Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Оскарження постанови
Автор Повідомлення
VasiliSK Немає
Attorney
*****

Повідомлень: 2 257
Приєднався: Feb 2006

A5, 1,6mpi, Elegance
Повідомлення: #21
17-11-2009 13:49  

текст административного иска найдете в данной теме или в нете. переделаете под свою ситуацию. А для доказательственной базы сделайте фото тротура с привязкой к измерительному объекту (рулетка например) тоже самое с плиткой и ширине вашего авто. Кренделю этому в фуражке скажите что ответчиком будет он, и ему прийдется ходить на су
дебные заседания как ответчику и мычать там судье чем он тротуар мерял. не затягивайте срок на обжалование 10 дней с момента получения письма по кодексу (а реально 13 дней с даты штемпеля на конверте). не можете сами написать обратитесь к юристу (не забудьте при подаче о судебном сборе 3,40 грн.)
Шукати всі повідомлення учасника
VasiliSK Немає
Attorney
*****

Повідомлень: 2 257
Приєднався: Feb 2006

A5, 1,6mpi, Elegance
Повідомлення: #22
17-11-2009 13:50  

не поленитесь -напишите на гайца жалобу в прокуратуру с приложением всех сделанных фото.
Шукати всі повідомлення учасника
Flagman Немає
:)
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 2 573
Приєднався: Sep 2008
Киев
Bella italiana
Повідомлення: #23
17-11-2009 21:39  

Ну, тёзка, ты разозлился... Mr. Green Драка

Автору: оскаржуйте і доводьте. Тим більше зараз, коли ви знаєте що праві 100%.

P.S. Ответ гайца по поводу судебного разбирательства с почтой повеселил Laughing

Мы пока что не можем остановить все войны в мире и помочь всем нуждающимся. Но мы уже сделаем очень многое на этом пути, если будем добрее друг к другу, будем любить друг друга сильней.
Шукати всі повідомлення учасника
VasiliSK Немає
Attorney
*****

Повідомлень: 2 257
Приєднався: Feb 2006

A5, 1,6mpi, Elegance
Повідомлення: #24
18-11-2009 11:51  

Flagman :Ну, тёзка, ты разозлился... Mr. Green Драка

Very Happy а что делать.......?



P.S. Ответ гайца по поводу судебного разбирательства с почтой повеселил Laughing

ну понятно, у них не принято признавать свои ошибки. мог бы еще посоветовать в суд на почтаря подать потому что долго письмо в ящик нес, или жалобу в ООН написать.


п.с. это мрак Я удивлен мозг отсутствует напрочь.
Шукати всі повідомлення учасника
MAECTP0 Немає
Banned

Повідомлень: 184
Приєднався: Sep 2009

Octavia TDI 4x4
Повідомлення: #25
23-11-2009 17:33  

Поніс сьогодні позов.

Виявляється ДАЙці відправили постанову не рекомендованим листом як приписувалось в самій постанові а звичайним Undecided. На конверті лише дата їхнього поштового відділення про прийняття 12листопада. В суді службовець сказав що варто принести було після завтра так як прийом громадян по середам. Я пояснив що тут ще можуть бути спори про термін подання апеляції так як нема дати отримання. То ж молодий чоловік прийняв документи. Я ще долучив фото тротуарної плитки з рулеткою.
Але щоб щось десь не пропало попросив службовця видати якісь документи про отриманння від мене позову. Довелось збігати зробити ще ксерокопію на якій він розписався що отримав й коли.


VasiliSK :не поленитесь -напишите на гайца жалобу в прокуратуру с приложением всех сделанных фото.

А що йому буде? звільнять за халатність??? Думаю він відробляв план тому й шукав дурнів. Тут може вийте тьорка з тою всією мафією й це вже якось "я очкую Славік". Не занесцть мій номер в чорний список якщо натравлю на них прокуратуру?

В будь-якому випадку до того варто повернутись після виграшу справи й тоді аргументувати що ДАЙівець проявив не безхалатність а зловмисне хотів здерти гроші так як я не вибіг до нього на поклон й тому затяг всі терміни з відправленням.
Шукати всі повідомлення учасника
VasiliSK Немає
Attorney
*****

Повідомлень: 2 257
Приєднався: Feb 2006

A5, 1,6mpi, Elegance
Повідомлення: #26
23-11-2009 17:37  

А що йому буде? звільнять за халатність??? Думаю він відробляв план тому й шукав дурнів. Тут може вийте тьорка з тою всією мафією й це вже якось "я очкую Славік". Не занесцть мій номер в чорний список якщо натравлю на них прокуратуру?

В будь-якому випадку до того варто повернутись після виграшу справи й тоді аргументувати що ДАЙівець проявив не безхалатність а зловмисне хотів здерти гроші так як я не вибіг до нього на поклон й тому затяг всі терміни з відправленням.[/quote]


как минимум проведут проверку по вашему заявлению. гайца дернут для дачи пояснений-пусть едет и поясняет. Прокурорам все Гаишные планы до лампочки.Там есть для этого спец.должность прокурора для надзора за деятельностью милициантов, пусть отрабатывает свою зарплату.
Шукати всі повідомлення учасника
MAECTP0 Немає
Banned

Повідомлень: 184
Приєднався: Sep 2009

Octavia TDI 4x4
Повідомлення: #27
23-11-2009 18:05  

VasiliSK :как минимум проведут проверку по вашему заявлению. гайца дернут для дачи пояснений-пусть едет и поясняет. Прокурорам все Гаишные планы до лампочки.Там есть для этого спец.должность прокурора для надзора за деятельностью милициантов, пусть отрабатывает свою зарплату.

та й я про то. Знав би що йому пістон вставлять чи звільнять однозначно треба йому козячу морду зробити. Але ж то все скоріше повязана мафія. Тобто шістки безмежують бо їх старші покривають.

Старші прокурорам відстігнуть а потім на на нас водіях й будуть зриватись...
Чув що в мєнтів є спец чорні списки номерів бачать такий й прикулопуються постійно... Влом в такий попадати.
А хіба сам суд не повинен передавати справу в прокуратуру коли виявляється перевищення повноважень сліжбовим становищем чи зловживання???

Хай той чиї руки не крали й заставляє своїх відробляти зарплату чи "убійца інопланєтян" наводить порядок в ДАЙі.
Чи для цього повинна бути заява від звичайного смерного щоб ті поци потім між собою "хлопці та ми б Вас не чіпали але то ж ваш місцевий написав. Що ви там не можете з такими порядок навести?"
Шукати всі повідомлення учасника
VasiliSK Немає
Attorney
*****

Повідомлень: 2 257
Приєднався: Feb 2006

A5, 1,6mpi, Elegance
Повідомлення: #28
24-11-2009 13:31  

1Прокуроры ГАИ недолюбливают (а кто их любит?), потому это разные уровни дерьма))))
2. Суд это делать не будет.
Шукати всі повідомлення учасника
Евгений_и_К Немає
Ученик
*

Повідомлень: 18
Приєднався: Oct 2009

Повідомлення: #29
24-11-2009 22:09 по опыту

та й я про то. Знав би що йому пістон вставлять чи звільнять однозначно треба йому козячу морду зробити. Але ж то все скоріше повязана мафія. Тобто шістки безмежують бо їх старші покривають.

Старші прокурорам відстігнуть а потім на на нас водіях й будуть зриватись...
Чув що в мєнтів є спец чорні списки номерів бачать такий й прикулопуються постійно... Влом в такий попадати.
А хіба сам суд не повинен передавати справу в прокуратуру коли виявляється перевищення повноважень сліжбовим становищем чи зловживання???

Хай той чиї руки не крали й заставляє своїх відробляти зарплату чи "убійца інопланєтян" наводить порядок в ДАЙі.
Чи для цього повинна бути заява від звичайного смерного щоб ті поци потім між собою "хлопці та ми б Вас не чіпали але то ж ваш місцевий написав. Що ви там не можете з такими порядок навести?"

Насчет черных списков чес... представляю киевского или харьковского мента с торчащей из кармана шпаргалкой на пару тысяч машин... А при прохождении тех осмотра или чего еще инспектор решающий вопрос ждет от тебя денег а не бегает сверять списки -отказал ли ты когда его коллеге в даче взятки и т.д.

А вот мы водители легко можем устроить черный день любому гаишнику.. особенно если найдется несколько десятков "обиженных" ... они дают взятку что бы попасть в ГАИ примерно 7-8 тыс(Харьков) но представте что штат не меняется -значит торговать местами не получиться.. мало того при правильном наезде через суд групой обиженных граждан начальник просто уволить такого идиота с формулировкуй не можеш пукать не мучай ЖО... так что палка о двух концах
Шукати всі повідомлення учасника
MAECTP0 Немає
Banned

Повідомлень: 184
Приєднався: Sep 2009

Octavia TDI 4x4
Повідомлення: #30
25-11-2009 09:20 Re: по опыту

Евгений_и_К :...
Насчет черных списков чес... представляю киевского или харьковского мента с торчащей из кармана шпаргалкой на пару тысяч машин... А при прохождении тех осмотра или чего еще инспектор решающий вопрос ждет от тебя денег а не бегает сверять списки -отказал ли ты когда его коллеге в даче взятки и т.д.
...

Ні, шановний, списки всіх хто не дав хабаря то вони точно замахаються складати, а от списки тих хто на них в прокуратуру подав будуть реально менші...

Колись був знайомий з кобітою. Та мала проблеми з чоловіком й їй друзі ДАЙці пропонували поставити його номер на маяк й кожний ДАЙішник буде його тормозити й чмирити.
Вчасно "попрощався" з дамою. Smile
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Помогите составить Позовну заяву про скасування постанови Firestarter 2 2 610 27-06-2018 21:17
Останнє: Vtf
  Оскарження Постанови ДАІ Lightning 3 3 810 05-06-2014 18:38
Останнє: Оrchid
  Кабмін призупинив дію постанови про біометричні паспорти. Шкодчук 0 1 052 14-06-2013 11:24
Останнє: Шкодчук
  Позовна заява поштою (оскарження Постанови) tma 31 18 910 21-04-2011 14:27
Останнє: Swetlyachok
  оскарження постановы - мой опыт ОлегЗ 10 7 675 22-12-2010 18:54
Останнє: schetinskiy

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3