядеть, а потом перелетел через 3-х метровый забор.

ЗЫЫ Кстати, рыба в маленьких водоёмах сейчас вообще не ловится, у нас тоже, ни на сеть, ни на макушатник, ни на паук. То ли время года такая, то ли ещё что. Так что не факт что рыба пропала, она может просто не ловиться!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  голубые озера (30км от киева)-сколько денег??? zimin 10 13 784 25-08-2010 15:30
Останнє: yur4eg

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1