|
хочу А5 1,8 tsi с мех6 с ESP
|
|
| Автор | Повідомлення |
Banned Повідомлень: 988 Приєднався: Dec 2007 |
|
||
|
редиска редкая Повідомлень: 933 Приєднався: Jun 2011 Белая Церковь а5 fl 1,8 tsi капучино со всякими вкусностями |
|
||
|
kslavik
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 448 Приєднався: Sep 2005 Закарпаття Touareg CR |
|
|
|
редиска редкая Повідомлень: 933 Приєднався: Jun 2011 Белая Церковь а5 fl 1,8 tsi капучино со всякими вкусностями |
|
||
|
subzero
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 232 Приєднався: Apr 2007 Subaru Outback 2.5 MT |
|
||
|
CHUK
Мандрівник ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 953 Приєднався: Jul 2008 Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91 |
|
||
|
Lion_ua
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 622 Приєднався: Apr 2007 Киев. Украина Octavia FL 1.8+7DSG |
|
||
|
Banned Повідомлень: 988 Приєднався: Dec 2007 |
|
||
|
Chilly
Ученик ![]() Повідомлень: 15 Приєднався: Jun 2012 Киев Octavia A5 1,8 tsi + МКП + ESP |
|
||
|
Kosta_2k
Ученик ![]() Повідомлень: 15 Приєднався: Mar 2007 Roomster 1,4 |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Хочу Superb. Долго хочу. | ledoberman | 45 | 21 105 |
08-01-2011 17:04 Останнє: Sherlock |
|
Переглядають: Гості: 1





. утримання на ухилі супер. та й для жінки моєї легше буде так їздити.

.
на донецкую братву что б курс доллара до выборов додержали без изменений.