|
Махнем в Винницу на драг!
|
|
| Автор | Повідомлення |
Mamai
Ученик ![]() Повідомлень: 11 Приєднався: Sep 2009 Tour 1.9TDI |
|
||
|
student81
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 383 Приєднався: Apr 2009 Кrasilov-city Була-Oктавія 1.8Т,Seat Toledo 2.0 FSI,Grandis 2.4AT,C-Max 1.8 Ghia,є-Passat 1.8T |
|
||
|
student81
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 383 Приєднався: Apr 2009 Кrasilov-city Була-Oктавія 1.8Т,Seat Toledo 2.0 FSI,Grandis 2.4AT,C-Max 1.8 Ghia,є-Passat 1.8T |
|
||
|
Tomor
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 769 Приєднався: Aug 2008 Хмельницкий Фабия Нью 1.2 классик |
|
||
|
Misterd
Олексій ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 8 189 Приєднався: Jun 2008 Поділля WV Golf Variant AJ5 1.6 DSG |
|
||
|
student81
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 383 Приєднався: Apr 2009 Кrasilov-city Була-Oктавія 1.8Т,Seat Toledo 2.0 FSI,Grandis 2.4AT,C-Max 1.8 Ghia,є-Passat 1.8T |
|
||
|
Tomor
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 769 Приєднався: Aug 2008 Хмельницкий Фабия Нью 1.2 классик |
|
||
|
Shmuga
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 161 Приєднався: Jun 2009 файне місто Хмельницький Шкода Fabia 1.2 |
|
||
|
Misterd
Олексій ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 8 189 Приєднався: Jun 2008 Поділля WV Golf Variant AJ5 1.6 DSG |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Где по дороге на Винницу продаются изделия с лозы? | Шеф | 7 | 3 368 |
06-06-2010 14:33 Останнє: Шеф |
|
| кто в винницу??? | Shmuga | 61 | 24 214 |
26-05-2010 21:04 Останнє: linc27 |
|
| В гости в Винницу! | Misterd | 4 | 2 710 |
11-09-2009 00:58 Останнє: Марик |
|
Переглядають: Гості: 2





![[Зображення: IGylp.gif]](http://i.imgur.com/IGylp.gif)
![[Зображення: ab85478.gif]](http://forum-lines.ru/rez/ab85478.gif)
