|
С НАСТУПАЮЩИМ НОВЫМ 2012 ГОДОМ!!!! Опупели что-ли??!!!
|
|
| Автор | Повідомлення |
s_e_m_e_n
САМЫЙ КРАСИВЫЙ КИСЮН ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 840 Приєднався: Jul 2011 OPEL Insignia |
|
|
|
AlexOilmaster
...................... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 067 Приєднався: May 2006 Kieff Власні ноги та VW B6 2.0 tdi |
|
|
|
s_e_m_e_n
САМЫЙ КРАСИВЫЙ КИСЮН ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 840 Приєднався: Jul 2011 OPEL Insignia |
|
||
|
Савченко Вадим
Ученик ![]() Повідомлень: 6 Приєднався: Oct 2011 |
|
||
|
Ковал
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 041 Приєднався: Oct 2007 Киев Шкода Октавия А 5, 2.0 FSI. 2008 г.в. |
|
||
|
Skod-nik
РЫБАК-МАНЬЯК ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 632 Приєднався: Sep 2007 КИЕВ- город герой!!! Universal 1,8 Т рыбацкая |
|
||
|
AlexOilmaster
...................... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 067 Приєднався: May 2006 Kieff Власні ноги та VW B6 2.0 tdi |
|
||
|
AlexGor
SHERIFF ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 7 052 Приєднався: Dec 2007 Киев Opel Astra H |
|
||
|
АйДжиН
*ЕСЕНКА* ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 009 Приєднався: Mar 2009 Киев :) Chevrolet |
|
||
|
МЫМ
Узурпатор №4 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 11 755 Приєднався: Aug 2008 Запорізька Січ Суровый МПI,Subaru Леся (R.I.P), Subaru Олеся, Subaru Утбек |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| С Новым годом, Шкода-клуб! | mashi | 36 | 13 562 |
20-01-2011 22:16 Останнє: Кот_18 |
|
Переглядають: Гості: 2










![[Зображення: nomuaold_11_+Skod-nik.png]](http://line4auto.ru/nomer/nomuaold_11_+Skod-nik.png)
![[Зображення: 1446450.jpg]](http://flines.ru/timelines/1446450.jpg)