|
свап 1.4 на 2.0 ?
|
|
| Автор | Повідомлення |
Adri@n
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 718 Приєднався: May 2009 Киев Outlander XL |
|
||
|
madd
no turbo - no fun ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 527 Приєднався: Oct 2005 kiev.ua Seat Cordoba 2.0 8v |
|
||
|
Alexx-k
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 704 Приєднався: Aug 2007 KieFF COMPACTная злюка |
|
||
|
Alexx-k
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 704 Приєднався: Aug 2007 KieFF COMPACTная злюка |
|
||
|
madd
no turbo - no fun ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 527 Приєднався: Oct 2005 kiev.ua Seat Cordoba 2.0 8v |
|
||
|
BB
Eat. Sleep. Rally. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 579 Приєднався: Jul 2007 Kiev Fabia 1.8T |
|
||
|
CJ
Сestovatel...... ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 128 Приєднався: May 2006 Ukraine, Kiev Skoda Fabia Mk.1,(1.4 AME) Česká auta |
|
||
|
CJ
Сestovatel...... ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 128 Приєднався: May 2006 Ukraine, Kiev Skoda Fabia Mk.1,(1.4 AME) Česká auta |
|
||
|
madd
no turbo - no fun ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 527 Приєднався: Oct 2005 kiev.ua Seat Cordoba 2.0 8v |
|
||
|
BB
Eat. Sleep. Rally. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 579 Приєднався: Jul 2007 Kiev Fabia 1.8T |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Свап халдекс на а7 2,0д дсг 6 | shepazzz | 12 | 4 378 |
21-12-2020 22:29 Останнє: DoctorAleks |
|
| свап К04 на AGU ??? | Ingol$htadt | 8 | 2 453 |
24-10-2016 11:22 Останнє: Ingol$htadt |
|
| свап BAM или тюним AGU | Vitaliy16v | 34 | 12 521 |
25-11-2013 15:25 Останнє: Владислав |
|
| Свап 1,6 bfq->1.8ARX+4*4 | sysanin | 69 | 15 890 |
01-11-2013 22:35 Останнє: Владислав |
|
Переглядають: Гості: 1







![[Зображення: f998a5eba284.gif]](http://i021.radikal.ru/1003/c6/f998a5eba284.gif)
