Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Где красить авто ?
Автор Повідомлення
Vladko Немає
VRS owner
*****

Повідомлень: 2 310
Приєднався: Dec 2011
Leopolis Grad
CUNA/B16A2
Skype IDpraznyk
Повідомлення: #21
14-09-2012 16:16 RE: Где красить авто ?

+1 субару!
ще непогані відгуки чув про рік-авто!

Everything will be VRS/No turbo-No party
Drive2
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Александр Немає
Moderator
*****

Повідомлень: 1 303
Приєднався: Jul 2005
Днепродзержинск
Octavia Scout 2016, Octavia A8 2021
Повідомлення: #22
14-09-2012 17:04 RE: Где красить авто ?

А чи є якісь відгуки про ChipAway у Львові?
Роблять локальний ремонт та фарбування дрібних пошкоджень без демонтажу пошкодженної деталі...

Skoda Octavia Scout Mk3
Skoda Octavia Combi Mk4
Шукати всі повідомлення учасника
Sheket Немає
КНЯЗЬ
****

Повідомлень: 1 274
Приєднався: Feb 2008
Leopolis
Octavia A5 2.0 почти vRS
Повідомлення: #23
16-09-2012 09:51 RE: Где красить авто ?

(14-09-2012 17:04)Александр :  А чи є якісь відгуки про ChipAway у Львові?
Роблять локальний ремонт та фарбування дрібних пошкоджень без демонтажу пошкодженної деталі...

Про них нічого конкретного сказати не можу, але пригадую що товариш щось в них робив. Був не задоволений.
Хтось на попередніх сторінках писав про малярку на Газовій. Можу її порадити. Бачив їх роботу. Товариш зняв шильдік з багажника, затягнув це місце склопластиком і локально помалював. Переходів не видно, і це на сріблястому кольорі, де відтінків може бути дуже багато.
Контактів туди я не маю, но якщо треба то спробую знайти.

[Зображення: nomua_BC_0357_BE.png]
[Зображення: 1.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
A.R.T Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 95
Приєднався: Jul 2010
Город Львов
Пешеход
Повідомлення: #24
18-09-2012 15:27 RE: Где красить авто ?

Дважды обращался к Маляру по Имени Анатолий, мастерская "Галант авто", так как оставляя транспортное средство на стоянке часто рискуешь быть "отполированным". Мне сначала с арки сантиметр краски сняли на паркинге (150 грн. переходом, следов нету, за полтора года ничего не вылезло). Во второй раз на парковке угол заднего бампера отшлифовали, решили покрасить весь, 1100 грн. со всеми подборами, монтажами, демонтажами. Я не знаю дорого или нет, для меня цена была приемлемой. Очень ценю две вещи, во первых цена обсуждается изначально и не меняется при расчете, во вторых очень четко обговаривается график робот - сказали приехать в субботу с утра и забрать вечером того же дня, всё так и получилось.

Просто пока не был владельцем Skoda обслуживал автомобили в других авто мастерских и если честно разочарование имело место быть.

К стати контакты "Галант Авто" получил от Стелса из Skoda Club когда впервые здесь побывалДружба С тех пор обслуживаюсь только там, машинка вроде бы довольнаEmbarassed

+380 (67) 718 21 10 (Анатолий)

Человек красит в основном Skoda и Seat но так же видел много автомобилей других производителей.
Шукати всі повідомлення учасника
Grizzly Немає
ДОБРЯК
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Sep 2010
Львів
Octavia ІІ 1,8 TSI MG була, VW Golf SportWagen 2.0 TDI DSG6
Повідомлення: #25
18-09-2012 16:33 RE: Где красить авто ?

про якість на Галанті сперечатися не буду, але короткі темпи роботи говорят про недотримання технології. краще довше, але якісніше.
Шукати всі повідомлення учасника
migal Немає
Классик
****

Повідомлень: 849
Приєднався: Sep 2008
Lviv
Octavia Tour 1.6i
Повідомлення: #26
18-09-2012 16:43 RE: Где красить авто ?

Ну мені там умудрились бампер фарбувати на протязі повних трьох днів, а результат Воротит. Правда я не звертався до конкретного майстра, а загалом по страховці звернувся на Галант. Ціна була 1200.
Але рештою робіт у них задоволений!Respect Просто їм потрібно змінити підприємця по фарбуванні, або змінити його підхід до клієнта, хоча можливо за 2 роки там вже щось змінилось....
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-09-2012 16:43 migal.)
Шукати всі повідомлення учасника
Sheket Немає
КНЯЗЬ
****

Повідомлень: 1 274
Приєднався: Feb 2008
Leopolis
Octavia A5 2.0 почти vRS
Повідомлення: #27
20-09-2012 12:05 RE: Где красить авто ?

Із не великого но власного досвіду скажу таке - якщо робить сам Толік, то якісно, якщо його пацани, то можливо має місце халява.
Робив на лачетті задній бампер. Запаяли, і ту частину покрасили (пів бампера) за один день. Як там технології, не знаю, но нічого не видно, і досить швидко. Також фарбував в нього практично всю бочину на КУКУшці. Зробили за сутки. Я аж не повірив результату. Маляркою займався сам Толік. Бачив це на власні очі.

[Зображення: nomua_BC_0357_BE.png]
[Зображення: 1.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Fabios Немає
Фірман ну не старый, но бувший
****

Повідомлень: 949
Приєднався: Apr 2008
Львов
Octavia 1.8T 4x4 ARX; Golf 6 1.6TDI
Повідомлення: #28
20-09-2012 12:31 RE: Где красить авто ?

(18-09-2012 16:33)Grizzly :  про якість на Галанті сперечатися не буду, але короткі темпи роботи говорят про недотримання технології. краще довше, але якісніше.

сам себе все крашу по етому немогу не вставить 5 коп. Сушка на сервисе ето не заменимая штука которая позволяет не нарушив структуру затвердивания высушить елемент за 2-3 часа для полировки.
теперь коротко Вы красите бампер.
1 шпаклевка(выводка) - 1 час
2 грунт - до 1 часа.
3 перетерка грунта до часа
4 краска при нанесении готова для лаковки
5 лак - 2-4 часов
6 полировка смотря как лак нанес.
А если без грунта и шпаклевки, то сами понимаете что ИЧ лампы делают свое дело.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Smith Wesson Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 230
Приєднався: Nov 2012
Львов
Škoda Octavia 1.8T
Повідомлення: #29
19-08-2013 16:47 RE: Где красить авто ?

Фарбував собі заднє крило в грудні, зараз після нагріву на сонці проступив затверджувач у місці рихтування (як пояснив майстер більше дав як зазвичай, бо зима - холодно) кароч чувак перефарбує, не проблема. В мене питання наступне: думаю заодно нехай поріг зробить, в мене з водійської сторони накладка пластикова і видно що під нею корозія. Робити то, чи ну нах, так їздити? ))) Ну і дверку водійську нехай підрегулює, підніме, бо об той поріг тре і додає корозії поле для діяльності, про просадку водійської дверки мене попереджали ще перед купівлею Тура, одноклубник з Рівного, казав то у них така хвороба.
Шукати всі повідомлення учасника
VIR Немає
***
**

Повідомлень: 145
Приєднався: Mar 2010
Lembеrg
Повідомлення: #30
11-08-2014 21:34 RE: Где красить авто ?

Зараз теж цікавить це питання. Треба трохи підварити і помалювати задні крила. Порадьте майстрів.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1