Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Зміни до ПДР
Автор Повідомлення
ШВАРЦ Немає
Banned

Повідомлень: 2 916
Приєднався: Jun 2010
Харьков
Jetta
Повідомлення: #21
15-11-2017 17:04 RE: Зміни до ПДР

(15-11-2017 16:57)Lady :  с превышением скорости...Rolling Eyes грешнаEmbarassed... но в пределах разумногоЛя-Ля-Ля
Так бы сказал каждый.
ЗЫ Штраф только вышел за пределы.
Пусть на Красный и Бухло тренируются со штрафами.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-11-2017 17:05 ШВАРЦ.)
Шукати всі повідомлення учасника
SkyNetLPY Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 846
Приєднався: Oct 2010
Гайсин -> Київ
Skoda Octavia A5 FL 1.8 TSI 8B8B
Повідомлення: #22
15-11-2017 17:12 RE: Зміни до ПДР

(15-11-2017 16:16)Yaroslav6707 :  Ну взяти кільцеву у Києві, або проспект перемоги, там нова дорога, тільки після ремонту. Умови людські, але люди які по них їздять не людські. Я думаю там треба ставити камери і штрафувати за це. Якщо не будуть порушувати, поводу для збирання бабла не буде. Чи ви вважаєте нормальо літати по місту 120 км?
Буває сам їжджу 100. Де це дозволяє дороже покриття і дорожня ситуація. (ну не можу я їхати по "перемоги","столичці","бендери" менше 80 км/час). Ще багато залежить від руху потоку. Складно буде їхати 60-80 коли всі їдуть 100+.
Порушників потрібно наказувати, але перед цим потрібно створити умови щоб порушували менше. Якщо є дороги в місті які дозволяють їздити 80-100, і це не створює проблем учасникам руху, то там має бути знак 80, і запасні 19 км. Де дорожні умови гірші, чи часто трапляються аварії, швидкість понижати, але і там мають бути запасні 19 км/год. Ідея зрозуміла? Я впевнений, що якщо поставити обмеження 40-50 км в Києві, то ніхто так не буде їздити, всі будуть порушувати. Виходить всі порушники, із всіх будуть тягнути гроші. От і вся схема. "Логічним" продовженням нинішньої схеми буде встановлення обмеження 5 км/год. Щоб платили навіть ті хто на ранковій пробіжці.
Інша частина мого спіча стосувалась того, що є в нашому суспільстві недоумки, які і в місті і поза ним ганяють 130+. Систематично і злісно порушуюсь ПДР. І їм за це нічого немає. Розкажіть що робити з такими? Бо я бачу тільки що їх потрібно відстрілювати, чи влаштовувати самосуд, інакше вони не відчувають відповідальності за те що витворяють. Їм плювати на закони і на все інше, вони розуміють мову сили.

На дорозі всі мають бути рівними, і однаково боятись попастись на камеру чи патрулю, а коли з одних здирають останню сорочку, а інші чхати хочуть на всі потуги урегулювати нормальні ПДР, то результат буде близький 0. І вся ця схема так і буде продовжувати виглядати як розвод лохів на гроші.

[Зображення: ab194644.gif]
-------------------------
[Зображення: nomua_AB_4353_BK.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #23
15-11-2017 17:13 RE: Зміни до ПДР

пусть и за скорость штрафуют!!! я только ЗА!!!
нарушил-плати!!!
Hello!

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
morphius Немає
Классик
****

Повідомлень: 871
Приєднався: Jul 2016
Чернигов
Caddy 2.0 BSX 2012
Повідомлення: #24
15-11-2017 17:24 RE: Зміни до ПДР

(15-11-2017 17:13)Lady :  пусть и за скорость штрафуют!!! я только ЗА!!!
нарушил-плати!!!
Hello!
Так для начала тогда надо с бляхами что-то решить наконец, а иначе все однобоко получается.
Шукати всі повідомлення учасника
ШВАРЦ Немає
Banned

Повідомлень: 2 916
Приєднався: Jun 2010
Харьков
Jetta
Повідомлення: #25
15-11-2017 17:28 RE: Зміни до ПДР

(15-11-2017 17:13)Lady :  пусть и за скорость штрафуют!!! я только ЗА!!!
нарушил-плати!!!
Hello!
Скорость нарушают все поголовно. Попробуй проедь из Киева в Харьков без превышений. Тебя обгонит не одна тысяча машин. (т.е. все, кто пожелает и ещё больше).
Шукати всі повідомлення учасника
Yaroslav6707 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 173
Приєднався: May 2016

A5 2.0 FSI
Повідомлення: #26
15-11-2017 17:28 RE: Зміни до ПДР

(15-11-2017 17:12)SkyNetLPY :  
(15-11-2017 16:16)Yaroslav6707 :  Ну взяти кільцеву у Києві, або проспект перемоги, там нова дорога, тільки після ремонту. Умови людські, але люди які по них їздять не людські. Я думаю там треба ставити камери і штрафувати за це. Якщо не будуть порушувати, поводу для збирання бабла не буде. Чи ви вважаєте нормальо літати по місту 120 км?
Буває сам їжджу 100. Де це дозволяє дороже покриття і дорожня ситуація. (ну не можу я їхати по "перемоги","столичці","бендери" менше 80 км/час). Ще багато залежить від руху потоку. Складно буде їхати 60-80 коли всі їдуть 100+.
Порушників потрібно наказувати, але перед цим потрібно створити умови щоб порушували менше. Якщо є дороги в місті які дозволяють їздити 80-100, і це не створює проблем учасникам руху, то там має бути знак 80, і запасні 19 км. Де дорожні умови гірші, чи часто трапляються аварії, швидкість понижати, але і там мають бути запасні 19 км/год. Ідея зрозуміла? Я впевнений, що якщо поставити обмеження 40-50 км в Києві, то ніхто так не буде їздити, всі будуть порушувати. Виходить всі порушники, із всіх будуть тягнути гроші. От і вся схема. "Логічним" продовженням нинішньої схеми буде встановлення обмеження 5 км/год. Щоб платили навіть ті хто на ранковій пробіжці.
Інша частина мого спіча стосувалась того, що є в нашому суспільстві недоумки, які і в місті і поза ним ганяють 130+. Систематично і злісно порушуюсь ПДР. І їм за це нічого немає. Розкажіть що робити з такими? Бо я бачу тільки що їх потрібно відстрілювати, чи влаштовувати самосуд, інакше вони не відчувають відповідальності за те що витворяють. Їм плювати на закони і на все інше, вони розуміють мову сили.

На дорозі всі мають бути рівними, і однаково боятись попастись на камеру чи патрулю, а коли з одних здирають останню сорочку, а інші чхати хочуть на всі потуги урегулювати нормальні ПДР, то результат буде близький 0. І вся ця схема так і буде продовжувати виглядати як розвод лохів на гроші.

Те що так їздять всі, не означає, що це правильно (я і сам перевищую інколи). І коли ми їдемо, то при ДТП наш автообіль без проблем по інерції може влетіти десь на тротуар/зупинку і тд. При 60 це набагато менш ймовірно. Тому я двома руками за камери і листи щастя))
Шукати всі повідомлення учасника
ШВАРЦ Немає
Banned

Повідомлень: 2 916
Приєднався: Jun 2010
Харьков
Jetta
Повідомлення: #27
15-11-2017 17:30 RE: Зміни до ПДР

SkyNetLPY, хорошо сформулировал Respect
Когда то давно ехал с друзьями в Крым. Вытворял шо попало. Остановили за преышение, дал десятку и дальше поехал аккуратно по-правилам. Вот, что делает символический штраф и беседа с Гайцами.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-11-2017 17:33 ШВАРЦ.)
Шукати всі повідомлення учасника
paveLL Немає
Ученик ученика
**

Повідомлень: 180
Приєднався: Jun 2009
ВН
Octavia Tour 1.9 TDI
Повідомлення: #28
15-11-2017 17:31 RE: Зміни до ПДР

Доказано на практике - с нарушениями помогает бороться неотвратимость наказания, а не жестокость. ИМХО нужно в первую очередь развивать автоматическую видеофиксацию нарушений и максимально убирать человеческий фактор.

[Зображення: ab165655.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
ШВАРЦ Немає
Banned

Повідомлень: 2 916
Приєднався: Jun 2010
Харьков
Jetta
Повідомлення: #29
15-11-2017 17:35 RE: Зміни до ПДР

А один раз пришла фотка где стоит мусорный бак со скоростью 80 км/ч. Happy Birthday
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #30
15-11-2017 17:40 RE: Зміни до ПДР

порозмірковував щодо швидкістних режимів та обмежень
як на мене ІМХО такий варіант був би найдоречнішим:
В межах НП
1) вулиці по 1 ряду в кожний бік - 50
2) по 2 смуги (без врахування ГТ) - 60
3) 2 и більше з відбійником по середині - 80
Поза НП
4) по одной смузі - 90
5) по 2 смуги - 110
6) по 2 и більше с відбійником чи газоном по середині - 120
7) автомагістраль - 140
Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  КИЄВУ ПОТРІБНІ СИСТЕМНІ ЗМІНИ - - ГРОШІ КРАДУТЬСЯ НЕ В ТІ КИШЕНІ. aspoxx 14 5 992 09-11-2019 01:56
Останнє: smile
  Зміни до житлового кодексу приведуть до збільшення квартплати vetalkiev 1 1 226 04-11-2011 21:26
Останнє: Joy

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1