Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Волюнтаристические метания Саакашвили
Автор Повідомлення
ШВАРЦ Немає
Banned

Повідомлень: 2 916
Приєднався: Jun 2010
Харьков
Jetta
Повідомлення: #2631
22-09-2017 21:18 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

Мостиський районний суд Львівщини визнав екс-губернатора Одещини Міхеіла Саакашвілі винним у незаконному перетині українського кордону та наклав на нього штраф у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів - 3400 грн.
Також Саакашвілі має сплатити 320 грн судового збору.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #2632
23-09-2017 03:57 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

Совсем недорого за незаконное пересечение границы.


(22-09-2017 20:11)Шкодчук :  Так наша прокуратура два раза ответила, что это политическое преследование.


P's если уедет, Вам полегчает?
Наша прокуратура не может судить про эти дела. Пусть ихние судят.
Мне от него не холодно ни жарко. Балаболов просто не люблю.


(22-09-2017 20:43)Sozercatel :  Юля только "прикоснулась" к Саакашвили, и уже в глазах публики он опорочен.
Ну так все к чему она прикасается - сразу опорачивается.
(22-09-2017 20:55)developer :  Жалею, что в свое время не голосовал за него, как за мэра Киева - ну очень уж был у него портрет "фотогеничный", расклееный Юлей по всему городу на самых больших биг-мордах Hello!
А, так вот кто за космонавтов и Кличко голосует Smile
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-09-2017 04:01 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #2633
25-09-2017 12:44 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

Дуалізм влади. Як Порошенко і Аваков дотискають один одного
РОМАН КРАВЕЦЬ, МАРІЯ ЖАРТОВСЬКА

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #2634
25-09-2017 15:18 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

Я вот никак не пойму, почему Михо аннонсирует свои мероприятия так заранее. Специально дразнит власти, мол, "ничего вы мне не сделаете - все равно проведу свои акции"? Вроде фору им дает, чтобы успели подготовиться как следует к противодействию. Знает, шельма, что эти противодействия вызовут только смех и еще большее неуважение к властям со стороны народа, да и европейцев. Курить
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #2635
25-09-2017 15:53 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(25-09-2017 15:18)developer :  Я вот никак не пойму, почему Михо аннонсирует свои мероприятия так заранее. Специально дразнит власти, мол, "ничего вы мне не сделаете - все равно проведу свои акции"? Вроде фору им дает, чтобы успели подготовиться как следует к противодействию. Знает, шельма, что эти противодействия вызовут только смех и еще большее неуважение к властям со стороны народа, да и европейцев. Курить
Потому что популист. Хочет к себе привлечь внимание. Но кроме как мероприятиями нечем.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #2636
25-09-2017 16:12 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(25-09-2017 15:18)developer :  Я вот никак не пойму, почему Михо аннонсирует свои мероприятия так заранее. Специально дразнит власти, мол, "ничего вы мне не сделаете - все равно проведу свои акции"? Вроде фору им дает, чтобы успели подготовиться как следует к противодействию. Знает, шельма, что эти противодействия вызовут только смех и еще большее неуважение к властям со стороны народа, да и европейцев. Курить

тому що порох і ко знають методи Міхо, Міхо давав їм консультації перед двома майданами 2004 та 2013... тому старі методи не дуже ефективні
наразі Міхо, як завжди, провокує владу на дії та помилки. Бо саме це приведе до кінця влади...
Наразі Міхо працює не лише на внутрішніх, а й на зовнішніх глядачів, мовляв, ось він я. я буду робити те і те там і такий то час. будь-яка спроба влади перешкодити викличе протидію як ззовні так і в середині країни. тому порох поки вичікує... я сподіваюсь що і надалі він буде пасивно спостерігати. за цей час Міхо підготує плацдарм для наступу. наразі порох в невигідному становищі. не чіпати міхо - програєш бо той підготується. торкнешся - викличеш бурю...
єдиний вихід з ситуації у пороха це почати реально працювати на благо країни та народу ... аби в Міхо не було приводу для критики.. але в цей варіант я не вірю...
Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #2637
25-09-2017 16:44 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(25-09-2017 16:12)LUPUS :  Наразі Міхо працює не лише на внутрішніх, а й на зовнішніх глядачів, мовляв, ось він я. я буду робити те і те там і такий то час. будь-яка спроба влади перешкодити викличе протидію як ззовні так і в середині країни.
Захочу - законы буду нарушать, захочу - прибью кого-то. И только пусть попробует власть помешать.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #2638
25-09-2017 16:51 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(25-09-2017 16:44)Railnolds :  
(25-09-2017 16:12)LUPUS :  Наразі Міхо працює не лише на внутрішніх, а й на зовнішніх глядачів, мовляв, ось він я. я буду робити те і те там і такий то час. будь-яка спроба влади перешкодити викличе протидію як ззовні так і в середині країни.
Захочу - законы буду нарушать, захочу - прибью кого-то. И только пусть попробует власть помешать.

Це Ваша особиста суб"єктивна думка. Моя особиста суб"єктивна думка інша. Вона полягає в тому, що як раз закони порушує чинна влада, вона ставить себе над законом, саме вона творить безлад та анархію. в 2013 я радів майдану бо це був шанс скинути ту владу. наразі я радію Міхо, бо бачу перспективу скидання цієї влади.

формально в 2013-2014 теж порушували закон, коли кидали в беркут коктейлі, але чому тоді це сприймалось як норма?
що наразі змінилось? нові виявились розумніші та вклали потрібну інфу в голови частини населення?)))
а не змінилось нічого... Міхо законно позбавили громадянства? адмін процес над ним (особливо після розіграшу пранкерами судді) був законний?

лише за ці дії пороха Україна ще буде відхаркувати... після рішення ЄСПЛ на користь Міхо... а воно ж буде....

то чим порох відрізняється від овоча? чому тоді можна було, а зараз ні?
і які закони порушив Міхо? тільки об"єктивно без популізму
дякую Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #2639
25-09-2017 17:11 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(25-09-2017 16:51)LUPUS :  Міхо законно позбавили громадянства?
Решения суда по этому поводу нет. Да и не обращался в суд никто вроде. Пока нет решения суда, то все законно.
(25-09-2017 16:51)LUPUS :  і які закони порушив Міхо? тільки об"єктивно без популізму дякую Hello!
Пересек границу Украины незаконным путем. Помница мне некоторых артистов потом не пускали в Украину по этим же причинам.


(25-09-2017 16:51)LUPUS :  Вона полягає в тому, що як раз закони порушує чинна влада, вона ставить себе над законом, саме вона творить безлад та анархію.
Какой именно закон был нарушен? Какая анархия?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-09-2017 17:12 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
JorikIF Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 718
Приєднався: Nov 2012
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL 1,8 TSI
Повідомлення: #2640
25-09-2017 18:03 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(25-09-2017 16:51)LUPUS :  то чим порох відрізняється від овоча?
По вашему - ничем? Курить
И обязательно вместо "этим он напоминает овоща" пишется "то чем Порох отличается от овоща?"...
Так, невзначай, легкий выкрутас и офигенно логичный вывод. Эх, LUPUS...
Вы просто настроены на негатив и неспособны давать объективную оценку Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Михаил Саакашвили/მიხეილ ნიკოლოზის ძე სააკაშვილი, да или нет? ПетроФФ 23 9 106 16-08-2018 22:19
Останнє: Шкодчук

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 20