|
клуб ожидателей :)
|
|
| Автор | Повідомлення |
mirror
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 106 Приєднався: Jan 2008 Румстер 1.4 комфорт. |
|
||
|
zhenya
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 498 Приєднався: Jul 2006 Deutschland VW Allspace R-Line + Q2 |
|
||
|
Fiora
красотка ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 444 Приєднався: Aug 2005 |
|
||
|
ОМсhik
мы белые и пушистые))) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 828 Приєднався: Feb 2008 Киев VW Multivan 2,0 tdi; Skoda Superb combi 2.0 tdi |
|
||
|
zhenya
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 498 Приєднався: Jul 2006 Deutschland VW Allspace R-Line + Q2 |
|
||
|
Supersonic
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 557 Приєднався: Jun 2006 корабль |
|
||
|
kolumb
Ученик ![]() Повідомлень: 39 Приєднався: Feb 2008 Roomster 1.6 |
|
||
|
mirror
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 106 Приєднався: Jan 2008 Румстер 1.4 комфорт. |
|
||
|
kolumb
Ученик ![]() Повідомлень: 39 Приєднався: Feb 2008 Roomster 1.6 |
|
||
|
z0rr0
Ученик ![]() Повідомлень: 13 Приєднався: Jun 2008 Славутка :)<br>1.2 lux<br>Шкодка :)<br>2.0 AG<br>Elegance |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1




!!! 



![[Зображення: 6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif]](http://s13.rimg.info/6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif)
А то у меня тоже зело комплектация не стандартная. А машинки нету

