|
фабия 1,2 или 1,4
|
|
| Автор | Повідомлення |
Uncle
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 413 Приєднався: Aug 2005 Киев Octavia 1.8 TSI |
|
||
|
poleg
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 313 Приєднався: Feb 2008 Киев,Воскресенка Fabia New 1,2 Ambiente |
|
||
|
Sasha_U
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 130 Приєднався: Aug 2009 Харьков skoda fabia 1.4 MPI (АМЕ) Comfort была. Octavia A5 FL 1.8 TSI 6MG была. Škoda Kodiaq 2,0 TFSI |
|
||
|
LSA
Ученик ![]() Повідомлень: 13 Приєднався: Mar 2008 FABIA COMBI new,А5 1,8TSI |
|
||
|
AleksNS
Ученик ![]() Повідомлень: 1 Приєднався: Oct 2011 Новгород-Северский Skoda Fabia 1.4/2011 |
|
||
|
MaksimZ
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 83 Приєднався: Mar 2009 Киев Немцы TDi+TwinPower |
|
||
|
RuSSO
Писатель ![]() ![]() Повідомлень: 157 Приєднався: Aug 2011 Киев Fabia 1,4 BBZ был, была Октавия BFQ, сча белый Царь зверей 508GT |
|
||
|
Capers
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 230 Приєднався: Jun 2006 Киев |
|
||
|
Піпєц
Завсегдалый ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 465 Приєднався: Oct 2011 Ракетка |
|
||
|
Темп
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 383 Приєднався: Mar 2009 Харьков Fabia Combi New 1,2 |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Очень прошу грамотного совета: Фабия 1.2 VS Фабия 1.4 | twister_mc | 13 | 10 380 |
06-04-2008 21:51 Останнє: RuslanRage |
|
Переглядають: Гості: 1





![[Зображення: 663403.jpg]](http://flines.ru/timelines/663403.jpg)
