Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Автомийки Львова.
Автор Повідомлення
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #161
23-01-2012 17:22 RE: Автомийки Львова.

(23-01-2012 17:10)vovik. :  Багато залежить від людини! Хоча не заперечую, що є купа нарів і т.п. Але я надіюсь, що ще є відповідальні мийщики, принаймі я такого зустрічав, зновуж таки на Зубрі ДЕЛЬФІН
Тільки не кажи, що то було 2 роки тому.
Там були і справді позитивні відгуки, але потім не то персонал звільнився, але пішов негатив.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
vovik. Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 61
Приєднався: Jul 2011
Львів
Skoda Octavia Tour 1.8T
Повідомлення: #162
24-01-2012 16:42 RE: Автомийки Львова.

(23-01-2012 17:22)Igor_Lviv :  
(23-01-2012 17:10)vovik. :  Багато залежить від людини! Хоча не заперечую, що є купа нарів і т.п. Але я надіюсь, що ще є відповідальні мийщики, принаймі я такого зустрічав, зновуж таки на Зубрі ДЕЛЬФІН
Тільки не кажи, що то було 2 роки тому.
Там були і справді позитивні відгуки, але потім не то персонал звільнився, але пішов негатив.
Це моє враження за останніх пів року.Smile
Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #163
24-01-2012 21:20 RE: Автомийки Львова.

(23-01-2012 17:04)Igor_Lviv :  
(23-01-2012 16:57)vovik. :  Відповідно вони також зацікавленні.
... мати більше клієнтів сьогодні.
А завтра:
а) приїдуть інші;
б) "мене вже тут не буде";
тощо.

абсолютно вірно!!! а люди з мозгами на мийці не працюють, особливо в нашому гАндурасі, де дефіцит мозгів та надлишок кумівства!

Розкажу вам про один випадок, хоча я ніколи машину і ключі нікому крім жінки не довіряю!
Отже, раз їду з Нової лінії на машині жінки, брудній як завжди...час є, думаю треба коханій приємне зробити - помити її "вишеньку".
Бачу, нова мийка при віїзді з Щирецької на Кульпу (зправа, двоповерхова)
Думаю - попробую. Запитався, сказали чекати трохи. Дочекався. ПацанЧеки почали мити. Тут під'ъзжає господар на фабії, і починає їх парафінити, що погано витирають хюндай переді мною.
потім стараються, чистять мою. Ніби все ок, вже закінчують.
Тут підходить чувачок, каже там сітроен стоїть. треба помити, почистити, і дає одному "проффі" ключі.
Через дві хвилини я сідаю в машину, виїзжаю. Виїхавши на світло, я бачу просто х..... протерту панель, в пилюці і нерозтертий поліроль. Звірію, розвертаюсь і їду назад. І підїзжаючи, помічаю на пасажирському сидінні ключі від цитрамона, що стоїть на вїзді до мийки, котрий залишив той лошара. Виписавши пілюль директору, виправили все і я їм "подарував" за це ключі від цитрамона. А міг би не повернутися, і хрен би знайшли. А як знайшли б - то даром не віддів би.
Нехай це вам наука буде - відповідальних людей у нас - ОДИНИЦІ

ЗЫ Костик - молодец, бережёшь ласточку и тупоклювым бакланам не доверяешь!ПопкорнДружба
Шукати всі повідомлення учасника
Тарас Немає
ученик-мученик
**

Повідомлень: 174
Приєднався: Mar 2011
Львів
octavia tour wts(від чорної до сірої)...майже VRS
Повідомлення: #164
24-01-2012 21:27 RE: Автомийки Львова.

я вважаю потрібно митись постійно на одній, коли мийщики бачитимуть, що ти їх зай.... за все- митимуть добре, ключі їм віддавати не можна ні в якому разі, стояти над ними треба завжди і тикати пальцем.
А тинятись від мийки до мийки не вихід. Вони бачуть зальотний, тому миють а би як...бо їм треба кількість!Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-01-2012 21:29 Тарас.)
Шукати всі повідомлення учасника
vovik. Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 61
Приєднався: Jul 2011
Львів
Skoda Octavia Tour 1.8T
Повідомлення: #165
24-01-2012 22:09 RE: Автомийки Львова.

(24-01-2012 21:27)Тарас :  я вважаю потрібно митись постійно на одній, коли мийщики бачитимуть, що ти їх зай.... за все- митимуть добре, ключі їм віддавати не можна ні в якому разі, стояти над ними треба завжди і тикати пальцем.
А тинятись від мийки до мийки не вихід. Вони бачуть зальотний, тому миють а би як...бо їм треба кількість!Hello!

Вот і я про то. А тобі pete я б не рекомендував всіх підганяти під одну планку, просто одним в житті щастить більше, а другим менше, і серед останніх дуже часто зустрічаються нормальні і толкові люди. І не всі пацани яких ти зустрічаєш на мийках барани безтолкові. Дятел Не всі вони залишаються на все життя на мийках і т.п. Чому я в тому переконаний?, а тому, що сам з низів починав років так в 17, а точніше на шиномонтажі (десь прилизно тесаме, що і мийка)Курить
Шукати всі повідомлення учасника
migal Немає
Классик
****

Повідомлень: 849
Приєднався: Sep 2008
Lviv
Octavia Tour 1.6i
Повідомлення: #166
27-01-2012 12:06 RE: Автомийки Львова.

Вчора помив на новій мийці що на Кульпарківській при виїзді зі Львова по праву сторону (два бокси)! Ціна 65 грн, сервіс нічим не гірший ніж в ранішезгадуваній мийці на Стрийській.
Помили досить непогано!Прыгаю от радости
Що сподобалось більше ніж на Стрийській:
- більша пропускна здатність (два повноцінні бокси проти півтора) авто
- набагато краще просушують (при вчорашньому вечірньому морозі в -10 нічого не примерзло)
- колеса натирають значно краще (резина вся покрита поліролью та отримала рівний та суцільний насичений чорний колір, що не разу не було досягнуто на Стрийській)

Ососбисто я не отримав жодного негативу від даної мийки Respect, тому можливо зміню постійну мийку на зимовий період!

p.s. хоча можливо вони так стараються тому що поки не набрали постійних клієнтів, та боряться за конкуренцію Курить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-01-2012 12:07 migal.)
Шукати всі повідомлення учасника
Šved Немає
bor i riket
*****

Повідомлень: 1 657
Приєднався: Jan 2010
Stockholm
Volkswagen passat B8 BiTurbo
Повідомлення: #167
27-01-2012 12:51 RE: Автомийки Львова.

вчора теж помив машинку на мийці на городоцькій (біля левандівського моста) там в них ще така машинка на криші є. впринципі якістю виконаних робіт задоволений, хлопці знають свою справуКурить помили і просушили добреHello!

VW Passat B8 bi-turbo
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #168
27-01-2012 19:33 RE: Автомийки Львова.

(27-01-2012 12:51)Šved :  вчора теж помив машинку на мийці на городоцькій (біля левандівського моста) там в них ще така машинка на криші є. впринципі якістю виконаних робіт задоволений, хлопці знають свою справуКурить помили і просушили добреHello!

Як жив втому районі теж там мився,був задоволений
Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #169
27-01-2012 21:17 RE: Автомийки Львова.

(24-01-2012 22:09)vovik. :  
(24-01-2012 21:27)Тарас :  я вважаю потрібно митись постійно на одній, коли мийщики бачитимуть, що ти їх зай.... за все- митимуть добре, ключі їм віддавати не можна ні в якому разі, стояти над ними треба завжди і тикати пальцем.
А тинятись від мийки до мийки не вихід. Вони бачуть зальотний, тому миють а би як...бо їм треба кількість!Hello!

Вот і я про то. А тобі pete я б не рекомендував всіх підганяти під одну планку, просто одним в житті щастить більше, а другим менше, і серед останніх дуже часто зустрічаються нормальні і толкові люди. І не всі пацани яких ти зустрічаєш на мийках барани безтолкові. Дятел Не всі вони залишаються на все життя на мийках і т.п. Чому я в тому переконаний?, а тому, що сам з низів починав років так в 17, а точніше на шиномонтажі (десь прилизно тесаме, що і мийка)Курить
шановний vovik, я рекомендацій не потребую. Про "щастя" - можна погодитись частково. От власне, що розумні люди. або діти розумних батьків, можуть працювати там тільки "для вправляння мозгів" - щоб зрозуміли, як гроші заробляються. Я сам через подібне пройшов в 16, тому зараз "лопатою не кидаю". А є й нормальні мужики, тільки все залежить від господаря: якщо має хватку і розуміє елементарні ази маркетингу - буде гнати халявщиків вшию, а якщо бицюра - буде тільки доїти, і пофіг йому клієнти.
Зараз інші часи, грошей все менше в народу, а мийки нові з'являються, от буде конкуренція - буде відбір.

сообщения объединены
(27-01-2012 12:06)migal :  Вчора помив на новій мийці що на Кульпарківській при виїзді зі Львова по праву сторону (два бокси)! Ціна 65 грн, сервіс нічим не гірший ніж в ранішезгадуваній мийці на Стрийській.
Помили досить непогано!Прыгаю от радости
Що сподобалось більше ніж на Стрийській:
- більша пропускна здатність (два повноцінні бокси проти півтора) авто
- набагато краще просушують (при вчорашньому вечірньому морозі в -10 нічого не примерзло)
- колеса натирають значно краще (резина вся покрита поліролью та отримала рівний та суцільний насичений чорний колір, що не разу не було досягнуто на Стрийській)

Ососбисто я не отримав жодного негативу від даної мийки Respect, тому можливо зміню постійну мийку на зимовий період!

p.s. хоча можливо вони так стараються тому що поки не набрали постійних клієнтів, та боряться за конкуренцію Курить

от і яскравий приклад - треба спробувати заїхати. Можливо дійсно краще, ніж на моїй постійній мийціBig Grin
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-01-2012 21:18 pete.)
Шукати всі повідомлення учасника
Sheket Немає
КНЯЗЬ
****

Повідомлень: 1 274
Приєднався: Feb 2008
Leopolis
Octavia A5 2.0 почти vRS
Повідомлення: #170
28-01-2012 13:40 RE: Автомийки Львова.

(24-01-2012 21:20)pete :  , особливо в нашому гАндурасі, де дефіцит мозгів та надлишок кумівства!
Ти сильний патріот Нашої Неньки України Упал и качаюсь
А з ключами - це прикольно.
...час є, думаю треба коханій приємне зробити - помити її "вишеньку".
Приємне то ти зробив а міг би ще і подарунок підігнатиУпал и качаюсь
Який хоч сітроен то був?

[Зображення: nomua_BC_0357_BE.png]
[Зображення: 1.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики) Vladko 207 125 862 04-05-2024 11:36
Останнє: РоманМТ
  Поїздка до Львова Nikolya13 6 1 833 14-06-2016 16:04
Останнє: Nikolya13
  окружная Львова andrewg-1 9 3 059 21-07-2015 10:41
Останнє: olko
  МРЕВ ДАІ м.Львова. Šved 1 1 745 20-08-2014 23:52
Останнє: lvivonline
  Попутний вантаж з Праги до Львова pete 3 3 534 13-07-2011 09:13
Останнє: antik
Smile Їдем до ЛЬВОВА В... 5 3 444 06-01-2011 12:47
Останнє: StE@LtH
  Кто со Львова поможет? карапуз 19 5 925 08-09-2009 14:14
Останнє: freezz187
  Подскажите по транспорту из Львова в Ужгород Floyd 4 6 003 06-08-2009 11:26
Останнє: TimberWolf
  Асоціація Автоклубів (АА) Львова antik 34 12 573 27-03-2009 11:54
Останнє: StE@LtH
  Рибальство біля Львова. Igor_Lviv 12 7 455 30-07-2008 15:26
Останнє: Gt-1

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1