|
Тема футбольных болельщиков
|
|
| Автор | Повідомлення |
Чебишов
Cipollino ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 1 447 Приєднався: May 2007 Київ-Полтава Nissan X-Trail 2.0 CVT |
|
|
|
1.6
зажратый сеньор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 5 898 Приєднався: Jun 2007 Київ, Сирець антрацитовий тур |
|
||
|
SHNM
На пути к идеалу ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 865 Приєднався: Jul 2010 UA Octavia A5 |
|
|
|
doc_tor
Кватропапа ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 003 Приєднався: Jun 2008 Да, не тот нынче Днепр (с) chip-Black A5 2.0 TDI |
|
||
|
вадим74
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 325 Приєднався: Mar 2008 Сумы 3008,VW Tiguan 2.0T, MB Vito,Renault Master |
|
||
|
Edvazer
фанат ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 392 Приєднався: Mar 2010 Киев |
|
||
|
Платон
:) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 273 Приєднався: Apr 2007 Тут Skoda Fabia Combi III |
|
||
|
Pasha_V
Moderator ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 644 Приєднався: Feb 2008 Харьков, Жуки Октавия А5 1,6 |
|
|
|
Платон
:) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 273 Приєднався: Apr 2007 Тут Skoda Fabia Combi III |
|
||
|
Pasha_V
Moderator ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 644 Приєднався: Feb 2008 Харьков, Жуки Октавия А5 1,6 |
|
|
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| FC SKODA Club приглашает болельщиков: 5-й Сезон Киевской Футбольной АвтоЛиги | shulya_23 | 44 | 20 122 |
11-12-2012 09:22 Останнє: shulya_23 |
|
| БК Шкода -Клуб ждет болельщиков ! | Max_On_Skoda | 16 | 12 669 |
09-11-2012 12:02 Останнє: Lion_ua |
|
| FC Skoda Club приглашает болельщиков (2011-2012) | 1.6 | 289 | 103 098 |
28-09-2012 20:12 Останнє: mrz |
|
| FC Skoda Club приглашает болельщиков. АвтоЛига 2010-2011 | Vital66 | 674 | 215 213 |
08-06-2011 07:54 Останнє: BrOssGUN |
|
Переглядають: Гості: 16





- это наверное всё куплено было ![[Зображення: 5.png]](http://mova.ridne.net/profile/2609/5.png)
![[Зображення: Iqisg.gif]](http://i.imgur.com/Iqisg.gif)









ты считаешь, что кому-то может быть интересным следить за тобой?!