|
У VIESSMANNа Денрик!!!
|
|
| Автор | Повідомлення |
mr.zapadlo
Українець ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 172 Приєднався: Mar 2013 Івано-Франківськ Sub old 1.8t awt (був) А7 MT 2.0TDI sarai (була) Passat 2.0tdi dsg 140kw |
|
||
|
Mae$tro
☆☆☆боевой пингвин☆☆☆ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 184 Приєднався: Oct 2006 Octavia A5 FL combi 1,8 TSI, 6AG |
|
||
|
RuslanRage
диверсант ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 365 Приєднався: Oct 2005 Kyiv TDI |
|
||
|
Oleg_20
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 039 Приєднався: Jan 2012 Київ/Вінниця VW Passat, Mercedes CLA |
|
||
|
Lady
девочка из администрации ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 22 054 Приєднався: Mar 2007 серебристая :)) |
|
||
|
Босяк
Вадя ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 168 Приєднався: Feb 2011 КалиХВорния, 55км от Киева На коне) |
|
||
|
zavgar
заграты-заспиваты мона ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 582 Приєднався: Mar 2008 Сумы Fabia Combi 1,4 была...Skoda Yeti 1,8 TSI 4х4 МКП, однодоповый :) |
|
||
|
Юлианка
СчастливаЯ ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 719 Приєднався: Jan 2014 Днепропетровск 1.8 Т |
|
||
|
Челенжер
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 104 Приєднався: Jul 2012 Киев Skoda Fabia 1.4,16v(86 л.с.) 2012 |
|
||
|
Edvazer
фанат ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 392 Приєднався: Mar 2010 Киев |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1




мирного неба над головою 




![[Зображення: 148008-8.png]](http://ne-kurim.ru/ncounter/148008-8.png)