Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Реконструкция проспекта Победы
Автор Повідомлення
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 885
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #231
24-07-2013 15:27 RE: Реконструкция проспекта Победы

(24-07-2013 15:22)LUPUS :  их будут подымать или оставят ямы?
Интересно... а Вы как мыслите?
Конечно подымут...Перед укладкой чистового. Их сейчас не подымали, чтоб машинам колёса поберечь...о народе думают.....
Шукати всі повідомлення учасника
Rider Далеко
Самурай
*****

Повідомлень: 6 107
Приєднався: Jun 2006
BC VA MT
японец:)
Повідомлення: #232
24-07-2013 15:43 RE: Реконструкция проспекта Победы

Или накроют резиновыми заглушками, хотя такие пока видел только возле двух госучреждений. Почему эту практику не распространить повсеместно - загадка...

Gonna ride the wild wind
Ain't dangerous - enough for me
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-07-2013 15:46 Rider.)
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #233
24-07-2013 18:23 RE: Реконструкция проспекта Победы

(24-07-2013 15:43)Rider :  Или накроют резиновыми заглушками, хотя такие пока видел только возле двух госучреждений. Почему эту практику не распространить повсеместно - загадка...

Експертиза на дорогах загального користування ріже будь-які рішення, якщо є хоч якась дешевша альтернатива. Думаю тут так само.


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника
Rider Далеко
Самурай
*****

Повідомлень: 6 107
Приєднався: Jun 2006
BC VA MT
японец:)
Повідомлення: #234
12-08-2013 08:58 RE: Реконструкция проспекта Победы

Все-таки делают мегакапитально.
Максимально, насколько позволяла ситуация, "разобрали" путепровод, вырвали все трухлявые коммуникации, местами срезали бетон, уложили новый с пленками, следили чтобы не происходило пересыхания, потом слои изоляции и лишь потом начали асфальтирование...

Gonna ride the wild wind
Ain't dangerous - enough for me
Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #235
12-08-2013 09:38 RE: Реконструкция проспекта Победы

(12-08-2013 08:58)Rider :  и лишь потом начали асфальтирование...
сегодня утром ещё не видел что-бы асфальтировали

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
Rudic Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 126
Приєднався: Mar 2007
Киев
Skoda Fabia Combi 1.4
Повідомлення: #236
12-08-2013 10:07 RE: Реконструкция проспекта Победы

Нет, мост еще не асфальтировали. Сегодня его затянули пленками и заливали водой, зато уже до Дачной затянули третий слой асфальта.
В самом начале проспекта поставили новые фонарные столбы со светоотражающим оформлением под "ленточки", правда вот сами фонари такие же как и были.
Уже заканчивают пешеходный переход на Дачной, на полу ФЕМы, на стенах темная плитка, что с потолком пока не ясно.
А вот в переходе на Чернобыльской появилась целая "выставка" разных светодиодных светильников.

[Зображення: skodajh3.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #237
12-08-2013 10:34 RE: Реконструкция проспекта Победы

Чебишов :Експертиза на дорогах загального користування ріже будь-які рішення, якщо є хоч якась дешевша альтернатива. Думаю тут так само.
Пане Чебишов!
А хтось робить взагалі експертизу для розв'язок? – Це інакше як жах при відсутності мислення не назвеш – у 21 столітті при побудові розв'язок залишати шляхи що перетинаються і створювати інші проблеми:
1. Підкова біля мосту Метро не дає можливості безпосередньо розвернутись з Набережного шосе (– двічі завантажується міст, зате як широко там зафарбовані "береги"...).
2. Розв'язка біля мосту Патона має смуги що зливаються і перетинаються.
3. Нова естакада на Дніпровський узвіз з боку Конча-Заспи також перетинається зі старою (– рішення на пів проблеми).
4. Повернути з Набережно-Лугової наліво на Гаванський міст зразу неможна, хоча на ньому 3 смуги, а підходить до нього 2 (навіщо ще щось завантажувати, якщо є місце під естакадою хоча б для легковиків і вільна смуга на мості для заїзду без затримки та додаткових знаків?).
5. Нова естакада на Поштовій площі з Володимирського узвозу також дає перетин: з неї хочуть поїхати на Набережно-Лугову, а з Набережно-Хрещатицької хочуть на Гаванський міст... (доречі гарна назва – чи то ГАванський, чи то ГавАнський).


Я вже мовчу просто про нахил полотна Дарницького моста ("Кирпи").
Шукати всі повідомлення учасника
Rider Далеко
Самурай
*****

Повідомлень: 6 107
Приєднався: Jun 2006
BC VA MT
японец:)
Повідомлення: #238
12-08-2013 11:41 RE: Реконструкция проспекта Победы

Я бы не путал экспертизу с этакой щукой, волшебной шкатулкой по реализации хотелок.
На все из пунктов уже давали ответы в темах по соответствующим объектам.

Gonna ride the wild wind
Ain't dangerous - enough for me
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #239
12-08-2013 19:35 RE: Реконструкция проспекта Победы

(12-08-2013 10:34)SergM :  
Чебишов :Експертиза на дорогах загального користування ріже будь-які рішення, якщо є хоч якась дешевша альтернатива. Думаю тут так само.
Пане Чебишов!
А хтось робить взагалі експертизу для розв'язок? – Це інакше як жах при відсутності мислення не назвеш – у 21 столітті при побудові розв'язок залишати шляхи що перетинаються і створювати інші проблеми:
...

Взагалі звісно проходять як і всі об'єкти капітального будівництва.
Хочу лише виправити Дмитра (Rider) - я би не плутав з чарівною щукою проектантів - вони все ж таки приймають рішення. Експертиза перевіряє їх правильність.
Всіма названими Вами розв'язками користуюсь рідко. І за темами останнім часом майже не спостерігаю.
Але...
1. Ви все ж враховуйте, що всі названі Вами розв'язки побудовані в межах міста. Це не в чистому полі, хоча і там зараз проблем вистачає з паями, приватною власністю і таке інше.
2. В кожному конкретному випадку можуть бути свої конкретні проблеми. Комунікації, забудова, геологічні, гідрогеологічні умови, інтенсивність руху, наявність фінансів та інше. Ви не знаєте, я можу лише здогадуватись, що керувало авторами підчас прийняття того або іншого рішення.
3. Проектування розв'язок не полягає в тому, щоб позбавитись всіх перехрещень та примикань. Одна з "найсвіжіших" схем розв'язок вразила мене своїм підходом до цих "проблем"
[Зображення: 640px-Diverging_diamond_redone.svg.png]

Дана схема отримала назву "Diverging diamond interchange" а разом з тим названа однією з найкращих інновацій 2009 року(!)
Стаття у Вікіпедії

По Вашим питанням:
Підкова біля мосту Метро.
1. Якщо б там додали можливість розвороту, це б додало перехрещення та примикання, які Вам так не подобаються.
2. Чому Вас не турбує той факт, що для повороту на міст Метро з боку Поштової Вам необхідно піднятись до Дніпровського узвозу? 648 метрів вгору і 648 назад проти 737 по мосту Метро і стільки ж назад. На мій погляд цей напрямок більше інтенсивний ніж розворот для "забудьків"
3. Я невпевнений, що інтенсивність руху тих, хто розвертається настільки велика, що дуже завантажує міст.
4. В даному випадку - проектанти та будівельники були в складному становищі. З одного боку схили Дніпра, з іншого сам Дніпро. Ви не забувайте, що ріки мають властивості розливатися підчас повені.

Розв'язка міст Патона
В принципі все вище написав. Лише додам, що рухаючись по прямій дорозі Ви також з кимось перетинаєтесь і вливаєтесь в інші потоки

Нова естакада на Дніпровський узвіз з боку Конча-Заспи
Знову ж таки вище, і знову ж таки я як і Ви не знаю всі вихідні дані

Повернути з Набережно-Лугової наліво на Гаванський міст
А який процент повертаючих сьогодні, скільки з них мають можливість потрапити туди, наприклад через Електриків, та скільки їх буде, коли дасть Бог добудують Подільсько-Воскресеньский міст?

Нова естакада на Поштовій площі з Володимирського узвозу
Тут без коментарів. Треба дивитись схему - не пам'ятаю як там.

Я вже мовчу просто про нахил полотна Дарницького моста ("Кирпи")
Теж промовчу : ))) Просто не розумію про що Ви. Про поздовжній чи поперечний похили. Самого мосту чи Вас заїзди не влаштовують. не знаю....

З повагою,
Костянтин


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-08-2013 19:38 Чебишов.)
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #240
12-08-2013 20:46 RE: Реконструкция проспекта Победы

(12-08-2013 19:35)Чебишов :  ...Розв'язка міст Патона
В принципі все вище написав. Лише додам, що рухаючись по прямій дорозі Ви також з кимось перетинаєтесь і вливаєтесь в інші потоки..

Користуючись нагодою, хочу запитати, яке основне завдання ставилося при будівнцтві даної розв'язки, рух по яких напрямках вона повинна була поліпшити і на скільки з цим впоралась, на Вашу у думку? Hello!

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Information Продление Большой Окружной до Богатырской и Оболонского проспекта Rider 261 90 981 05-12-2023 14:27
Останнє: Cossack
  Ремонт проспекта Палладина Buchanets 5 1 848 28-07-2018 01:11
Останнє: ЮрийПол
  Реконструкция Воздухофлотского проспекта Cossack 32 7 368 25-08-2017 11:55
Останнє: Cossack
  Ремонт Кольцевой от просп.Победы до Вишневого Rider 35 6 701 27-03-2017 12:53
Останнє: Buchanets
  Реконструкция пр-та Бажана, красиво мост подсветили на метро Харьковской. Шкодчук 232 61 069 24-02-2016 15:42
Останнє: mvp_kiev
Information Реконструкция Почтовой площади Rider 877 167 912 18-02-2016 20:09
Останнє: Rider
  Реконструкция Парковой дороги Rider 57 14 182 29-10-2013 14:02
Останнє: mvp_kiev
  Реконструкция Рыбальского моста alexancat 5 2 311 13-09-2013 13:57
Останнє: Rider
  Реконструкция просп. 40-летия Октября Rider 9 3 554 10-09-2013 12:55
Останнє: seldinger
  Реконструкция Харьковской площади alexancat 5 2 535 08-07-2013 22:05
Останнє: Vprave

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2