|
Maxi-DOT
|
|
| Автор | Повідомлення |
DarkWanderer
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 974 Приєднався: Dec 2007 Fabia New 1.4 |
|
||
|
20V
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 822 Приєднався: Sep 2005 Киев ВАГ А3 и А4 и хА5 |
|
||
|
Gamester
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 620 Приєднався: Jan 2007 Київ Golf7 1.4TSI 140 л.с., Octavia А5 2.0 FSI была |
|
||
|
Timur
Admin ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 10 357 Приєднався: Jul 2005 Made in Ukraine Tesla model s 90D |
|
||
|
Arhipov
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 123 Приєднався: Sep 2007 |
|
||
|
Timur
Admin ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 10 357 Приєднався: Jul 2005 Made in Ukraine Tesla model s 90D |
|
||
|
фреон
Ученик ![]() Повідомлень: 8 Приєднався: Sep 2008 Skoda fabia New |
|
||
|
BogdanUA
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 101 Приєднався: May 2008 Felicia 1,6 |
|
||
|
KoStyaNs
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 531 Приєднався: Apr 2008 |
|
||
|
Gamester
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 620 Приєднався: Jan 2007 Київ Golf7 1.4TSI 140 л.с., Octavia А5 2.0 FSI была |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Maxi Dot | Melitopol | 12 | 4 403 |
24-03-2012 17:52 Останнє: nas81 |
|
| Fabia: возможен ли Maxi-Dot без ABS ? | Andi | 1 | 1 441 |
22-01-2012 20:32 Останнє: A1ex1984 |
|
| Все о MAXI DOT | Сергей шкода | 4 | 2 785 |
08-11-2010 18:36 Останнє: Dimon325 |
|
Переглядають: Гості: 1






![[Зображення: test1.jpg]](http://i.piccy.info/i7/f693392c12a1ebf63572e0522778911e/4-56-664/19645044/test1.jpg)
