Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #1451
17-01-2015 08:51 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(16-01-2015 22:30)Andrew_S :  ЗАЯВА
ROSHEN вважає призначення колишнього співробітника компанії Дмитра Вовка Головою НКРЕКП нераціональним


Курить

Компанія ROSHEN вважає призначення колишнього національного менеджера Дмитра Вовка Головою Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), нераціональним.

Дмитро Вовк дійсно був найнятий компанією на посаду національного менеджера з розвитку продажів у торгівельних мережах Росії у березні 2013 року. На даній посаді він пропрацював менше двох років і був звільнений у листопаді 2014 року з причини незадовільних результатів своєї діяльності, і не продемонструвавши високої кваліфікації на займаній посаді менеджера.



Президент Петро Порошенко своїм указом призначив Дмитра Вовка тимчасово виконуючим обов'язки голови Національної комісії...

Хм Курить Курить Курить

от шо можно подумать, читая это заявление Рошен?... я не знаю... какой-то бред полный.... тут или Порошенко Дятел либо тот, кто это заявление своял - полный Дятел... либо какие-то другие, не поддающиеся моей логике, варианты.... ну или Дмитро Вовк - это Остап Бендер... Laughing

ps
а, может, Рошен уже продали и никому не сказали... Smile




Оксана Забужко про депутата-козака...

...Хто мені цікавий у нинішньому українському парламенті, за ким буду спостерігати? Козак Гаврилюк (народний депутат від «Народного фронту» Михайло Гаврилюк – «Главком»), і можу пояснити чому. От він якраз абсолютно «не з цієї зграї». Він там повністю «біла ворона», абсолютно нічим не захищений, ні знаннями, ні досвідом, - нічим, крім чистої душі: наг яко благ, що називається... Отак, як він стояв голим на морозі під кийками «Беркута», так він зараз голий на виду в цілої країни, тільки вже не на фізичному, а на духовному плані… А довкола нього той закритий клуб із своїми правилами – стара-нова мафія, інтереси, тьорки, інтриги, бізнес, зовсім інша система цінностей... А він просто, нормальна людина – така, якою має бути людина «за Божим задумом». Це його останнє фото – це фото року, по-своєму воно трагічне (фото, на якому Михайло Гаврилюк у порожній залі Ради читає Конституцію України – «Главком»).
Ви впізнаєте сюжет, історичну аналогію? Це ж Шевченків «Юродивий» (поема Тараса Шевченка 1857 р.) – «один козак із міліона свинопасів»...

Шевченко Тарас :: Юродивий


Файл(и) Мініатюри
   

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-01-2015 11:24 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
alexancat Немає
Зв"язківець
****

Повідомлень: 864
Приєднався: May 2011
Київ, Позняки
Корида А5FL
Повідомлення: #1452
17-01-2015 14:08 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

ПРО ВАТНІЧЄСТВО І ТИЛ
Нотатка друга “Пірата”, бійця ДУК ПС
"Вирiшив поїхати додому трошки пiдлiкуватися, перепочити, набратися нових сил для подальшої боротьби за Українськi землi та народ. Поїхав не сам, а з побратимом-земляком, який також давно не був на малiй батькiвщинi – в Причорномор’ї.
Пiд час того, як їдемо в автобусi, за звичкою через вiкно «палю зеленку», тобто, проїжджаючи повз лiсосмуги, продивляюсь їх на предмет ворожих засiдок. Мiй побратим, помiтивши це, заспокоює мене словами: «Та ладно тобi, ми ж у глибокому тилу, тут все спокiйно». I дiйсно, думаю, чого б вже нарештi не розслабитись, проїжджаю такi краєвиди, поля, озера, нiхто не стрiляє, в навушниках лунає улюблена музика – мирне життя повним ходом!
Аж тут випадково жiночка, що сидить попереду, почувши, що ми спiлкуємось українською мовою повертається до нас, i питає: «Рєбята, а ви са Львова?». Ну ми в свою чергу починаємо вже до оскоми звичний нам дiалог, мовляв, нi, ми з Одещини, їдемо додому у вiдпустку, кажемо, що українською говорять не тiльки у Львовi, а й в iнших областях, ну й так далi. Все б нiчого, але тут у цiєї жiночки починається загострення «путiна головного мозку» й приступи «ватностi». Вона починає розповiдати, що вона з Горлiвки, що українцi там всiх вбивають, що так хоче до Раiсi й тому подiбне, стандартний набiр фраз «абiжених акупациєй укропамi iсконна русссскага донбаса»… Ну ми ж, зрозумiвши, що дiагноз остаточний і лiкуванню не пiддається, дiалог припинили, щоб не викликати у неi приступiв надмiрного слиновидiлення у виглядi пiни на губах.
Але, їдучи далi, я задумався – а чи дiйсно я «в тилу»? Чому цi незадоволенi тим, що їм доводиться жити в ненависнiй їм Українi, тiкають вiд пострiлiв не в «любiмую расссєюшку», десь у Магадан чи Таганрог, а в Одесу, яка вже всiм довела, що вона є i хоче бути частиною великої i могутньої України!? Моря їм захотiлося?!!! Вони пруться в нашi тили, до наших родичiв, друзiв, починають там плакатись, як їм тяжко-важко, починають розповiдати вигадані мiфи про зону АТО, розказують, які ми не правi i як нам треба правильно жити, до того ж лiзуть у «чужий монастир зi своїм уставом», намагаючись формувати в гостях суспiльну думку!..
А ти, Братику, кажеш: «в тилу»… А чи дiйсно у нас сьогоднi є тил?
… I, якщо вiн є – то наскiльки вiн надiйний?
Як на мене, сьогоднi поняття «тил» в Українi вiдсутнє, сьогоднi по всiй країнi йде вiйна, десь зi стрiляниною, а десь у головах людей… I я навiть не знаю, яка з них важливiша й важча… Але точно знаю, що обидвi вiйни ми маємо вигравати, адже нам та нашим дiтям тут далi жити, i зараз ми вирiшуємо, ЯК вони житимуть…
Слава Українi!!!"


Олександр Башта
Го..внокомандувач
Нам потрібен Головнокомандувач, а не говнокомандувач.
Нам потрібно військо, щоб знищити ворога, а не пустопорожні балачки та чергові обіцянки.
Це вже набридло. І напевно набридло не тільки мені.
Набридло всім нам, Українцям.
З дня в день одне і теж, одне і теж вже 5 місяців, одне і теж саме з зомбоящиків - " Наших військових невідомі групи обстріляли 100 (90), (80), (70) разів з градів, мінометів, поранено ..., вбито ..., ворог наступає ... пробує захопити ... обстрілює ... але ми дотримуємось досягнутих домовленостей та забезпечуємо перемир'я не дивлячись ні на що."
І от знову якась дурня про якійсь вже черговий російський "конвой заїхав-виїхав", про нього розказує і звітує та " говорящая" голова в зомбоящику, показують відео та фото ... ,
І от на жаль тільки ніхто з військових не доповідає нам - " Сьогодні, на границі України з Росією, при спробі заїхати на територію України знищено 70 (80) (90) (100) російських автомобілів, танків, бронемашин, які намагались перевозити невідомо що та невідомо для кого. "
І все !
Іншої інформації від рнбо, штабу ато нам, Українцям, не потрібно.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-01-2015 14:16 alexancat.)
Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #1453
17-01-2015 23:25 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Шо Вы с ЭТОГО имеете? Другими словами, когда в стране война, нахрена кормить вату таким дерьмом? Многие знают и могут писать, но не время пока.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
bura1 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 956
Приєднався: Aug 2006
Украина
гибридная
Повідомлення: #1454
17-01-2015 23:32 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Рамирес, удали плиз эту хрень, и прекращай х.ней страдать, не время...

С ув. Рома
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #1455
17-01-2015 23:39 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(17-01-2015 23:32)bura1 :  Рамирес, удали плиз эту хрень, и прекращай х.ней страдать, не время...

я удалила..
я вообще... когда вижу ,что Рамирес где то отписался-читать неохота..все равно одно и то же пишет...хоть бы что то новенькое писал...
закрадывается подозрение, что он на кремль подрабатывает...

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
bura1 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 956
Приєднався: Aug 2006
Украина
гибридная
Повідомлення: #1456
17-01-2015 23:40 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

СпасибоHello!

С ув. Рома
Шукати всі повідомлення учасника
Core(i5) Немає
веломаньяк

Повідомлень: 4 201
Приєднався: Oct 2010

A-5(FL)/1.8tsi-мкпп
Повідомлення: #1457
18-01-2015 02:00 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(17-01-2015 23:39)Lady :  закрадывается подозрение, что он на кремль подрабатывает...
Facepalm
Шукати всі повідомлення учасника
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #1458
18-01-2015 10:27 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

та чого там ... вата усюди є.. маскується просто .

moscovia delenda est
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #1459
18-01-2015 11:42 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(18-01-2015 02:00)Core(i5) :  
(17-01-2015 23:39)Lady :  закрадывается подозрение, что он на кремль подрабатывает...
Facepalm

Peter Shuklinov


- россияне стараются посеять панику и создать в Украине управляемый хаос. Это с вами и делают
прямо сейчас. Есть ошибки. Есть просчеты. Есть предатели. Но задайте себе вопрос, кто и зачем
создает волны фэйков и вбросов - раз. Задайте себе вопрос, кто и зачем создает волны ботов - два.
Задайте себе вопрос, кто и зачем взрывает украинские города - три. Задайтесь вопросом, чего от вас
хотят.

Это старая и тупая стратегия, которая использовалась россиянами везде, где они разжигали войну и
конфликты. Ничего не меняется. Поменялось только название страны. А инструменты остались
прежними.

Задача врага любыми способами уничтожить успешную Украину. Любыми способами доказать, что
революция достоинства ничего не стоит. Любыми способами дискредитировать все, что происходит в
Украине на всех уровнях - от самого низа до самого верха. На любой позитивный посыл будет дано
тридцать негативных. Да, мы во многом сами виноваты, ведь даем поводы. Но наша победа - это
наши маленькие шаги. Нужно цепляться за каждый, сражаться за успехи, а всю грязь, которая после
этого обрушивается руками российских пропагандистов и их друзей в Украине, стряхивать.
Мы должны бороться со своими ошибками. Мы должны учить власть действовать в интересах людей.
Мы должны это делать. Потому что никогда не будет власти, которая устроит всех. Никогда не будет
власти, которая будет идеальной. Нужно учить и воспитывать лидеров.

Речь идет о существовании Украины. Враг поставил на кон все, что у него было - сотни миллиардов
долларов, годами создаваемую репутацию, все свои международные проекты, всю свою экономику. На
кону 15 лет России. И все это ради того, чтобы Украины не стало.

Пока мы внутри тут ссоримся между собой, на нас наступают с севера и востока. Надо объединяться.
Надо защищать страну и защищать каждый миллиметр государственности. В любом случае мы
выстоим, а враг рухнет. Подождем, пока ослабнет. А потом вернем все, что у нас забрали.

Короче, хватит хандрить. Верьте в себя. Никогда не побеждали те, кто в себя не верит. Киборги в себя
верят. Солдаты на передовой в себя верят. А мы здесь плачем и страдаем. Все будет хорошо.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #1460
18-01-2015 11:51 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(18-01-2015 11:42)Lady :  Пока мы внутри тут ссоримся между собой, на нас наступают с севера и востока. Надо объединяться.
Надо защищать страну и защищать каждый миллиметр государственности. В любом случае мы
выстоим, а враг рухнет. Подождем, пока ослабнет. А потом вернем все, что у нас забрали.

Сепаратист Царев из Москвы похвалил Порошенко и предупредил его о подготовке переворота

Цитата:«Структуры, близкие к Турчинову и Яценюку, при прямой поддержке Госдепартамента США организовывают «Народное вече», которое соберется по инициативе Совета Майдана. В ходе вече будет вынесен вотум недоверия президенту Украины Петру Порошенко. В вину ему будет поставлена текущая экономическая ситуация, коррупция, невозможность урегулирования политического кризиса, потеря Крыма»
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-01-2015 11:53 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 282 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 58