| Голосування: какой вариант больше нравится? Голосування завершено. |
|||
| 1 | ![]() ![]() |
15 | 26.79% |
| 2 | ![]() ![]() |
1 | 1.79% |
| 3 | ![]() ![]() |
4 | 7.14% |
| 4 | ![]() ![]() |
1 | 1.79% |
| 5 | ![]() ![]() |
3 | 5.36% |
| 6 | ![]() ![]() |
11 | 19.64% |
| 7 | ![]() ![]() |
1 | 1.79% |
| 8 | ![]() ![]() |
20 | 35.71% |
| Всього | 56 голосів | 100% | |
| * Ви голосували за це. | [Показати результати] |
|
Змблемы ФК нашего клуба.
|
|
| Автор | Повідомлення |
ABU
пожиратель змей и кузнечикофф ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 174 Приєднався: Sep 2005 Киев, Позняки Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION |
|
||
|
Irochka
Кума Президента :) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 742 Приєднався: Jul 2005 Made in Ukraine Была Fabia 1.4 Фабио, Fabia RS 1.9 TDI+чип, Пуля, сейчас Фабия нью 1,4 Рыжуля |
|
||
|
shulya_23
тренер ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 967 Приєднався: Dec 2008 Киев Fabia Monte Carlo |
|
||
|
ЧибуражГо Повідомлень: 12 456 Приєднався: Feb 2007 Kieff, Pizdnuky god damn waiting... |
|
||
|
Luka
Админ переименованных ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 314 Приєднався: May 2007 Днепропетровск SuperB FL combi |
|
||
|
SLD80
Шкодница ![]() ![]() Повідомлень: 190 Приєднався: Mar 2008 Одесса Фабия New 1.4 Sport (красная) |
|
||
|
1.6
зажратый сеньор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 5 898 Приєднався: Jun 2007 Київ, Сирець антрацитовий тур |
|
||
|
IJ.
Не связывайтесь со мной - АБИЖУ )))))))) ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 386 Приєднався: Jun 2009 Киев, Борщаговка Skoda Fabia New 1.4 Ambiente |
|
||
|
Vital66
Starухин ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 3 202 Приєднався: Jan 2007 Горловка - Киев Апять красивая чешка, SEAT ATECA 1.4 TSI |
|
||
|
tolik(k)
Оргкомитет КФАЛ ![]() ![]() Повідомлень: 92 Приєднався: Dec 2008 ВАЗ-21033 |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1












![[Зображення: 8-podpis545173.jpg]](http://www.imageup.ru/img161/8-podpis545173.jpg)