|
А5, 1,6 ???
|
|
| Автор | Повідомлення |
bUNK
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 224 Приєднався: Aug 2012 |
|
|
|
sheik
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 386 Приєднався: May 2008 Passat Variant 2.0TDI+DSG, Ibiza 1.4 AT, SuperB 1.8T (продан) |
|
|
|
bUNK
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 224 Приєднався: Aug 2012 |
|
|
|
Sergentuy
фотошпиён =) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 071 Приєднався: Nov 2007 Евпатория VW Passat B8 1.8tsi, Lada Vesta, Skoda Octavia A5 FL 1.8tsi |
|
||
|
bUNK
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 224 Приєднався: Aug 2012 |
|
||
|
Sergentuy
фотошпиён =) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 071 Приєднався: Nov 2007 Евпатория VW Passat B8 1.8tsi, Lada Vesta, Skoda Octavia A5 FL 1.8tsi |
|
||
|
bUNK
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 224 Приєднався: Aug 2012 |
|
||
|
sheik
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 386 Приєднався: May 2008 Passat Variant 2.0TDI+DSG, Ibiza 1.4 AT, SuperB 1.8T (продан) |
|
||
|
Sergentuy
фотошпиён =) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 071 Приєднався: Nov 2007 Евпатория VW Passat B8 1.8tsi, Lada Vesta, Skoda Octavia A5 FL 1.8tsi |
|
||
|
sheik
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 386 Приєднався: May 2008 Passat Variant 2.0TDI+DSG, Ibiza 1.4 AT, SuperB 1.8T (продан) |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1




![[Зображення: 24028.png]](http://www.drivernotes.net/images/lines/0000024/24028.png)

Будет просто Октавия А7, а потом перемутят шото и станет A7FL
