|
Поздравьте бабушек,дедушек,отцов,матерей с 9 мая.
|
|
| Автор | Повідомлення |
uds214
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 046 Приєднався: Jun 2011 Trojeschyna лайба на швальбах |
|
|
|
smile
Бородатий адмін ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 7 348 Приєднався: Jul 2005 Київ A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT |
|
|
|
Шкодчук
Українець ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 12 130 Приєднався: Oct 2008 Київ, Кинь-Ґрусть урочище 1,6 тур бо ... |
|
||
|
kwon
турбобой ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 294 Приєднався: Nov 2005 Борисполь Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була |
|
||
|
вадим74
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 325 Приєднався: Mar 2008 Сумы 3008,VW Tiguan 2.0T, MB Vito,Renault Master |
|
||
|
smile
Бородатий адмін ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 7 348 Приєднався: Jul 2005 Київ A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT |
|
||
|
Медведь
Реформатор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 099 Приєднався: Mar 2009 Дніпро Jeep Renegade Trailhawk, Dodge Challenger - ХАЧУ!!! Fabia 1.2 HTP - була) |
|
||
|
Fastel
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 817 Приєднався: Dec 2011 Киев Skoda A5 1.8 TSI 7DSG |
|
|
|
Медведь
Реформатор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 099 Приєднався: Mar 2009 Дніпро Jeep Renegade Trailhawk, Dodge Challenger - ХАЧУ!!! Fabia 1.2 HTP - була) |
|
||
|
Шкодчук
Українець ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 12 130 Приєднався: Oct 2008 Київ, Кинь-Ґрусть урочище 1,6 тур бо ... |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Поздравьте меня :) | Lexa_odessa | 25 | 2 804 |
07-10-2013 07:54 Останнє: manjik |
|
Переглядають: Гості: 1



Крым не напомнило? Пришли зеленые, мирным ничего плохого не зделали, еды принесли, - ну и хорошо, пусть живут... Типа нам хоть немцы, хоть русские, абы не трогали... 


думается тебе,ну-ну...с дедом были очень близки
