Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
кацапия и кругом адни враги ))))
Автор Повідомлення
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #1671
19-04-2016 23:01 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

(19-04-2016 21:54)Gerzik :  невдало бо ще живі носії. совецького походження.
Не зовсім так, Андрію...
Спочатку все так і планувалося, але потім пішло трохи в інший бік. Добре, спробую роз'яснити. Тут, приводили приклад Латвії. Я маю зараз два види на життя тимчасовий естонський до 2017 та постійний (long-term permit) латвійський до 2021, які дозволяють мені проживати та працювати в обох країнах. Спочатку, для того щоб отримати громадянство, власники "сірого паспорту" (тобто, ті що мешкали в країнах Балтії до 1991 року, але обрали інше громадянство, чи не мали родичів до 1940 року) повинні були здавати іспити з мови та знання Конституції. Для цього вони повинні були відмовитись від іншого громадянства (у більшості РФ) та отримати одне офіційне громадянство. Але вийшло так, що власники "сірого паспорту" та власники паспорту РФ, мали значні переваги над власниками офіційного червоного паспорту, бо користувалися перевагами подвійного громадянства (країни ЕС та РФ), хоча мали певні обмеження в політичних правах. Так, ось після втрати майже 25% населення від міграції в Латвії. Латвія в жовтні 2013 року змінила закон про громадянство та ввела інститут подвійного громадянства "dual citizenship" (є три форми, громадянство по території, по крові та дуже рідка форма по спадку). Латвія, ввела нову форму "громадянство по крові". Основна мета збільшити населення за рахунок саме молодих громадян СНГ (між іншим, Естонія зробила також серйозні зміни з 01.01.2016 року в міграційному законодавстві). Раніше отримати громадянство можливо було лише в порядку натуралізації (проживання 5 років), або після вище вказаних іспитів. Тепер, наприклад, я можу отримати громадянство Латвії, якщо відмовлюсь від громадянства України, зразу без будь-яких іспитів (навіть мови). Або маю право зразу (без 5 років) отримати громадянство Латвії, зберігши при цьому громадянство України, якщо здам іспит на володіння мовою, отримавши при цьому всі переваги громадянств України та ЕС
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #1672
19-04-2016 23:05 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

Чудово. і який твій вибір?

moscovia delenda est
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #1673
19-04-2016 23:30 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

(19-04-2016 23:05)Gerzik :  Чудово. і який твій вибір?
Оскільки, я принципово обираю дівчат, які не розмовляють російською. Я поки вчу естонську та латвійську))). Hello!

(19-04-2016 22:01)Шкодчук :  Про мову тут почали говорити в контексті особистого відчуття, а не офіційних заходів...
А якраз хочу вказати, що нам потрібно мудро (тобто з урахуванням потреб майбутнього, а не тягаря минулого) визначитись з цим питанням. Бо інакше, це контрпродуктивно.

Цитата: А що конкретно Вам заважає спілкуватися на українській мові? "Невдалий приклад Молдови"? Smile
Я маю правило відповідати мовою, на якій мені та співрозмовнику або зручно, або якою мені задали питання... Зараз 80% мого побутового та особистого спілкування англійська, і 14% російська, 3% естонська та лише 3% українська... навіть, з українцями в проекті на Slack ми ведемо переписку англійською, оскільки, у випадку отримання гранту від уряду Естонії, нам потрібно працювати з естонськими експертами та компаніями.

Цитата:
А якщо взагалі про мови, то не треба дивитися тільки на спокійне сьогодення з чіткими кордонами... якщо трохи зануритись в неспокійну історію, то можна побачити, як мова об'єднувала і допомогала в боротьбі на різних континентах.
Наведете приклади? Але не імперій, тобто країн, які б не проводили територіальну експансію. Наприклад, було б дві незалежні суверенні країни і вони об'єдналися на підставі спільної мови?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-04-2016 00:13 WhiteBear.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Andrew_S Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 789
Приєднався: Nov 2011
Киев
A5 FL 1.8 TSI
Повідомлення: #1674
19-04-2016 23:38 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

(19-04-2016 22:01)Шкодчук :  ...спілкуватися на українській мові....
...спілкуватися українською...
Hello!

"You run your mouth and I'll run my business, brother..." Jordan Louis
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #1675
20-04-2016 05:59 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

показово.
мовне питання в темі про ворогів парашки.
розуміння того що мова таки стріляє..

moscovia delenda est
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 488
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #1676
20-04-2016 06:39 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

(19-04-2016 21:11)WhiteBear :  Прочитал последние 6 страниц. Facepalm Более вредной на сегодня для будущего Украины, чем дискуссии о тотальном украинском языке быть не может. Вы не хотите учиться на своих ошибках и чужих...
Дело в том, что всегда нужно помнить, что язык в данном случае был одним из поводов, но далеко не причина...
Не было бы причины, то такой повод не прокатил бы...
А если есть причина, то прокатит и повод : " почему без шапки?"-особенно, для такого гопника как наш сосед
Естественно языковым вопросом нужно заниматься, заниматься серьезно и планомерно, если бы этим занимались ранее, то уже бы не было и такого повода...
Но кроме этого, стандарты жизни и все что с этим связано, без этого, все остальное не поможет осознанию страны, символов, личности...
ПС хотя признаю, что давать врагу своевременно даже такой дополнительный повод, крайне неразумно
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-04-2016 07:03 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #1677
20-04-2016 08:04 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

(19-04-2016 23:38)Andrew_S :  
(19-04-2016 22:01)Шкодчук :  ...спілкуватися на українській мові....
...спілкуватися українською...
Hello!

Дякую Hello!

Влучний каламбур на цю тему - "Говорити українською, але не по-українськи"...

Українською, по-українськи, по-українському? Як правильно?


(19-04-2016 23:30)WhiteBear :  Я маю правило відповідати мовою, на якій мені та співрозмовнику або зручно, або якою мені задали питання...
Те саме і в мене... Але вдома розмовляю російською, а треба українською...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-04-2016 08:09 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #1678
20-04-2016 10:15 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

Приклад Молдови, а тепер приклад України свідчать лише про дві речі:
1) повне нехтування окремими особами реалій проживання у іншій державі,
2) "русский мир" / "СССР" у головах.

– Як тільки у Молдові терези гойднулися у бік латиниці та не русифікованої молдавської мови, так одразу ситуацію вирішили переламати силою через коліно, не гребуючи використанням зброї, і саме у Придністров'ї – де стояла армія СРСР (РФ). Бесарабія не простий регіон і історично був як у складі Болгарського царства, так і під владою київських і, пізніше, галицько-волинських князів – поки не була захоплена турками, а далі не перейшла під владу Москви. Далі було цікаве – переворот 1917-го, румунська окупація Бесарабії, "створення" УРСР, виділення "Молдавської АРСР", нове захоплення царських земель СРСР і створення Молдавської РСР.

Варто зазначити, що історично Придністров'я є українською землею, молдавани є нащадками слов'ян, а Молдовське князівство і надалі є частково окупованим Румунією. Етнічно молдавани мають повне право на самовизначення (а не шарахатись із обійм СРСР у обійми "Великої Румунії").

Ні молдавани, ні українці не є росіянами, мають свою національну ідентичність, свою культуру, свою мову. Після російського "інтернаціоналізму" СРСР ми маємо повне право на відновлення культури і мови та 100% обовязкового їхньго поширення на нашій території.

Наслідок Придністров'я, Криму і Донбасу – це саме наслідок мовної експансії і російського "інтернаціоналізму" СРСР. Саме чинник мови і переважаюче споживання російського інформпродукту є основою проблем. Конкурувати у виробництві власного російського інформпродукту безглуздо – його сприймають не так як російський і це наперед зрозумілий програш. Ще більш безглуздими є мовна шизофренія у ЗМІ та заклики "нє давАть пОвода мєдвєдю" – ведмедю приводи не потрібні – він їх сам вигадує.

Також нагадаю, що історія містить прецеденти депортації населення за етнічною ознакою на підставі агресії відповідної держави.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #1679
20-04-2016 11:26 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

(20-04-2016 10:15)SergM :  Наслідок Придністров'я, Криму і Донбасу – це саме наслідок мовної експансії і російського "інтернаціоналізму" СРСР. Саме чинник мови і переважаюче споживання російського інформпродукту є основою проблем. Конкурувати у виробництві власного російського інформпродукту безглуздо – його сприймають не так як російський і це наперед зрозумілий програш. Ще більш безглуздими є мовна шизофренія у ЗМІ та заклики "нє давАть пОвода мєдвєдю" – ведмедю приводи не потрібні – він їх сам вигадує.

+100500 Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #1680
21-04-2016 13:05 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

Военный эксперт: Индия отказала России в сотрудничестве в пользу Украины Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Внутренние враги Украины. Артемзон 5 612 1 155 470 31-05-2024 11:33
Останнє: Донской

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1