|
Осенний слет в Запорожье с 2 по 4 октября
|
|
| Автор | Повідомлення |
Parker@
ЦобачГо Аф-Аф! ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 259 Приєднався: Oct 2008 Днепропетровск Шкода Октавия 1,8T |
|
||
|
Maybe
Тесть ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 8 649 Приєднався: Dec 2007 Файне місто Суми Tiguan II 2.0TSI 4Motion, была Octavia A5FL 1,8T Black Pearl, была Суровая BFQ ;) |
|
||
|
Giovanni
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 791 Приєднався: Jul 2008 Київ Karoq синенький |
|
||
|
AlexOilmaster
...................... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 067 Приєднався: May 2006 Kieff Власні ноги та VW B6 2.0 tdi |
|
||
|
zavgar
заграты-заспиваты мона ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 582 Приєднався: Mar 2008 Сумы Fabia Combi 1,4 была...Skoda Yeti 1,8 TSI 4х4 МКП, однодоповый :) |
|
|
|
dmitriyk
Добрый модератор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 401 Приєднався: Sep 2005 Харьков Fabia Combi 1.4 74kW -была |
|
||
|
Giovanni
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 791 Приєднався: Jul 2008 Київ Karoq синенький |
|
||
|
Gleb
СтанкоНаладчик ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 594 Приєднався: May 2007 Київ TLC95 Prado,ГАЗ69 та купа службових |
|
||
|
забанен Повідомлень: 2 282 Приєднався: Jun 2009 Киев Skoda Octavia 1,9 TDI 96 кВт |
|
||
|
doc_tor
Кватропапа ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 003 Приєднався: Jun 2008 Да, не тот нынче Днепр (с) chip-Black A5 2.0 TDI |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Приглашаем на 3-й слет Е36Club. 20/04/2013 | Alexx-k | 0 | 2 661 |
18-03-2013 17:57 Останнє: Alexx-k |
|
| Футболки на слет | Luka | 168 | 52 340 |
15-07-2009 15:26 Останнє: АйДжиН |
|
| Наклейки на СЛЕТ! | ABU | 233 | 69 166 |
14-07-2009 13:13 Останнє: АйДжиН |
|
| Шкода слёт в Питере | Serdgio | 5 | 3 945 |
14-04-2009 08:21 Останнє: Dimon280 |
|
| про наш слет напечатали журналы | soikon | 13 | 5 679 |
17-10-2008 13:21 Останнє: Grunya |
|
| 4 октября. MCQ-13: Азазель | boom`ka | 0 | 2 067 |
27-09-2008 10:34 Останнє: boom`ka |
|
| А всеукраинский слет будет? | Dimon325 | 44 | 13 436 |
22-05-2008 19:39 Останнє: Timur |
|
| Поехали в Умань (8 или 9 октября) | doctor_b | 26 | 10 923 |
05-10-2005 13:39 Останнє: Selio |
|
Переглядають: Гості: 1




Спасибо за хорошее настроение и заряд положительными эмоциями!!!!![[Зображення: nomua_AA_8888_AA.png]](http://line4auto.ru/nomer/nomua_AA_8888_AA.png)






Док в непонятке