Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Логотип з нержавійки
Автор Повідомлення
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #121
11-02-2009 13:31  

я особисто підтримую варіант з шильдіком латинкою SkodaClub Ukraine.
якщо Gleb може зробити такий макет, і решта погоджується, то можна розглядати такий варіант.

@ Gleb
скинь, будь ласка, всі варіанти макетів мені в пошту.

а зараз би просив, щоб в кожній гілці обговорили всі версії і щоб максимум на п"ятницю подали кількість бажачих і які варіанти розглядаються.
думаю, що завтра, макс післязавтра я і Roha візьмемо лист сталі. бажано, щоб наступого тижня ми вже мали ті шильдіки. бо виглядає, що говоримо-говоримо а толку мало.
наголошую ще раз, що вартість роботи біля 30 грн. вартість сталі близько 400. лист ми візьмемо на двох, можливо на трьох. кінцева вартість буде залежати від кількості людей, що, погодяться на цю акцію. чим більше людей вступають в "долю" тим менше треба буде потратити на метеріал. вартість роботи від кількості мінятися не буде. виготовляти будемо стільки, скільки людей погодиться. можливо плюс 10 шт, максимум. бо за виготовлення кожного запасного треба заплатити з власної кишені. а чи вдасться їх потім реалізувати - невідомо, та і не знаю чи буде час займатися продажами клубної атрибутики.
тому прошу ще раз на п"ятницю, до 15:00 год подати кількості бажаючих. після цього розрахуємо суму на кожну особу. рахувати будемо тут на форумі, щоб не було підозр на махинації з грішми.
відносно методу перерахунку грошей, то Roha казав, що можна гроші передати на його карточку в ПриватБанку. але тут є одне але... не відомо чи можна буде зняти ті гроші без проблем потім. бо з банками зараз каша. можливо хтось знає надійний і дешевий метод переказу по україні, тому прошу зголоситися.
потрібно, щоб кожна гілка клубу організуалася і здали гроші одній особі, яка вже і кине гроші одною сумою. це для того, щоб не було N-кількість переказів по 35 чи 40 грн, і поробуй потім розберися, що звідки.
відправку по регіональних вітках будемо робити автолюксом з оплатою при отриманні, щоб, знову ж таки, не було підозр, що ми наживаємося. якщо, наша акція увінчається успіхом, то варто буде подумати, як віддячитися Gleb за розробку макетів. але про це подумаємо пізніше.
бажаю всім успіху і подавайте списки, тобто кількість бажачих, а також варіанти логотипів.
Шукати всі повідомлення учасника
waleks Немає
Писатель
***

Повідомлень: 404
Приєднався: May 2008
Киев
1Z3, BVZ, KVY, 4K4K, Elegance +
Повідомлення: #122
11-02-2009 15:01  

Робота по узгодженню бажаючих ведеться повним ходом, принаймі у Київській гілці...
Є таке питаннячко, якого розміру лист металу і скільки логотипів максимально вміщується на такий лист?
Попередньо скажу, що Київській гілці вже потрібно 15 штук, але там народ хоче три варіанти, якщо можливо (Київ, Україна та без напису).
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #123
11-02-2009 15:19  

waleks :Робота по узгодженню бажаючих ведеться повним ходом, принаймі у Київській гілці...
Є таке питаннячко, якого розміру лист металу і скільки логотипів максимально вміщується на такий лист?
Попередньо скажу, що Київській гілці вже потрібно 15 штук, але там народ хоче три варіанти, якщо можливо (Київ, Україна та без напису).
розмір 1м х 2м. За словами Ґлєба, з нього можна зробити 100-120 шильдіків.
на рахунок, чи можливо, чи ні, то також до Ґлєба. якщо домовитеся за макети, то за виробництвом, думаю, проблем не буде. хоча я зараз напишу листа і перепитаю, так, на всякий...
якщо це реально, то потрібно буде тільки сказати, кількість кожного лого. звичайно, що найпростіше буде робити один зразок, але то вже таке. кожен всилі вирішувати, за що хоче платити гроші.
Шукати всі повідомлення учасника
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #124
11-02-2009 20:44  

оновлена інформація про варації логотипів.
нижче наводжу цитату з листа від менеджера NGmetal.
Цитата:Виготовляти можна навіть 100 варіантів по 1 штуці кожного…Ціна залежить від кількості, але лише на замовлення від 10тис. грн… Також ціна буде трохи вищою на замовлення до 400грн. (приблизно на 20-25%).
тому в нашому випадку ціна на кількість до 100шт залишиться такою ж. тобто біля 30 грн.
Шукати всі повідомлення учасника
Gleb Немає
СтанкоНаладчик
*****

Повідомлень: 1 594
Приєднався: May 2007
Київ
TLC95 Prado,ГАЗ69 та купа службових
Skype IDglesha_trumpf
Повідомлення: #125
11-02-2009 22:05  

sariks :Ну так именно такую я и хочу Hello! . Т.е. я так понимаю Вам её изготовить не составит проблем? Можно заказывать?
Это была не моя разработка. То, что разработал я - можно увидеть в Донеццке на фото и в Запорожской ветке, как эскиз. Считаю, что мой выглядит лучше из-за проработаных деталей и четких контуров. Rulez

А ты водил ТАКУЮ Шкоду?
ЧС8 SKODA 81E2. 10000 Л.С, 180км/ч, 0-100км/ч за 15 сек. ABS, ESP, MaxiDot и 12 турбин.
О50 917О755 Глеб
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Gleb Немає
СтанкоНаладчик
*****

Повідомлень: 1 594
Приєднався: May 2007
Київ
TLC95 Prado,ГАЗ69 та купа службових
Skype IDglesha_trumpf
Повідомлення: #126
11-02-2009 22:25  

Вітаю львів'ян. Hello!
По перше хлопці у мене у підпису є телефон. Дзвоніть та про усе домовимося разом. Бо мені телефонують з інших міст, а я не володію ситуацією.
По друге, на даний час маю готові макети з прорахованою технологією лазерного різання:
SKODAклуб окремо та з містами Дніпро, Запорожье, Львів, Донецьк, Киев.
Так, як написано. Якщо бажаєте щось ще - зроблю тільки у п'ятницю до обіду. Організаторам у інших місцях пропоную надати в цю гілку дані по кількості замовлень. Кількість можна збільшити, бо коли ваші друзі побачать їх в живу на машинах, певен і собі захочуть, та й ціна приваблива навіть у кризу.

А ты водил ТАКУЮ Шкоду?
ЧС8 SKODA 81E2. 10000 Л.С, 180км/ч, 0-100км/ч за 15 сек. ABS, ESP, MaxiDot и 12 турбин.
О50 917О755 Глеб
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #127
12-02-2009 09:41  

Скинь плз готові макети мені в пошту. І при можливості зроби ще 2 варіанти SkodaКлуб Україна і SkodaClub Ukraine.
Шукати всі повідомлення учасника
krol Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 142
Приєднався: Sep 2008

А5 2.0TDI
Повідомлення: #128
12-02-2009 10:24  

andyvit не мав мети образити sorry але Vitaliusu Respect ось шо в мене получилось


Файл(и) Мініатюри
   

0665418225 Cаша
Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #129
12-02-2009 10:28  

krol, а на чем оно держится?

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
krol Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 142
Приєднався: Sep 2008

А5 2.0TDI
Повідомлення: #130
12-02-2009 11:55  

antik :krol, а на чем оно держится?
На двосторонньому скотчі.Купив в автозапчастинах.Ширина 5см товщина 1мм.зелена плівка зверху .довго вирізав по контуру.потім обсмалив зажигалкою края ,трошки погнув під форму багажніка і приліпив. Випробування мийкою ше не проводив.але тримається добре.

0665418225 Cаша
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2