Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Крадуть ковпаки. Є пропозиція...
Автор Повідомлення
mototo987 Немає
-злюка бобер-
****

Повідомлень: 1 404
Приєднався: Apr 2011
Винница-Сity
Octavia Tour 1.6(Была);Skoda Octavia А5 2.0FSI (Была);BMW X3 F25 дизель
Повідомлення: #21
08-07-2013 15:37 RE: Крадуть ковпаки. Є пропозиція...

(08-07-2013 05:41)linc27 :  Бляха-муха ! Ну це вже капец повний !
І от що ти цим падлюкам зробиш... як іх спіймати*?!
Bizonxp, співчуваю ....

У меня когда-то на мерсе вытащили мафона возле ц/р, так на другой день я поехал на бусе ловить на "живца", в будку посадил двоих ребят с битами и так продолжалось три дня, на четвёртый некого небыло в машине, так открутили противотуманки и сразали антену на магните сволочиПовбывав бы, как чувствовали гады, вот и закон подлости.

Да плюньте вы на свои бицепсы, нормальные пацаны давно уже качают нефть...!
Шукати всі повідомлення учасника
Bizonxp Немає
Ученик
*

Повідомлень: 29
Приєднався: Jul 2012
Вінниця
Skoda Octavia A5 FL
Повідомлення: #22
08-07-2013 21:46 RE: Крадуть ковпаки. Є пропозиція...

А ще мене добиває, коли по місту їздять А5 дорестайлингові на нових ковпаках. Так їдеш і думаєш: "А чи не не ти с...ка сп...див їх у мене?". А потім розумієш - ні, він чесно купив у того хто їх спи....в.
Шукати всі повідомлення учасника
mototo987 Немає
-злюка бобер-
****

Повідомлень: 1 404
Приєднався: Apr 2011
Винница-Сity
Octavia Tour 1.6(Была);Skoda Octavia А5 2.0FSI (Была);BMW X3 F25 дизель
Повідомлення: #23
08-07-2013 22:49 RE: Крадуть ковпаки. Є пропозиція...

Покупайти литьё с секреткамиRulez

Да плюньте вы на свои бицепсы, нормальные пацаны давно уже качают нефть...!
Шукати всі повідомлення учасника
Bizonxp Немає
Ученик
*

Повідомлень: 29
Приєднався: Jul 2012
Вінниця
Skoda Octavia A5 FL
Повідомлення: #24
08-07-2013 23:40 RE: Крадуть ковпаки. Є пропозиція...

Якщо примітили, то прийдуть із секретними антисекретками, причому з цілим набором. І нічого не допоможе. Хіба спати в машині. А так краще відеоспостереження і стоянка з охороною. Читав в якомусь журналі великий тест секреток. Так всі вони викручуються, але по різному - одні довго, інші шумно, а деякі ледь не пальцями. Диски звісно класно, но з нашими дорогами шкода гроші викидати. Недавно їздив до батьків у район, так сто метрів не проїдеш щоб у яму не вскочити, таке враження що Азіров всі 4% доріг недобитих сконцентрував там. А вивалити мінімум 700 грн. за диск і побити його жаба давить. Цого хоч гепнув і за 30 грн. прокатав. А на швидкість особливо не впливає.
Шукати всі повідомлення учасника
filuk Немає
Писалкин
****

Повідомлень: 1 180
Приєднався: Jul 2010
Винница
была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 6 мех машина жены была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 7 DSG
Повідомлення: #25
09-07-2013 06:38 RE: Крадуть ковпаки. Є пропозиція...

(08-07-2013 23:40)Bizonxp :  Якщо примітили, то прийдуть із секретними антисекретками, причому з цілим набором. І нічого не допоможе. Хіба спати в машині. А так краще відеоспостереження і стоянка з охороною. Читав в якомусь журналі великий тест секреток. Так всі вони викручуються, але по різному - одні довго, інші шумно, а деякі ледь не пальцями. Диски звісно класно, но з нашими дорогами шкода гроші викидати. Недавно їздив до батьків у район, так сто метрів не проїдеш щоб у яму не вскочити, таке враження що Азіров всі 4% доріг недобитих сконцентрував там. А вивалити мінімум 700 грн. за диск і побити його жаба давить. Цого хоч гепнув і за 30 грн. прокатав. А на швидкість особливо не впливає.

Полностью с Вами согласен, литье не нужно, да и зачем Вам шкода, поменяйте на Таврию, на скорость ведь не влияет.

067430381два Виталик
ЧИПокнутый я реклама удалена
402м- 14,2 сек
Шукати всі повідомлення учасника
mototo987 Немає
-злюка бобер-
****

Повідомлень: 1 404
Приєднався: Apr 2011
Винница-Сity
Octavia Tour 1.6(Была);Skoda Octavia А5 2.0FSI (Была);BMW X3 F25 дизель
Повідомлення: #26
09-07-2013 08:59 RE: Крадуть ковпаки. Є пропозиція...

(08-07-2013 23:40)Bizonxp :  Якщо примітили, то прийдуть із секретними антисекретками, причому з цілим набором. І нічого не допоможе. Хіба спати в машині. А так краще відеоспостереження і стоянка з охороною. Читав в якомусь журналі великий тест секреток. Так всі вони викручуються, але по різному - одні довго, інші шумно, а деякі ледь не пальцями. Диски звісно класно, но з нашими дорогами шкода гроші викидати. Недавно їздив до батьків у район, так сто метрів не проїдеш щоб у яму не вскочити, таке враження що Азіров всі 4% доріг недобитих сконцентрував там. А вивалити мінімум 700 грн. за диск і побити його жаба давить. Цого хоч гепнув і за 30 грн. прокатав. А на швидкість особливо не впливає.

Процентов 70 машин ездят на литье и некто не жалуэтся, если поставите на 19 тогда по ямама конечно жалко ездить, а если 15-16 то все ок. будет.

Да плюньте вы на свои бицепсы, нормальные пацаны давно уже качают нефть...!
Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #27
09-07-2013 09:04 RE: Крадуть ковпаки. Є пропозиція...

Если резина нэ кэтай, диски нэ кэтай, то проблем нет. Ну и вынимательность на дороге не помешает.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
Bizonxp Немає
Ученик
*

Повідомлень: 29
Приєднався: Jul 2012
Вінниця
Skoda Octavia A5 FL
Повідомлення: #28
10-07-2013 09:18 RE: Крадуть ковпаки. Є пропозиція...

Я пропоную закрити питання які диски краще, бо я згоден що на октаху 16" zenith краще ніж залізяки. Важливіше гуртом придумати як вичислити того під...са, який краде ковпаки. Сусід, у якого також вкрали, казав що приїхав десь о 00:30 і бачив тіпа, який стояв на краю стоянки і щось видивлявся. В нас двір проходний, тому лазять там часто. Але як тільки вийшов з машини, закрив її, той тіп різко звалив. Так що краще такі моменти не пропускати
Шукати всі повідомлення учасника
filuk Немає
Писалкин
****

Повідомлень: 1 180
Приєднався: Jul 2010
Винница
была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 6 мех машина жены была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 7 DSG
Повідомлення: #29
10-07-2013 11:04 RE: Крадуть ковпаки. Є пропозиція...

(10-07-2013 09:18)Bizonxp :  Я пропоную закрити питання які диски краще, бо я згоден що на октаху 16" zenith краще ніж залізяки. Важливіше гуртом придумати як вичислити того під...са, який краде ковпаки. Сусід, у якого також вкрали, казав що приїхав десь о 00:30 і бачив тіпа, який стояв на краю стоянки і щось видивлявся. В нас двір проходний, тому лазять там часто. Але як тільки вийшов з машини, закрив її, той тіп різко звалив. Так що краще такі моменти не пропускати
так, между прочим, оригинальных зенитов в 16 размере не существует Hello!

067430381два Виталик
ЧИПокнутый я реклама удалена
402м- 14,2 сек
Шукати всі повідомлення учасника
mototo987 Немає
-злюка бобер-
****

Повідомлень: 1 404
Приєднався: Apr 2011
Винница-Сity
Octavia Tour 1.6(Была);Skoda Octavia А5 2.0FSI (Была);BMW X3 F25 дизель
Повідомлення: #30
10-07-2013 15:12 RE: Крадуть ковпаки. Є пропозиція...

(10-07-2013 09:18)Bizonxp :  Я пропоную закрити питання які диски краще, бо я згоден що на октаху 16" zenith краще ніж залізяки. Важливіше гуртом придумати як вичислити того під...са, який краде ковпаки. Сусід, у якого також вкрали, казав що приїхав десь о 00:30 і бачив тіпа, який стояв на краю стоянки і щось видивлявся. В нас двір проходний, тому лазять там часто. Але як тільки вийшов з машини, закрив її, той тіп різко звалив. Так що краще такі моменти не пропускати

Я когда ставил первые разы машину в дворе, настраивал видеорегистратор что бы он включался при обнаружении движения. Вроде работал

Да плюньте вы на свои бицепсы, нормальные пацаны давно уже качают нефть...!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2