Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Дарницкий мост + автомобильное движение Дарницкого района
Автор Повідомлення
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #111
27-05-2011 11:33 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

(26-05-2011 22:39)Vprave :  Скопируйте мне мои слова где я сказал, что то, что делается - плохо
Речь была о том, чтоб вместо космических проектов по постройке туннеля, лучше бы метро на Трою достроили или обратили внимание на более проблемные места.
П.сы. Почитайте, Вам будет полезно http://mycityua.com/articles/city/2011/0...61613.html

Я в машинах (двигуни, тюнінг і т. і.) не розбираюсь. І тому Ви не знайдете жодного коментаря від мене в відповідних розділах форуму.
Ви не знаєте як приймались ті чи інші проектні рішення. Ви не знаєте наскільки вони відповідають нормам проектування. Чому Ви дозволяєте собі коментарі на кшталт "оторви и выкинь" ?

Ту статтю я прочитаю, але хочу зауважити:
1. Метроград було спроектовано архітекторами, архітектори входять в склад містобудівної ради, яка схвалює забудову. Архітектори проектують і розміщують багатоповерхові будівлі в м. Києві по типу "Паруса", де потім стоять автомобілі на проїзній частині, заважають руху і створюють затори.

2. Архітектор Пономаренко - той, в бюро якого працює Вітрук. Той самий, хто начебто розробив принципіально нову розв'язку на Шулявці. Особисто моє ставлення до того "прожекту" - негативне. Я думаю, що задача тут була зекономити площу, яка відповідно до проекту Київпроекту відводиться під з'їзди транспортних розв'язок, щоб потім впихнути туди новий "Парус". Яскравий свіжий приклад такої "архітекторської підступності" - Дніпровська набережна, де спочатку архітектор Пашенько проектував аквапарк (при цьому розповідав як це так - в Києві досі немає аквапарку), тепер за його ж проектом там будуються висотки
http://ukrstroy.net/news/n560.htm

3. Архітектор Більский - давав рецензію на розв'язку Вітрука.

4. Таку ж майже рецензію дав Бабушкін, який свого часу був Головним архітектором Києва. І в цей же час збудували Метроград.

5. Жодний відомий мені інженер-дорожник не схвалив ті рішення по Шулявці. Крім одного, кваліфікація якого в мене викликає сумніви.

6. Я не бачу по тим фото в статті всіх рішень, і тому не розумію про який тонель іде мова? І про яку естакаду? До того ж, там не вирішені повороти з Шевченка на Велику Васильківську (існує сьогодні) та туди ж з Лесі Українки (немає і сьогодні). Куди дінеться потік з Хрещатика на Шевченко? До того ж, здається мені, що сьогодні там будуть заважати не тільки метроград але й Арена-сіті, та власники інших прилеглих будинків. Але це мої висновки лише по схемі на аерофотозйомці. Цікаво було б побачити більше.
Але це Вас не бентежить. Мабуть тому, що матеріалу надрукованому в такому досить коньюктурному виданні як ГПК, Ви вірите не роздивляючись. І ця транспортна розв'язка для вас не є "оторви и выкинь".

7.Я не прихильник будівництва в Києві великих тонелів, але для того щоб вирішувати потрібні вони Києву чи ні, потрібно володіти інформацією про всю містобудівну ситуацію. В мене її немає.


З.І. за ліки, докторе, дякую, але Ви помилились На мою думку від ГПК користі мало. Hello!


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vprave Немає
Lawyer для блондинок
*****

Повідомлень: 2 254
Приєднався: Dec 2010
Kyiv
Kia Rio New
Skype IDLawyer_DG
Повідомлення: #112
27-05-2011 12:10 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

Позволяю я себе критику потому, что как водитель пользуюсь дорогами и мостами в Киеве ежедневно. Слава Богу ПОКА у нас демократия и свобода слова.
По поводу принятие решений, то развязка на Выдубичах, на Левобережной, да та же Шулявка, строились не 10 и не 20 лет назад
В те времена Киев еще не был так хаотично застроен и места было по более. На той же Левобережной отсутствовал Комод, Мак, новый ТРЦ у выхода из метро
На Шулявке те же высотки выросли не 20 лет назад
Поэтому для меня остается загадкой, почему тогда архитекторы просчитывали «доцільність» таких развязок, не учитывая стремительно разрастающегося Киева?!
Яркий пример выход из м. Вокзальная, когда на весь Киев возле Вокзала 1 станция метро с 1им входом/выходом на 3!!! эскалатора.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-05-2011 12:12 Vprave.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Rider Далеко
Самурай
*****

Повідомлень: 6 107
Приєднався: Jun 2006
BC VA MT
японец:)
Повідомлення: #113
27-05-2011 12:36 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

А заезд сегодня открыли Курить

Gonna ride the wild wind
Ain't dangerous - enough for me
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vprave Немає
Lawyer для блондинок
*****

Повідомлень: 2 254
Приєднався: Dec 2010
Kyiv
Kia Rio New
Skype IDLawyer_DG
Повідомлення: #114
27-05-2011 12:52 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

(27-05-2011 12:36)Rider :  А заезд сегодня открыли Курить

Вот это отличная новость.Прыгаю от радости Теперь, чтоб не тянуться по Патона и не стоять в пробке у Химии, можно быстро "нырять" на мост и дома
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-05-2011 12:56 Vprave.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #115
27-05-2011 12:55 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

(27-05-2011 12:10)Vprave :  Поэтому для меня остается загадкой, почему тогда архитекторы просчитывали «доцільність» таких развязок, не учитывая стремительно разрастающегося Киева?!
Просто у нас самые лучшие и, что самое главное, принципиальные проектанты и архитекторы в мире Прыгаю от радости Принципиальные в плане: что им скажут или закажут, то они и сделают, а то, что, например, этот дом куда-то там не вписывается, так это уже "не с нас спрашивайте, есть всякие рады, администрации и т.п." Или то, что развязку нельзя нормальную с моста сделать, потому что, там гаражи сносить не разрешают - вот если бы хоть один сказал (а может такие и есть), я не буду делать, пока вопрос правильно не решите. А потом смотрим - асфальт дорожники в дождь кладут, спрашиваю, почему в дождь, а потому что нам этот асфальт выдали, мы его обязаны уложить, а то, что дождь, нас уже не волнует, мы за свои деньги его потом ложить не собираемся. И так везде.

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #116
27-05-2011 14:05 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

(27-05-2011 12:10)Vprave :  Позволяю я себе критику потому, что как водитель пользуюсь дорогами и мостами в Киеве ежедневно. Слава Богу ПОКА у нас демократия и свобода слова.
По поводу принятие решений, то развязка на Выдубичах, на Левобережной, да та же Шулявка, строились не 10 и не 20 лет назад
В те времена Киев еще не был так хаотично застроен и места было по более. На той же Левобережной отсутствовал Комод, Мак, новый ТРЦ у выхода из метро
На Шулявке те же высотки выросли не 20 лет назад
Поэтому для меня остается загадкой, почему тогда архитекторы просчитывали «доцільність» таких развязок, не учитывая стремительно разрастающегося Киева?!
Яркий пример выход из м. Вокзальная, когда на весь Киев возле Вокзала 1 станция метро с 1им входом/выходом на 3!!! эскалатора.

Критика має на щось опиратись. А так більшість Ваших висказувань нагадують цитату з Радянського фільму "Ты ляпай. но ляпай уверенно. Тогда это называется точка зрения"

На Ваше питання чому не передбачили - відповім теж цитатою. Від Булгакова:
Цитата:Да, человек смертен, но это было бы еще полбеды. Плохо то, что он иногда внезапно смертен, вот в чем фокус! И вообще не может сказать, что он будет делать в сегодняшний вечер.
Як можна передбачити, що буде через 10, 20 , 30 років? Можна спрогнозувати, але людство досі з прогнозом погоди не завжди влучає в ціль - що говорити про прогнози стосовно розвитку економіки та іншого.
За методиками того часу - розв'язки були більш ніж нормальними. Що говорити, якщо довгий час у дворі нашого будинку за винятком батьківської п'ятірки не було жодної машини. А через 10 років - не залишилось жодного місця.
А як могли архітектори минулого (більш віддаленого) передбачити взагалі автомобілі, коли самі ходили лише пішки? Це я повертаюсь до Бесарабки, яку Ви згадували.

І проблема не в тому, що хтось помилився в прогнозах 10 років або 10 сторіч тому. Проблема в тому, що сьогоднішні архітектори хаотично забудовують кожний "вільний" на їх думку клаптик землі. І приклади з "Комодом" та ТРЦ тому приклад. І я вже не раз згадував про великі офісні центри, які існують в прожектах (а под один з них вже забрали ділянку на розі Перова та Броварського) які добавлять навантаження на Броварський проспект. І ми ще будемо згадувати сьогодняшні часи як не найгірші.

І ці самі архітектори, посилання на статтю з якими ви давали, не дають зробити розв'язку на Шулявці з нормативними радіусами, виправдовуючи потуги розв'язати вузол на п'ятикопіїчній монеті! І все це для того, на мою думку, щоб на тій території, що звільниться заводом Більшовик, поставити ще один ТРЦ.


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #117
27-05-2011 14:18 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

(27-05-2011 12:36)Rider :  А заезд сегодня открыли Курить

В торжественных мероприятиях приняли участие премьер-министр Николай Азаров,...
http://news.infocar.ua/azarov_otkryl_nov...54031.html

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-05-2011 14:18 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Rider Далеко
Самурай
*****

Повідомлень: 6 107
Приєднався: Jun 2006
BC VA MT
японец:)
Повідомлення: #118
27-05-2011 14:35 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

Мыкола Янович Открывалов Упал и качаюсь

Gonna ride the wild wind
Ain't dangerous - enough for me
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #119
27-05-2011 14:39 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

(27-05-2011 12:55)Шкодчук :  
(27-05-2011 12:10)Vprave :  Поэтому для меня остается загадкой, почему тогда архитекторы просчитывали «доцільність» таких развязок, не учитывая стремительно разрастающегося Киева?!
Просто у нас самые лучшие и, что самое главное, принципиальные проектанты и архитекторы в мире Прыгаю от радости Принципиальные в плане: что им скажут или закажут, то они и сделают, а то, что, например, этот дом куда-то там не вписывается, так это уже "не с нас спрашивайте, есть всякие рады, администрации и т.п." Или то, что развязку нельзя нормальную с моста сделать, потому что, там гаражи сносить не разрешают - вот если бы хоть один сказал (а может такие и есть), я не буду делать, пока вопрос правильно не решите. А потом смотрим - асфальт дорожники в дождь кладут, спрашиваю, почему в дождь, а потому что нам этот асфальт выдали, мы его обязаны уложить, а то, что дождь, нас уже не волнует, мы за свои деньги его потом ложить не собираемся. И так везде.

Я іноді із задоволенням читаю Ваші коментарі, але сьогодні - мимо каси.
В умовах ідеального суспільства Ваше "не буду робити" можливо б пройшло. А в умовах хижого капиталізму та й розвинутого соціализму така фраза привела мінімум до того, що сміливець лишився б роботи, його сім'я хліба. І мабуть нову він би вже не знайшов. А за нього так роботу завершить його товариш, помічник, або навіть інша компанія. Тому всі змушені шукати компроміс.
І скажіть, як часто Ви самі так робите?

Щодо асфальту в дощ - знайду з понеділка те відео, де сам зняв як на автобані в Австріїї в дощ асфальт кладуть. Викладу на ютубі. Вони там гроші на відміну від нас рахувать уміють. І ніхто ( і у нас і у них)не запустить АБЗ в дощ, або якщо в прогнозі погоди він буде присутнім. Але якщо дощ піде раптово, а з АБЗ вже виїхали 30 машин з готовою сумішю - укладку асфальту продовжать. Як це зробили й ті австріяки. Як це робили турки на Київ - Харків, свідком чого я був.
А якщо мова про ямковий ремонт, тут ситуація подібна. Не дай Боже Ви потрапите в яму, щось трапиться з машиною, Ви ж скаргу не на Господа Бога писати будете за дощ - на дорожників за поганий стан дороги.

Я якщо спитаю чим займається мій опонент, в якій галузі - дискусія як правило закінчується. Тому що у всіх рильце в пуху. У нас (да і за кордоном теж) навіть священики є з гріхом. Hello!


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-05-2011 14:40 Чебишов.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vprave Немає
Lawyer для блондинок
*****

Повідомлень: 2 254
Приєднався: Dec 2010
Kyiv
Kia Rio New
Skype IDLawyer_DG
Повідомлення: #120
27-05-2011 14:58 RE: Мост Кирпы - автомобильное движение

Я читаю Ваши ответы и понимаю, что надо еще спасибо сказать, что на дорогах у нас асфальт, а не щебень, что дорожники заботятся о нас, перекрывая в час пик в будни центральную улицу, чтоб залить смолой дырку, сказать спасибо что дороги в принципе есть.
А брать в пример Австрию не надо, это небо и земля в сравнении с нашим дорожным хозяйством.
По поводу жалоб, ну не смешите, когда это Киевавтодор отвечал за состояние дороги?!
Если бы был у нас механизм взыскания ущерба с автодорожников, они бы ямки через час после их появления залатывали
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-05-2011 15:00 Vprave.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Пропал человек. Ищем свидетелей/записи регистраторов. 27.12.17 1:40 Южный мост Yaro82 3 1 717 30-12-2017 00:32
Останнє: Yaro82
  Мост с Троещины на Радужный? Andrew_S 56 10 894 07-01-2017 00:29
Останнє: Gonzalez
  Реконструкция пр-та Бажана, красиво мост подсветили на метро Харьковской. Шкодчук 232 60 666 24-02-2016 15:42
Останнє: mvp_kiev
  Шулявский мост расширят до 8 полос Rider 181 47 814 15-06-2014 21:34
Останнє: noto
Exclamation Введено одностороннее движение на 2 улицах Печерска Rider 2 1 317 23-01-2013 19:37
Останнє: Kolyan
  Русановский мост реконструируют в 2013 г. Rider 8 4 405 01-08-2012 15:40
Останнє: alex_martyn
  Горел недостроенный мост Giovanni 12 8 200 28-04-2011 16:05
Останнє: Giovanni
Brick Важно! Движение по Подолу будет односторонним Rider 12 4 529 12-01-2011 17:01
Останнє: Платон
  ГАИ Печерского района - как дозвонится? $asha 3 11 193 13-10-2009 19:29
Останнє: $asha
  Help! Нужна помощь по МРЭО Дарницкого р-на Midgard 3 2 135 02-07-2008 11:05
Останнє: Midgard

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1