Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Внутренние враги Украины.
Автор Повідомлення
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #1441
08-02-2017 20:25 RE: Внутренние враги Украины.

(08-02-2017 20:22)Dimon325 :  нужно уважать авторское право. Mr. Green

нужно Mr. Green
Эдуард Успенский в суде отстоял права на ...

Дружба




В МИД Германии назвали действия Гончаренко абсолютно неадекватными

В Министерстве иностранных дел Германии заявили, что действия украинской нардепа Алексея Гончаренко абсолютно неприемлемы .

Об этом сообщил пресс-секретарь МИД Германии Мартин Шафер, передает УНН со ссылкой на Associated Press.

Министр иностранных дел Германии Зигмар Габриэль раскритиковал украинского законодателя, за то, что он разрисовал фрагмент Берлинской стены в Киеве.

Представитель министерства иностранных дел Германии Мартин Шафер заявил, что действия Гончаренко являются «абсолютно неадекватным поведением.»

.....

«Один из депутатов БПП, который недавно присягал Януковичу, а теперь присягает Порошенко, разрисовал секцию Берлинской стены, установленную возле посольства Германии. По его словам, это такая форма протеста. Не знаю, вандализм ли это по закону, но точно дебилизм», — написал Лещенко на своей странице в Фейсбук.

«Эта секция — настоящий фрагмент берлинской стены. Он находился на линии разграничения между восточным и западным Берлином на Потсдамской площади и был подарен Киеву, — пишет нардеп. — Таким шагом депутат провоцирует ухудшение отношений Украины с ключевым партнером в Европе».

«В качестве меры воздействия предлагаю фракции исключить данного депутата из делегации Украины в ПАСЕ. Без реакции на данный поступок фракция БПП солидаризуется с этим недружественным шагом и последующим вероятным ухудшением отношений между Украиной и Германией», — считает Лещенко.

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-02-2017 20:36 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 411
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #1442
08-02-2017 20:58 RE: Внутренние враги Украины.

(08-02-2017 20:25)Шкодчук :  
(08-02-2017 20:22)Dimon325 :  нужно уважать авторское право. Mr. Green

нужно Mr. Green
Я про Турчинова первый написал, ты первым поддержал. Так что нечего тут стрелки переводить на всяких успенских... Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #1443
08-02-2017 21:04 RE: Внутренние враги Украины.

(08-02-2017 20:58)Dimon325 :  Я про Турчинова первый написал, ты первым поддержал. Так что нечего тут стрелки переводить на всяких успенских... Mr. Green
Дима, это ж не шуба, уступи товарищу Mr. Green

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 411
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #1444
08-02-2017 21:36 RE: Внутренние враги Украины.

(08-02-2017 21:04)1.6 :  
(08-02-2017 20:58)Dimon325 :  Я про Турчинова первый написал, ты первым поддержал. Так что нечего тут стрелки переводить на всяких успенских... Mr. Green
Дима, это ж не шуба, уступи товарищу Mr. Green
Шуба и ушла какому-то товарищу. Я за правду и собственный гонор! Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #1445
09-02-2017 09:40 RE: Внутренние враги Украины.

Axia :
Владислав :П.С. Кровавый пастор как вариант - подошел бы в текущих реалиях.
ИМХО.

Цитата:Автор Шкодчук - Сьогодні 17:08
Як варіант, Турчинов... Я його бачу на посаді Президента

То нас вже троє? Wink
А може треба такого щоб не був одним миром минулим мазаний?

– Дуже потрібні кардинальні зміни та реформи. І їх може гарантувати або залізна воля та мудрість, або тотальне оновлення.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-02-2017 09:42 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #1446
09-02-2017 13:17 RE: Внутренние враги Украины.

(09-02-2017 09:40)SergM :  – Дуже потрібні кардинальні зміни та реформи. І їх може гарантувати або залізна воля та мудрість, або тотальне оновлення.

Хочу вас трохи розчарувати, поки люди не приходять до влади - вони повні волі та мудрості та й наснаги щось поміняти щось зробити і т.д. А ле як тільки вони із підлеглого перетворюються на босса, починається якась "дивна" різка зміна до поглядів. Ніхто вже не хоче обмежувати владу можновладцям ( а навіщо ж тепер коли вже я при владі, адже попередникам було можна а я чим гірший, попередники отримували откати, а я що не такий. попередникам приносили конверти і мені ж теж не помішало б ) Зверніть увагу, що всі протикорупційні закони у нас починають прийматися лише після тиску із заходу і то з таким скрипом і натягом, що складається таке враження що щоб прийняти черговий антикорупційний закон, треба спочатку підводу без коліс на гору випхати, притом кожному по підводі. У наз зміни починаються тільки перед черговими траншами кредиту - бо інакше не дадуть...

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #1447
09-02-2017 13:24 RE: Внутренние враги Украины.

(09-02-2017 09:40)SergM :  – Дуже потрібні кардинальні зміни та реформи. І їх може гарантувати або залізна воля та мудрість, або тотальне оновлення.

Згоден, тільки є два питання:
- як зробити тотальне?
- на кого оновлювати?

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #1448
09-02-2017 16:25 RE: Внутренние враги Украины.

Ну як вам сказати...
Раз обираємо, значить нарешті повинні навчитися обирати правильно.

З грязі у князі – це відомо, але ж не повинні у ВР та на місцях сидіти міліардери + повинна бути вимога по контролю та оновленню від народу. Одразу нічого не буде, але вже голосує покоління яке не знало совка.

Тотальне? – Одних посадити, інших залишити і набирати нових у нові структури.

Починати, думаю, варто з всенародного прийняття Конституції та обговорення, що таке наша держава і для чого вона існує – щоби кожен знав мету, а не поринав у демагогію "національної ідеї" чи ще чогось.

На кого оновлювати? – Не боги горшки обпалюють – є нормальних людей достатньо і треба виховувати нових.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-02-2017 16:26 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #1449
09-02-2017 20:09 RE: Внутренние враги Украины.

І кого там ми обираєм? Савченко чи інших запроданців? Просто перерахуйте закони, які ВР прийняла ДЛЯ ЛЮДЕЙ!!! За остані 10 років. Прозрієте. Кого обирає народ? Премьєра, депутатів по партійним спискам, міністрів, прокурораів, суддів, голів обласних чи районних адміністрацій, голів районних рад, начальників відділів чи відділень поліції, головних лікарів лікарень? Чи директорів державних підприємств? То про яку децентралізацію хтось і десь комусь вішає лапшу. Половину депутатів, 225 чоловік, народ не обирає, а другу із того, що впарюють, постійно напівпустий зал, на місцях відсили пару днів на рік. Народ невсилі потягнути таку кількість "слугів" та їх родичів у п'ятому коліні.
Немає в країні народовладдя або демократії по імпортному. Поки народ не буде обирати всі гілки влади, то впарять нам і лугандонію і ціни європейські і навіть безвіз. Нажаль пересічний громадянин як був злиденним так і бідніє по геометричній прогрессії.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #1450
10-02-2017 09:28 RE: Внутренние враги Украины.

Ну так бачили очі які за гречку "обирали"... – Голосують справно пенсіонери, а іншим впарюють безвихідь і інше, щоби спростити собі завдання.

Взагалі не ходив або не голосував головою – немає чого скиглити.
Не вимагаєш від обранця – туди ж.
Не навчив ближніх – так і будеш жити.

У 1991-му було варто одразу прийняти закон про відсторонення від політичного життя партійних та комсомольских функціонерів. Зараз вже треба вводити заборони та організовувати аудит статків + істотно цікавитись яким чином були "приватизовані" об'єкти власності.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  кацапия и кругом адни враги )))) LUPUS 4 372 782 194 16-02-2022 11:46
Останнє: MaksymS

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 8