Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Gerrzik,С Днюхой!!! ;))
Автор Повідомлення
rusua Немає
Производитель Шкодников
*****

Повідомлень: 1 800
Приєднався: Feb 2010
Wa-wa
ТУР В6
Skype IDrusua_evil
Повідомлення: #11
27-09-2012 12:47 RE: Gerrzik,С Днюхой!!! ;))

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

[Зображення: images?q=tbn:ANd9GcTRHwNOhWRFIsSyROawfYM...Ra2DVCdVuA]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 756
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #12
27-09-2012 13:12 RE: Gerrzik,С Днюхой!!! ;))

Андрію, приймай поздоровлення, всього найкращого Happy BirthdayHello!

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника
MaxMar Немає
любитель амбулей
*****

Повідомлень: 2 164
Приєднався: Oct 2011
Киев
Octavia A5 FL Combi 1.6
Повідомлення: #13
27-09-2012 13:41 RE: Gerrzik,С Днюхой!!! ;))

Андрей, с Днем рождения! Всего самого наилучшего!Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

[Зображення: 7b08117c6baa.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
manjik Немає
...
*****

Повідомлень: 3 302
Приєднався: Oct 2008
Київ
WTS=>Yeti 4х4=>VW Golf Alltrack 320hp
Повідомлення: #14
27-09-2012 13:42 RE: Gerrzik,С Днюхой!!! ;))

Happy BirthdayHappy Birthday Андрію всього тобі самого-самого найкращого, що може бути в цьому житті

- turbine is20, 3" custom exhaust, Overload (4.5с 0-100, 12.66с 402м, 13.28с 100-200), brakes 340mm/310mm
Шукати всі повідомлення учасника
Alexus83 Немає
я теперь коньяк !!!
*****

Повідомлень: 4 440
Приєднався: Feb 2010
Бровары --> В.Дымерка
разные
Повідомлення: #15
27-09-2012 13:50 RE: Gerrzik,С Днюхой!!! ;))

ПаздрявлямсЪ!!! Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

ЗАМ ©
Шукати всі повідомлення учасника
MAZA Немає
Махинатор
***

Повідомлень: 372
Приєднався: Aug 2008
Киев
Skoda Octavia Tour 1.8 T WTS 2008; Toyota Rav4 2.0 2005
Повідомлення: #16
27-09-2012 14:15 RE: Gerrzik,С Днюхой!!! ;))

С Днем Рождения!!!!!ДружбаДружбаДружбаHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayБаянБаянБаянБаян

-=VENI VIDI VICI=-
Шукати всі повідомлення учасника
s_e_m_e_n Немає
САМЫЙ КРАСИВЫЙ КИСЮН
*****

Повідомлень: 3 840
Приєднався: Jul 2011

OPEL Insignia
Повідомлення: #17
27-09-2012 14:19 RE: Gerrzik,С Днюхой!!! ;))

З днем народженняHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

[Зображення: 7e386cd4431d5a8152b923bfda342d4e.png] [Зображення: 456bc0fd0e7ca8ee6044c8c626ec4642.png] [Зображення: a7118b89722718a18483ced0a13e85ee.png]

ПЯТНИЦА!!!!!! Закричал мозг и унес жопу в неизвестном направлении....
Шукати всі повідомлення учасника
Firestarter Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 221
Приєднався: Apr 2009
стольный град Киев
Passat NMS*Octavia tour 1,6 BFQ* Renault Kangoo 1.9D
Skype IDgalasssD
Повідомлення: #18
27-09-2012 14:21 RE: Gerrzik,С Днюхой!!! ;))

всего самого самого самогоWink что бы все начинания были успешными

УкрАвтоДор, я Вас НЕНАВИЖУ!!!
Шукати всі повідомлення учасника
Misterd Немає
Олексій
*****

Повідомлень: 8 189
Приєднався: Jun 2008
Поділля
WV Golf Variant AJ5 1.6 DSG
Повідомлення: #19
27-09-2012 14:31 RE: Gerrzik,С Днюхой!!! ;))

Вітаю!!!
Happy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday
АплодисментыАплодисментыАплодисменты

Шукати всі повідомлення учасника
Kay Немає
No turbo - No party!
***

Повідомлень: 483
Приєднався: Jul 2009
Kiev.
ex RS.
Повідомлення: #20
27-09-2012 14:33 RE: Gerrzik,С Днюхой!!! ;))

С Днем Рождения! Happy BirthdayHappy BirthdayДружбаHappy Birthday
Шукати всі повідомлення учасника


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1