|
Автолига. Skoda ЧЕМПИОН + СуперКубок !!!!
|
|
| Автор | Повідомлення |
Vital66
Starухин ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 3 202 Приєднався: Jan 2007 Горловка - Киев Апять красивая чешка, SEAT ATECA 1.4 TSI |
|
||
|
Олеся
птичка - мозгоклюйка ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 472 Приєднався: Jul 2008 Харьков, Салтовка Skoda Fabia 1,4 Elegance больше нет :(((, красная Красотка |
|
||
|
Skod-nik
РЫБАК-МАНЬЯК ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 632 Приєднався: Sep 2007 КИЕВ- город герой!!! Universal 1,8 Т рыбацкая |
|
||
|
Н@фтуся
Таракановая падфранзюшка ;) ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 312 Приєднався: Sep 2007 Skoda FОbia 1.4 |
|
||
|
Tarakan
Веселый Таракан :) ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 487 Приєднався: Aug 2007 Skoda FОbiА 1,4 + ГБО+Milotec + Sound by ComT + tattoo + RoofBox |
|
||
|
Шкодница
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 163 Приєднався: Apr 2009 Octavia Tour 1.6 |
|
||
|
doc_tor
Кватропапа ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 003 Приєднався: Jun 2008 Да, не тот нынче Днепр (с) chip-Black A5 2.0 TDI |
|
||
|
забанен Повідомлень: 2 282 Приєднався: Jun 2009 Киев Skoda Octavia 1,9 TDI 96 кВт |
|
||
|
Fanat009
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 214 Приєднався: Sep 2009 Киев, Позняки и т.п. |
|
||
|
Maybe
Тесть ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 8 649 Приєднався: Dec 2007 Файне місто Суми Tiguan II 2.0TSI 4Motion, была Octavia A5FL 1,8T Black Pearl, была Суровая BFQ ;) |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Наш чемпион Саня SEVCHEN сегодня именинник сегодня! | ВУТЯ | 22 | 4 551 |
12-02-2012 09:31 Останнє: Бусёна Ивановна |
|
Переглядають: Гості: 1




![[Зображення: 93f75b70cee4.jpg]](http://s16.radikal.ru/i191/1005/54/93f75b70cee4.jpg)
![[Зображення: c4637cdbc2c6.jpg]](http://i061.radikal.ru/1005/29/c4637cdbc2c6.jpg)
![[Зображення: 8-podpis545173.jpg]](http://www.imageup.ru/img161/8-podpis545173.jpg)


![[Зображення: bdbf20f19fac8266839a0f8c99774899.gif]](http://s10.rimg.info/bdbf20f19fac8266839a0f8c99774899.gif)
![[Зображення: 016ed511876222ccdeaae5a4f41cc86c.gif]](http://s10.rimg.info/016ed511876222ccdeaae5a4f41cc86c.gif)
![[Зображення: 0d60024e00406020a8eec1233894c47d.gif]](http://s11.rimg.info/0d60024e00406020a8eec1233894c47d.gif)
![[Зображення: eabe5947be61375028bee064665e65c5.gif]](http://s14.rimg.info/eabe5947be61375028bee064665e65c5.gif)
![[Зображення: 1eb18e4c94cb6af7dfd1f4d4435e31dc.gif]](http://s9.rimg.info/1eb18e4c94cb6af7dfd1f4d4435e31dc.gif)
![[Зображення: 3edda5211d2dd61565f86cdc0fd87e42.gif]](http://s4.rimg.info/3edda5211d2dd61565f86cdc0fd87e42.gif)
![[Зображення: nomuaold_11_+Skod-nik.png]](http://line4auto.ru/nomer/nomuaold_11_+Skod-nik.png)

Молодцы, поздравляю!!!

