|
Хочу А5
|
|
| Автор | Повідомлення |
АДМН
Повідомлень: 773 Приєднався: Dec 2011 Краматорск Skoda Octavia A5 |
|
||
|
gremaks
Поршень ![]() Повідомлень: 18 Приєднався: May 2009 Кременчуг Skoda Octavia 1,6 "Біленька" |
|
||
|
Sergentuy
фотошпиён =) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 071 Приєднався: Nov 2007 Евпатория VW Passat B8 1.8tsi, Lada Vesta, Skoda Octavia A5 FL 1.8tsi |
|
||
|
smonk
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 72 Приєднався: Dec 2009 Киев Б5 1,8Т =>А5 2.0 fsi |
|
||
|
Gamester
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 620 Приєднався: Jan 2007 Київ Golf7 1.4TSI 140 л.с., Octavia А5 2.0 FSI была |
|
||
|
gremaks
Поршень ![]() Повідомлень: 18 Приєднався: May 2009 Кременчуг Skoda Octavia 1,6 "Біленька" |
|
||
|
rjrjntyrj
SKODAвод ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 513 Приєднався: Jan 2012 Київ A5 FL 1,8TSI/112kW 6AG |
|
||
|
Gamester
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 620 Приєднався: Jan 2007 Київ Golf7 1.4TSI 140 л.с., Octavia А5 2.0 FSI была |
|
||
|
Sergentuy
фотошпиён =) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 071 Приєднався: Nov 2007 Евпатория VW Passat B8 1.8tsi, Lada Vesta, Skoda Octavia A5 FL 1.8tsi |
|
||
|
gremaks
Поршень ![]() Повідомлень: 18 Приєднався: May 2009 Кременчуг Skoda Octavia 1,6 "Біленька" |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Хочу Superb. Долго хочу. | ledoberman | 45 | 21 106 |
08-01-2011 17:04 Останнє: Sherlock |
|
Переглядають: Гості: 1




Я езжу 7 - 10 тыс в год, поэтому считаю для себя газ нецелесообразным...

