|
508 vs passat vs superb
|
|
| Автор | Повідомлення |
Waldemaar
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 509 Приєднався: Jan 2012 Днепропетровск Audi Q5 Quatro 2,0 TDI, Superb Elegance 2009 1,8 TSI DSG еще есть |
|
||
|
СКЕПТИК )))
Повідомлень: 4 516 Приєднався: Apr 2009 Изяслав,Старкон, Хмельницкий 1.2HТP(была) 三菱ランサー 9 1.6MT |
|
||
|
CHUK
Мандрівник ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 953 Приєднався: Jul 2008 Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91 |
|
|
|
Waldemaar
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 509 Приєднався: Jan 2012 Днепропетровск Audi Q5 Quatro 2,0 TDI, Superb Elegance 2009 1,8 TSI DSG еще есть |
|
||
|
Alex_jr
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 709 Приєднався: Jun 2008 Киев Skoda B7 Xdrive |
|
|
|
Capers
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 230 Приєднався: Jun 2006 Киев |
|
||
|
kslavik
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 448 Приєднався: Sep 2005 Закарпаття Touareg CR |
|
||
|
naugea
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 79 Приєднався: Feb 2012 |
|
||
|
Deneshi
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 205 Приєднався: May 2007 Ровно Были - Октавия ВТС, Йети 1.8ТСИ. Гранд Сценик 1.5ДСИ, 7мест |
|
|
|
LUPUS
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 064 Приєднався: Oct 2008 |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| r18 на Passat nms 13-ого року | Deadline | 6 | 1 558 |
17-12-2024 19:29 Останнє: StaSok |
|
| VW Jetta, VW Passat из США,стоит ли брать? | AlexP | 421 | 161 160 |
07-01-2023 13:30 Останнє: filic |
|
| Passat B8 eur vs Subary Outback USA | builse | 59 | 12 633 |
12-10-2021 16:35 Останнє: Oleksii Pinchuk |
|
| Passat B7 2.0TDI 250+км: чи варто? | Dosa | 7 | 3 246 |
28-08-2021 18:53 Останнє: StreetLine |
|
| Passat B8 2.0 TDI DSG | mbpdev | 200 | 82 136 |
01-01-2021 13:40 Останнє: Nikolayovich5 |
|
| Passat B8 2.0TDI 176kw DSG | BOBAH | 18 | 10 356 |
04-08-2019 18:46 Останнє: max911 |
|
| VW Passat В 4 | Dass 88 | 24 | 7 389 |
04-06-2019 15:20 Останнє: Firestarter |
|
| Passat vs Superb vs Tiguan | zhenya | 33 | 9 561 |
01-04-2019 20:36 Останнє: Dimon325 |
|
| Passat СС...? | mototo987 | 13 | 5 810 |
05-07-2018 21:29 Останнє: Dimitrius |
|
| A7 или Passat B8 или... | twister_mc | 8 | 6 262 |
27-06-2018 20:18 Останнє: Dimitrius |
|
Переглядають: Гості: 1




![[Зображення: 582c27618dbce.gif]](http://www.autometric.ru/lines/582c27618dbce.gif)
![[Зображення: bazaauto.gif]]](http://www.autometric.ru/build/baza-auto/bazaauto.gif])



). 
Хотя тогда ТО на дизеля было на 7,5 тыс пробега. Задолбался по сервисам гонять.
