Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Робоча нарада відділення
Автор Повідомлення
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #21
12-06-2007 12:55  

Я не плюну!!! Не дочекаєшся!!! Вже були намагання нашої Адміністрації закрити львівську гілку, я вже пробував забити болт але я не можу впринципі цього робити. А от байкот - льогко! Обговорювати розвиток Гілки без керівника (Фюрера так сказати) як на мене це абсурд повний!!! Це як би кабмін щось радикальне вирішував без присутності та відома премєра!!!

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Roha Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 568
Приєднався: Mar 2007
Львов
была:Skoda Fabia 1.2 HTP (270 000 km), щас:Honda Civic 4d
Повідомлення: #22
12-06-2007 13:08  

ну трудно неможе прийти адміністрація то й неможе
ми і без них найдемо про що поговорити і як нам бути далі просто реально щоб потім "Адміністрація" несказала що все що ви тут надумали - фуфло і чого зі мною непорадилися. З іншої сторони чекати ще 2 тижні поки появиться админістрація не дуже цікаво це так може тянутися і розтягуватися. Я так розумію шкода клуб - це не диктатура тут все вирішують учасники більшістю голосів (хотілося б так думати) і якщо ми придумаємо щось толкове то "Адміністрація" нічого толком заперечити і незможу, ми ж незбираемося позорити клуб і т п. , ми ж для розвитку стараемося щось зробити - НАС тільки підтримають!

Так що хватить ображатися що хтось неприходить і т.п. ці питання ми ще вирішимо. Давайте наразі так як є збиремося і обсудимо все що наболіло!!!

[Зображення: roha999.gif][Зображення: 7281.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #23
12-06-2007 13:18  

StE@LtH :Обговорювати розвиток Гілки без керівника (Фюрера так сказати) як на мене це абсурд повний!!! Це як би кабмін щось радикальне вирішував без присутності та відома премєра!!!

"фюрер" почав обговорення про робочу зустріч...обговорення плавно переходить на неробочу зустріч у вихідний день.
Антон, ти чув, шо я на вихідні зайнятий, чи болДом писати?

Всі інші регіональні відділення для нарад нормально зустрічаються у четверги ввечері, а у нас шо - спеціальний "режим вихідного дня"?

По суті питань:
1) атрибутика (технічні і фінансові питання)
2) промоційні акції у Львові і регіоні
3) потенційні партнери у Львові і регіоні, форми співпраці
4) політика по відношенні до фірмових СТО "Шкоди" у Львові і регіоні
5) інше

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #24
12-06-2007 13:36  

Спробую повернути базар у конструктивне русло:
1)пропозиція була зібратися на робочу зустріч, просто десь вечерком чи зранку (якшо більшість програмістів пашуть по вечорах) і проговорити план дій
2) це не обговорення чергової зустрічі на шашлику в неділю
3) якшо в темі по ходу хтось захоче домовитися, шоб потусуватися в неділю за пивом - будь-ласка, але я ЗАЙНЯТИЙ у вихідні
4 прошу висловитися на предмет зручної для всіх дати і години
5) для іногородніх, які можуть бути тут тільки у вихідні - всі рішення з наради будуть тут запощені для ознайомлення і погодження

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #25
12-06-2007 13:56  

Я можу у робочий день після 20.00. Зранку до 11.00 включно. Залишаюсь при своїй думці - адміністративні питання слід вирішувати за участю Адміністрації.

І тут є аргумент. Ми є досить нові у клубі і зі шкодами і ми не знаємо що ми можемо, що може клуб, у яких рамках діяти, з ким і на якому рівні домовлятися, немаємо практики стосунків з СТО ітд ітд ітд. Аргумент другий. На зустрічі на шашликах Антік запропонував стати партнером клубу (пофіг у чому - я вважаю що це як мінімум для розкрутки жирний плюс) - всі полахали і все - а до мене прийшла така думка - я поняття немаю як організовано партнерство з клубом. Що для цього треба ітд.

Хто має знати всі вище перелічені питання як не Адміністрація? Про що ви збираєтесь говорити якщо не знаєте своїх можливостей?

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Roha Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 568
Приєднався: Mar 2007
Львов
была:Skoda Fabia 1.2 HTP (270 000 km), щас:Honda Civic 4d
Повідомлення: #26
12-06-2007 14:05  

можу у вихідні однозначно так як і писав.
в будні дні з часом напряг, але під мене підстроюватися нетреба. Згоден що адміністрація потрібна на зустрічі!!! Тим неменш так як в суботу Адмінів небуде можна просто зібратися на пиво як каже Пуля - ПИВО "О" і собі поговорити о том о сем і вже потім при зустрічі з Адміністрацією мати якийсь план дій. А Петро скаже - це фуфа , це норма , о а це класна ідея. Так би мовити зробити підготовку перед зустріччу з Адміністрацією - ніхто її неігнорує і ігнорувати небуде.

Блін я читав і дивувався - всі люди як люди одні ми у Львові з обговорення зустрічі чуть неперейшли до зміни Адміністрації. Люди будьте поспокійніше. Спішити нам нема куда я розумію що хочеться все і зразу але так небувае

[Зображення: roha999.gif][Зображення: 7281.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #27
12-06-2007 14:28  

Хлопці, припинили флудити...викидаю весь флуд, крім Антонових перлів..на згадкуSmile
Прохання писати по темі.

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #28
12-06-2007 14:52  

StE@LtH :Я можу у робочий день після 20.00
Також можу. Зранку - ні. Як альтернатива: можна зробити дві зустрічі - в четвер о 20:00 і в суботу чи неділю для тих, хто не зможе приєднатись в четвер.

StE@LtH :Ми є досить нові у клубі і зі шкодами і ми не знаємо що ми можемо, що може клуб...
Я думаю, що ми і є клуб! Бо клуб без учасників... це якось дивно. Тому ми і повинні думати про себе самі. Організовувати все для себе самих а не оглядатись як проводять зустрічі в Києві чи де інде. Крім того зустріч у нас буде перша, а не просто: "Привіт, як справи?". Отже часу потрібно більше. В четвер, припустімо на 20 зберемось. В 21-ій всі почнуть думати, що пора до дому. Встигнемо? Суперово, якщо досвідчені шкодаводи нам щось порадять. Але на цьому не треба зациклюватись. Ми ж не організовуємо клуб у Львові для київських шкодаводів і навіть не для львівської "Адміністрації". Ми це робимо для себе самих! Тому виходити треба зі зручності для всіх.

StE@LtH :...у яких рамках діяти, з ким і на якому рівні домовлятися, немаємо практики стосунків з СТО ітд ітд ітд.
Маємо! В цьому плані - все ок. І все залежить в першу чергу від нас! Решта - 5-10%.

StE@LtH :На зустрічі на шашликах Антік запропонував стати партнером клубу ... всі полахали і все
Вперше чую!!! Тому і справді більше підійде "круглий стіл" ніж "шашлик", щоб всі були в курсі того, що говориться.

StE@LtH :Хто має знати всі вище перелічені питання як не Адміністрація? Про що ви збираєтесь говорити якщо не знаєте своїх можливостей?
Моя думка, яку я вже висловив: ми і є клуб! Робимо ми це навіть не для розкрутки Фолькцвагена та Шкоди, не для київського клубу і т.д., і т.п. Отже думати маємо в першу чергу про себе, про свій інтерес, зручність і т.д., і т.п.
Для прикладу. Хто організовував недільну зустріч? Ти! Чи допоміг тобі концерн Фолькцваген і К? Ні! Так і зараз.
Отже, я за вихідні першу половину дня. Як альтернативу, пропоную дві зустрічі. Перша міні-зустріч - четвер 20:00. Друга - у вихідні.
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #29
12-06-2007 15:05  

PS. Перепрошую у інших організаторів недільних "шашликів", які без сумніву мали стосунок до організації поїздки. Але на мою думку, "двигуном" зустрічі був насамперед Антон. Тому пропоную:
Ми вислухали більшість зацікавлених у зустрічі учасників. У кожного з нас свої побажання про місце і час. Якщо враховувати все, то зустріч треба планувати десь на початок 2008-го року. В кращому випадку.
Може більш досвідчені шкодаводи підкажуть: скільки існує ця гілка і скільки часу тривали спроби всіх зібрати? Отже, Антон, прикинь кількість і побажання учасників і напиши коли і де зустрічаємось. З нас всіх у тебе це виходить найкраще! Я буду!!! 99%! (Реальних).
Шукати всі повідомлення учасника
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #30
12-06-2007 15:08  

На так шо? станом на кінець дня 12.06 картина проясняється...з усієї "армії" поки шо зголосилися троє: StE@LtH, Roha і Igor_Lviv
В четвер на 20:00 можуть бути StE@LtH, Igor_Lviv і відповідно я. Постараюсь підтягнути когось із старої гвардіїSmile

Тоді залишається вибрати місце...Про кафе на Боткіна нічого не знаю...бла така пропозиція... які будуть інші?

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Зустріч відділення 28 вересня! euripid 17 4 897 26-12-2007 15:28
Останнє: StE@LtH
  Чергова зустріч відділення у жовтні euripid 25 5 983 29-10-2007 18:45
Останнє: DIG
  Остання зустріч Львівського відділення у 2006 році? euripid 16 6 512 27-12-2006 22:52
Останнє: Klinsman

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3