Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Реконструкция проспекта Победы
Автор Повідомлення
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #241
12-08-2013 22:53 RE: Реконструкция проспекта Победы

(12-08-2013 20:46)Шкодчук :  
(12-08-2013 19:35)Чебишов :  ...Розв'язка міст Патона
В принципі все вище написав. Лише додам, що рухаючись по прямій дорозі Ви також з кимось перетинаєтесь і вливаєтесь в інші потоки..

Користуючись нагодою, хочу запитати, яке основне завдання ставилося при будівнцтві даної розв'язки, рух по яких напрямках вона повинна була поліпшити і на скільки з цим впоралась, на Вашу у думку? Hello!
Мені невідомо яке там основне завдання ставилось. Я не брав участі в проектуванні. Як писав вище, я можу лише здогадуватись чому приймались ті чи інші рішення.
ІМХО основні там Видубичі - Поштова, лівий беріг - правий беріг. Але потрібно дивитись дані про інтенсивність. Можливо повороти з набережної вбік Московської площі мають велику інтенсивність близьку до інтенсивності прямих потоків.
Знову ж таки ІМХО, ситуація могла би бути набагато кращою, якби не світлофори на бульварі Дружби народів. Банальне встановлення огородження по осі вулиці таким чином щоб заборонити лівий поворот транспорту зі Старонаводницької, і як наслідок зникнення світлофора, мені, здається допомогло б вирішити проблему тут. Але можливо це лише б перемістило б її в бік Печерського шляхопроводу. Не знаю яка інтенсивність повертаючих ліворуч з боку Наводницької - чи справиться з такою навалою і так вже не дуже зручний Печерський шляхопровід. Тому кращим варіантом була б можливо ще одна естакада для лівого повороту зі Старонаводницької. Наскільки я розумію основні проблеми виникають саме в напрямку Московської площі через світлофор.
Я розумію, що Ви хочете почути від мене або "так, впорались" або "ні не впорались". І в першому і в другому випадку Ви знайдете як далі розвинути цю тему. Але я дійсно не можу сказати наскільки впорались проектанти та будівельники з поставленою задачею. Хоча б тому, що останнім часом (2-3 роки) мало користуюсь мережою Києва.

Сьогодні той рідкий випадок, коли я близько 9-00 повертав з Набережного шосе з боку мосту Метро в напрямку Дружби народів. Жодних проблем. Можливо щастить, але я на Патона давно вже не потрапляв в тисняву. А ось за часів "листа конюшини" пам'ятаю як подовгу стояв із одного і з іншого боку.

Моя особиста думка (яку вже неодноразово тут повторював) - лише будівництво розв'язок не впорається з проблемами транспорту в Києві. Треба набагато більше - кільцева дорога, перехоплюючі паркінги, нормальний громадський транспорт, заборона будівництва ТРЦ та великих офісних центрів. Пошукайте в інеті статті Міхаіла Блінкіна, якщо цікаво на цю тематику. Я вперше прочитав його статтю в Esquire. Рекомендую.


До речі,
поліз шукати в інет статтю Блінкіна. Потрапив на іншу у Forbes.
В не настільки доступному журналі "Дорожня галузь України" в 2 номері за цей рік вийшла аналогічна моя про Україну. Приємно усвідомлювати, що думка моя з цього приводу збігається з думкою директора Інституту економіки транспорту та транспортної політики Вищої школи економіки. професора та експерта в галузі транспорту та дорожнього господарства (з Вікіпедії) Embarassed

Стаття у Forbes

Цитата:Раздел 2.02 «Качество автомобильных дорог»; методика составления рейтинга та же, опросная.

Италия — один из центров мировой автомобильно-дорожной цивилизации. Страна обладает одной из самых плотных в мире дорожных сетей (1,6 км на 1 кв. км); здесь имеется 6,3 тыс. км самых современных фривеев и до полумиллиона километров прочих вполне приличных дорог с твердым покрытием. Италия известна также своими давними традициями высокотехнологичного строительства, ремонта и содержания дорог. Между тем в дорожном рейтинге ей досталось 57 место между Грузией (56) и Маврикием (58 ), но далеко позади Литвы (32) и Намибии (35).

Легко представить, как Россия оказалась в этом рейтинге на 136-м месте.

Рассерженные российские респонденты вспомнили все — московские пробки, вятское бездорожье, многодневные стояния на трассе «Урал» и с гневом поставили родному и нелюбимому дорожному хозяйству 2,3 балла. На фоне 4,3 балла, доставшихся итальянским автострадам, вроде бы даже неплохо…

Разумеется, наши и все прочие респонденты — предприниматели из случайных национальных выборок на сайт Международной дорожной федерации не заглядывали. Им это, в самом деле, необязательно. А вот составители рейтингов вполне могли бы «разориться» на 459 швейцарских франков и заказать базу данных «World Road Statistics 2012». Ей богу, это добавило бы дорожному рейтингу некоторой осмысленности.
Читайте подробнее на Forbes.ru: http://www.forbes.ru/mneniya-column/konk...amibiiskih


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-08-2013 23:14 Чебишов.)
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #242
13-08-2013 09:51 RE: Реконструкция проспекта Победы

(12-08-2013 22:53)Чебишов :  Я розумію, що Ви хочете почути від мене або "так, впорались" або "ні не впорались"....
Мені особисто здається, що основним завданням було поліпшити умови для напрямку "Конча-Заспа - Центр", тому то і про подальші естакади і світлофори в сторону Московської площі ніхто і не піднімає питання.

(12-08-2013 22:53)Чебишов :  Сьогодні той рідкий випадок, коли я близько 9-00 повертав з Набережного шосе з боку мосту Метро в напрямку Дружби народів. Жодних проблем...

Я раніше, до реконструкції, з цього місця досить рідко повертав, але особистих проблем не пам'ятаю.
Да і зараз машин в місті значно поменшало, відпустки.


(12-08-2013 22:53)Чебишов :  Моя особиста думка (яку вже неодноразово тут повторював) - лише будівництво розв'язок не впорається з проблемами транспорту в Києві. Треба набагато більше - кільцева дорога, перехоплюючі паркінги, нормальний громадський транспорт, заборона будівництва ТРЦ та великих офісних центрів...
Я теж такої думки... І в цьому аспекті, мені здається, витрачені кошти конкретно на цю розв'язку можна було витратити з більшою користю в іншому місці.
А з таку розгорнуту відповідь дякую Hello!

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-08-2013 09:55 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #243
13-08-2013 13:37 RE: Реконструкция проспекта Победы

(13-08-2013 09:51)Шкодчук :  
(12-08-2013 22:53)Чебишов :  Я розумію, що Ви хочете почути від мене або "так, впорались" або "ні не впорались"....
Мені особисто здається, що основним завданням було поліпшити умови для напрямку "Конча-Заспа - Центр", тому то і про подальші естакади і світлофори в сторону Московської площі ніхто і не піднімає питання.

Ну бажання зробити кращим життя тим хто у владі взагалі одна з рушійних сил прогресу : ))))
Hello!


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #244
13-08-2013 13:43 RE: Реконструкция проспекта Победы

(13-08-2013 13:37)Чебишов :  Ну бажання зробити кращим життя тим хто у владі взагалі одна з рушійних сил прогресу : ))))
саме на цю силу і залишається сподіватися Smile

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
Rider Далеко
Самурай
*****

Повідомлень: 6 107
Приєднався: Jun 2006
BC VA MT
японец:)
Повідомлення: #245
16-08-2013 18:19 RE: Реконструкция проспекта Победы

Киевавтодор обещает завершить реконструкцию путепровода на пересечении проспекте Победы и проспекте Палладина в Киеве до 10 сентября.

Работы по реконструкции проспекта Победы в Киеве на участке от кемпинга Пролисок до станции метрополитена Святошино будут завершены до конца 2013 года, а полноценный проезд автотранспорта по путепроводу на пересечении с просп. Академика Палладина будет открыт до 10 сентября.

"С целью предотвращения значительных заторов на проспекте Победы после завершения сезона отпусков мы планируем завершить до 10 сентября работы по реконструкции путепровода на пересечении проспекта Победы и Академика Палладина, что позволит разгрузить проспект. Всего к концу этого года мы завершим ремонтные работы на участке протяженностью 3,6 км, а также реконструируем восемь подземных пешеходных переходов", - заявил генеральный директор Киевавтодора Петр Береговой.

По его словам, работы будут проводиться и в зимний период, однако из-за погодных условий укладка асфальтобетонного покрытия не будет выполняться, но будут проводиться работы по перекладке коммуникаций и устройство гранитного бортового камня.

Gonna ride the wild wind
Ain't dangerous - enough for me
Шукати всі повідомлення учасника
Rudic Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 126
Приєднався: Mar 2007
Киев
Skoda Fabia Combi 1.4
Повідомлення: #246
20-08-2013 10:48 RE: Реконструкция проспекта Победы

Как то не сильно уверен, что успеют до 10 сентября. Эту сторону мурыжили почти месяц, и вот только сегодня нагнали технику асфальтировать. Если не ошибаюсь, то асфальтировка как раз сейчас в разгаре.

До дачной уже дотянули отбойник, а вот столбы пока не спешат менять, видимо это они оставят на осень.

[Зображення: skodajh3.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Roomster07 Немає
Познающий путь
*****

Повідомлень: 1 585
Приєднався: May 2013
Киев
European Car of the Year-2014
Повідомлення: #247
20-08-2013 11:43 RE: Реконструкция проспекта Победы

Проспект Победы в Киеве будут ремонтировать по ночам.
Чтобы избежать транспортного коллапса в сентябре, киевская власть планирует перевести ремонт проспекта Победы в ночной режим. Об этом сказал сегодня в комментарии журналистам глава КГГА Александр Попов.
...
Также Попов сообщил, что в ближайшее время планируется рассмотреть планы и графики по ремонту проспекта. "Решим вопрос, что мы успеем сделать в этом году и в какие строки. Безусловно, весь проспект не сделаем", - констатировал он.
Подробнее тут http://news.liga.net/news/capital/890429...cham.htm#.

Все с детства знают, что то-то и то-то невозможно. Но всегда находится невежда, который этого не знает. Он-то и делает открытие. (Альберт Эйнштейн).
Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #248
20-08-2013 12:44 RE: Реконструкция проспекта Победы

интересно, ночной это со скольки до скольки?
а то вдруг с 18-00 до 10-00 Курить

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
Roomster07 Немає
Познающий путь
*****

Повідомлень: 1 585
Приєднався: May 2013
Киев
European Car of the Year-2014
Повідомлення: #249
20-08-2013 13:17 RE: Реконструкция проспекта Победы

(20-08-2013 12:44)1.6 :  интересно, ночной это со скольки до скольки?
а то вдруг с 18-00 до 10-00 Курить
Та не, думаю, где-то 20-00 до 6-00.Rolling Eyes

Все с детства знают, что то-то и то-то невозможно. Но всегда находится невежда, который этого не знает. Он-то и делает открытие. (Альберт Эйнштейн).
Шукати всі повідомлення учасника
noto Немає
добрый хам
****

Повідомлень: 1 474
Приєднався: Sep 2011
Киев, Новые Позняки
разные
Повідомлення: #250
20-08-2013 20:26 RE: Реконструкция проспекта Победы

(20-08-2013 13:17)Roomster07 :  
(20-08-2013 12:44)1.6 :  интересно, ночной это со скольки до скольки?
а то вдруг с 18-00 до 10-00 Курить
Та не, думаю, где-то 20-00 до 6-00.Rolling Eyes

Или что-то среднее с 18-00 до 22-00 и потом с 6-00 до 10-00
ИМХО ночью никто делать не будет так как оплата труда должна быть другой

Жить лучше не значит жить легче © Я
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-08-2013 20:27 noto.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Information Продление Большой Окружной до Богатырской и Оболонского проспекта Rider 261 90 971 05-12-2023 14:27
Останнє: Cossack
  Ремонт проспекта Палладина Buchanets 5 1 848 28-07-2018 01:11
Останнє: ЮрийПол
  Реконструкция Воздухофлотского проспекта Cossack 32 7 366 25-08-2017 11:55
Останнє: Cossack
  Ремонт Кольцевой от просп.Победы до Вишневого Rider 35 6 701 27-03-2017 12:53
Останнє: Buchanets
  Реконструкция пр-та Бажана, красиво мост подсветили на метро Харьковской. Шкодчук 232 61 068 24-02-2016 15:42
Останнє: mvp_kiev
Information Реконструкция Почтовой площади Rider 877 167 912 18-02-2016 20:09
Останнє: Rider
  Реконструкция Парковой дороги Rider 57 14 182 29-10-2013 14:02
Останнє: mvp_kiev
  Реконструкция Рыбальского моста alexancat 5 2 311 13-09-2013 13:57
Останнє: Rider
  Реконструкция просп. 40-летия Октября Rider 9 3 553 10-09-2013 12:55
Останнє: seldinger
  Реконструкция Харьковской площади alexancat 5 2 535 08-07-2013 22:05
Останнє: Vprave

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1