Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Авто за 10-12 у.о.
Автор Повідомлення
barabaka Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 215
Приєднався: Dec 2008
100лица
Scion tC
Повідомлення: #21
20-05-2012 21:52 RE: Авто за 10-12 у.о.

(20-05-2012 21:08)ERKA :  Но у тура есть один недостаток: подушка радиатора. Она меняется чаще, чем в иных автомобилях.

Прикольно. А где она находится и как выглядит? Ато я за 220 тысяч и 5 лет так и не узнал о ней Курить

[Зображення: 458555.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
andrey_notar Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 871
Приєднався: Mar 2010

Сейчас - Superb 1,8 TSI, Лансер спорт 2,0, Шкода Октавия 1,8Т ГБО
Повідомлення: #22
21-05-2012 09:01 RE: Авто за 10-12 у.о.

(18-05-2012 14:37)advok :  Шановні учасники форуму допоможіть з вибором авто на кожен день за 10-12 у.о. Планую використовувати його також для роботи (близько 1,5тис км в місяць заміських поїздок). Зараз катаюся на Турі 1,6 2007р.в але машинка не моя тому настав час взяти щось для себе не старше 6 років.
Наразі розглядаю варіанти:
Форд Фокус, Сеат Леон, Мітцубісі Лансер 9. Також не виключаю таких варіантів як Сеат Кордоба, та Фабія 1,4.

а что вы хотите от машинки?
Шукати всі повідомлення учасника
advok Немає
Ученик
*

Повідомлень: 29
Приєднався: Aug 2010

Octavia Tour
Повідомлення: #23
21-05-2012 14:35 RE: Авто за 10-12 у.о.

Прокатався сьогодні на Лансері 9 1,6. Враження змінились в позитивну сторону.
В порівнянні з Туром 1,6 на якому зараз їжджу:
+ Краще тримається дороги/входить в повороти.
+ Обзорність
+ Менш шумний салон.
- Несподобався високооборотний двигун, який тягне на верхах, Тур розганяється швидше. ІМХО
Як згадаю допишу ще.

залишилось прокататися ще на Фокусі 1,6 (хетч) і тоді можна робити остаточні висновки.
Шукати всі повідомлення учасника
andrey_notar Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 871
Приєднався: Mar 2010

Сейчас - Superb 1,8 TSI, Лансер спорт 2,0, Шкода Октавия 1,8Т ГБО
Повідомлення: #24
21-05-2012 14:51 RE: Авто за 10-12 у.о.

(21-05-2012 14:35)advok :  Прокатався сьогодні на Лансері 9 1,6. Враження змінились в позитивну сторону.
В порівнянні з Туром 1,6 на якому зараз їжджу:
+ Краще тримається дороги/входить в повороти.
+ Обзорність
+ Менш шумний салон.
- Несподобався високооборотний двигун, який тягне на верхах, Тур розганяється швидше. ІМХО
Як згадаю допишу ще.

залишилось прокататися ще на Фокусі 1,6 (хетч) і тоді можна робити остаточні висновки.

думаю за эту сумму и 2,0 можно глянуть
Шукати всі повідомлення учасника
advok Немає
Ученик
*

Повідомлень: 29
Приєднався: Aug 2010

Octavia Tour
Повідомлення: #25
22-05-2012 12:01 RE: Авто за 10-12 у.о.

Прокатався ще на Фокусі 1,6 2010. Досить позитивні враження.
+ Легке і чітке керування.
+ Короткий хід ручки перемикання передач
+ Мягкий пластик та масивне торпедо. (велика відстань до лобового, краю передньго бампера побачити не можливо незнаю куди віднести +/-)
+ дизайн всередині і ззовні;
+ підвіска інформативна і в міру жостка.
-деколи не хватало потужності двигуна (Тур 1,6 мені здається потіжнішим і тяговитішим)
- непривичний звук мотора (якесь рохкання коли додати газу)

Тепер стоїть вибір між Лансером 9 1,6 та Фокусом 2 1,6...
Шукати всі повідомлення учасника
andrey_notar Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 871
Приєднався: Mar 2010

Сейчас - Superb 1,8 TSI, Лансер спорт 2,0, Шкода Октавия 1,8Т ГБО
Повідомлення: #26
22-05-2012 12:09 RE: Авто за 10-12 у.о.

(22-05-2012 12:01)advok :  Тепер стоїть вибір між Лансером 9 1,6 та Фокусом 2 1,6...

ну это Ваш личный момент, что больше понравилось, лучше состояние авто и т.д.

на Октавии 1,6 действительно эластичный мотор, ну то дело привычки
Шукати всі повідомлення учасника
ERKA Немає
Крыша едет не спеша
****

Повідомлень: 972
Приєднався: Feb 2009
Хмельницкий
Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #27
23-05-2012 22:04 RE: Авто за 10-12 у.о.

(20-05-2012 21:52)barabaka :  Прикольно. А где она находится и как выглядит? Ато я за 220 тысяч и 5 лет так и не узнал о ней Курить

Узнаете, когда цену за замену чего-то заломят. Она выглядит, как две спичечные коробки, сложенные вместе. Где находится объяснить не смогу, только показать. На очередном ТО поменял, сам только увидел, откуда снимали.

Если правила кому-то мешают, иногда необходимо их менять
Шукати всі повідомлення учасника
Tigra Немає
Агрессор с бульками
****

Повідомлень: 901
Приєднався: Oct 2011
Дикий запад
1.8t "DeLuxe Edition", 4х4 turbo
Повідомлення: #28
25-05-2012 15:13 RE: Авто за 10-12 у.о.

До недавна ездил на Форд фиеста 1.4 2008 года, решыл сменить машинку и искал авто в категории до 13 тык....
Обшерстил весь и-нет, кучу вариантов, искал несколько месяцов..
никогда не думал что куплю шкоду - думал г полное.... В итоге купил тур 2002 года , 1.8тRulez
Впечетления: все чте без турбы - не мотор !!!!!!, качество шкоды - на высоте, все что не тур- без богажника !!!! Вобщем влюбился в тачку на 100 %, теперь заядлый фонат ВАГов!!!
Совет: покатайтесь на окташе 1.8т и забудете про 1.6 всякие там лансеры, фокусы и т.д (раньше сам о них мечтал и тестил все), управляемость улутшетса с установкой нормальных катков (16 -17 ) и снятием заклятого ПДД. Разница в расходе бензы 1.5л/100 между 1.6 и 1.8т, зато по ощущениям в 1000 раз лутше + возможность подцепит вирус "тунинга":P

Вот мое ИМХО !!! No turbo - no party !!! Поехали

4x4 turbo - вопрос решает Wink
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Шеф Немає
СКЕПТИК )))

Повідомлень: 4 516
Приєднався: Apr 2009
Изяслав,Старкон, Хмельницкий
1.2HТP(была) 三菱ランサー 9 1.6MT
Повідомлення: #29
25-05-2012 15:18 RE: Авто за 10-12 у.о.

это вы еще 1.8ТСИ не ездили... хотя мне уже с головой 1.6. лансера...

ТС на лансер расходники, в ту же цену что и на шкоду, некоторые даже дешевле, некоторые дороже... при чем это все оригинал но не официалов... на мицуклубе подскажут... фокус трохи дороговат...
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
advok Немає
Ученик
*

Повідомлень: 29
Приєднався: Aug 2010

Octavia Tour
Повідомлення: #30
25-05-2012 20:44 RE: Авто за 10-12 у.о.

(25-05-2012 15:13)Tigra :  До недавна ездил на Форд фиеста 1.4 2008 года, решыл сменить машинку и искал авто в категории до 13 тык....
Обшерстил весь и-нет, кучу вариантов, искал несколько месяцов..
никогда не думал что куплю шкоду - думал г полное.... В итоге купил тур 2002 года , 1.8тRulez
Та щось не дуже хочеться віддавати 12 к за 10-річну машину.
А на рахунок 1,8 турбо це справді апарат!))Rulez
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1