Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #11991
05-04-2017 15:22 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(05-04-2017 15:14)1.6 :  
(05-04-2017 13:39)m.dreval :  І шо Вам, цікаво, видно?
(от ти майстер змінити тему щоб не відповідати на важке запитання)
що це змінює?
німці будуть платить і їм відшкодують - тобто не платять, я так зрозумів ?
а іноземці будуть платить тільки якшо користуються

а в нас за газ незалежно від користування плати Воротит

Я ке в сраці важке запитання?
Ще раз Вам розтолкую!!!

Німець буде платити за дороги, навіть коли його автомобіль рік не залишає гаража. Тільки за те, що він у нього є. І якщо він колись все таки вирішить виїхати, то держава йому забеспечить таку можливість.

Ми будемо платити за газ, навіть, якщо ми ним рік не користоємося. Бо якщо ми колись захочемо ним користуватися, то ми вимагаємо, щоб нам була забезпечена така можливість.

Одні і ті ж яйця, трошки вигляд збоку!

Якщо німець не хоче платити податок на дороги, він продає автомобіль. І держава йому не компенсує різницю між вкладеними та отриманими грошима.

Якщо українець не хоче платити абонплату за газ, він відключається від постачання. І ніїто не повинен йому коипенсувати витрати на підключення колись.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-04-2017 15:24 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 488
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #11992
05-04-2017 15:23 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(05-04-2017 15:14)Шкодчук :  
(05-04-2017 15:04)1.2HTP :  Вы в первой статье прочитали ? Что представителям Минюста было влом перечитывать что им наваляли адвокаты Привата ? Это что ? Коррупция ?

В этой статье немного о другом идет речь.
речь может быть о чем угодно, но как всегда дьябло в деталях )))
Первый пример выше, второй, что депутата у которого берут интервью, подал запрос ( точно не помню как это озвучено в ссылке ), но ответа не получил !!! ЦЕЛЫЙ ДЕПУТАТ !!! Не получил ответа... О чем тут говорят идеалисты в очках, которые говорят что нужно идти в суд ?


(05-04-2017 15:14)m.dreval :  Саша, ты опять видишь только абсолютные цифры? Методику расчета налога в упор не замечаешь?
Миша, вот здесь абсолютные цифры и верны, потому что дорогу обслуживают не за 3200 в месяц, а за 10 Ойро в час ( по минимуму ), но стоимость для потребителя выходит одинаковая ))) ИДЕАЛЬНОЙ дороги !
Ну и по абонплате за трубу, если ты не голосуешь за абсолютные цифры, то можешь сказать, что решение в таком виде это бред и х... ?
Есть предложения с решением построенных трубопроводов за свои деньги ?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-04-2017 15:28 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #11993
05-04-2017 15:32 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(05-04-2017 15:22)m.dreval :  Якщо німець не хоче платити податок на дороги, він продає автомобіль. І держава йому не компенсує різницю між вкладеними та отриманими грошима.

Якщо українець не хоче платити абонплату за газ, він відключається від постачання. І ніїто не повинен йому коипенсувати витрати на підключення колись.
це триндець Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь
німець може купити а потім продати своє авто !!!
може купити інше авто і потім знов продати !!!
при цьому він може і заробити

українець може підключитися (тільки до одного провайдера газу) і не може продати потім своє підключениия

різницю бачишь?

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #11994
05-04-2017 15:35 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(05-04-2017 14:45)TEZEY :  Та ні, мені здається система не винна що в державі казнокради процвітають.

Не факт. Держава далеко не найкращтй господар.

(05-04-2017 14:45)TEZEY :  А ось по поводу " теж хоче щоб усі дороги були рівні і без ям" то чому тоді не заставити пішоходів платити за дороги? для них теж будують і переходи і світлофори і вони теж хочуть щоб дороги були рівні, як мінімум у районі переходів.

Так пішоходи й так платять. Місцеві податки. Усі без винятку. За ці податки і будуються переходи, світлофори та мости.

А автомобілісти платять ще крім тих додатково.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #11995
05-04-2017 15:36 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(05-04-2017 15:14)1.6 :  німці будуть платить і їм відшкодують - тобто не платять, я так зрозумів ?
а іноземці будуть платить тільки якшо користуються

а в нас за газ незалежно від користування плати Воротит


в них податок на авто платять незалежно від користування... на рік вперед...

Следующее куда уходят деньги - это годовой налог на машину. Он исходит из того, насколько сильно ваша машина загрязняет среду, из того, опять же, насколько она мощная, и на газу она/дизель/бензин тоже влияет.
На мою машину бензиновую входит налог 270 евро в год. Если бы она была 1,6, то было бы примерно 150-160 евро в год. Так как я проехал на ней 8 месяцев, сейчас я буду сниматься с учета, с меня сняли 270 евро в год, то за 8 месяцев с меня сняли примерно 190 евро. 80 евро мне вернут на карту.
Источник: http://immigrant.today/article/5379-stoi...anii-5.htm



(05-04-2017 15:32)1.6 :  
(05-04-2017 15:22)m.dreval :  Якщо німець не хоче платити податок на дороги, він продає автомобіль. І держава йому не компенсує різницю між вкладеними та отриманими грошима.

Якщо українець не хоче платити абонплату за газ, він відключається від постачання. І ніїто не повинен йому коипенсувати витрати на підключення колись.
це триндець Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь
німець може купити а потім продати своє авто !!!
може купити інше авто і потім знов продати !!!
при цьому він може і заробити

українець може підключитися (тільки до одного провайдера газу) і не може продати потім своє підключениия

різницю бачишь?
не викручуйтесь Smile

ps
якщо вже такі нісенітниці писати, то можна піти далі і продати житло з підключенням Упал и качаюсь

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-04-2017 15:42 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Примат Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 579
Приєднався: Sep 2008
UA
KAMIQ 1.6MPI 6AG BRC S32 EVO
Повідомлення: #11996
05-04-2017 15:41 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

1.2HTP, если в установленном законом срок не дают ответ, я пишу в прокуратуру. Такого, чтобы я не получил откуда-то ответа в конце концов, еще не было. При этом я ни с кем не ругаюсь, все тихо, спокойно, согласно нашего законодательства. Я понимаю, что каждый на своем рабочем месте выполняет свои обязанности, как его научили или проинструктировали. Напртмер, если полиция не пишет протокол, то я один раз делаю замечание об этом, чисто формально, для суда, но не вступаю с полицией в спор, так как это бесполезно, они действуют так как их научили. Если судья начинает мне вешать лапшу, я также молчу, так как знаю, что могу быть оштрафован на 100 минималок.
Депутат ваш, слабохарактерный какой-то, нет силы воли довести задуманное до конца. А может просто врет, на камеру копию обращения показывал?
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #11997
05-04-2017 15:43 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(05-04-2017 15:41)Примат :  1.2HTP, если в установленном законом срок не дают ответ, я пишу в прокуратуру. Такого, чтобы я не получил откуда-то ответа в конце концов, еще не было.

+100500
все время получал ответы: КМДА, Антимонопольный, Киевэнерго, прокуратура и т.д.

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-04-2017 15:44 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #11998
05-04-2017 15:46 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(05-04-2017 15:32)1.6 :  це триндець Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь
німець може купити а потім продати своє авто !!!
може купити інше авто і потім знов продати !!!
при цьому він може і заробити

українець може підключитися (тільки до одного провайдера газу) і не може продати потім своє підключениия

різницю бачишь?

Точно шо це триндець!

З яких це пір нимець, продаючи колись куплене нове авто, може заробити?

У кожного в опаленні свого будинку є альтернатива:
- топити газом
- топити вугіллям чи дровами
- тепловий насос

Кожен може відключитися від газу, і не платити абонплату, а коли стане потрібно, знову підключитися. Труби всі залишаються.

Скажете, це буде коштувати грошей? Так, підключення буде коштувати грошей, як і раєстрація авто для німця.

Скажете, що коли люди підключалися до газу. то їм про це нихто не казав? Так німець теж не думав, коли купував більш дорогий дизельний автомобіль, що колись солярка зрівняється з бензином в ціні, і він нічого з того не виграє!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 488
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #11999
05-04-2017 15:46 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Ребята, ВЫ наверное в другом МИРЕ живете )))
Наверное с другими ценностями и понятиями...
Ровняете плинтус с потолком.. а гривну с Евро, Вам нравится события и действия, это хорошо, вот только просьба, не говорите о том что ВАМ кажется хорошо, что это реально хорошо для всей страны, хоть сейчас, хоть в будущем, потому что многое, это просто гавно, и если оно ВАМ нравится, так и пишите мне нравится, а не так : " это очень хорошо для всей страны, это большой прорыв, это лучше для каждого и в перспективе, мы уже в Европе ", бред это, а ВАШИ оговорки по Фрейду, просто подтверждают это...потерялась реальная цель за всеми покращеннями, а когда потерялась цель, то и путь хер найдешь...
Шукати всі повідомлення учасника
Примат Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 579
Приєднався: Sep 2008
UA
KAMIQ 1.6MPI 6AG BRC S32 EVO
Повідомлення: #12000
05-04-2017 15:48 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Даю бесплатно совет партиям, создайте в городах какие-то точки бесплатной юридической помощи гражданам, чтобы они могли правильно подавать админ позиви и т.д. Чтобы прививать населению культуру решать свои проблемы не на майдане, а законными способами.
Может это и бред для кого-то, но я бы за такую партию проголосовал
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 396 271 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 955 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3