Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #17351
30-01-2019 19:46 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(30-01-2019 15:26)m.dreval :  
(30-01-2019 14:20)TEZEY :  ну зараз прийде Михайло, і розкаже тобі шо дорожчає, тому шо на експорт ціна вища і звісно вигідніше продавати його туди і за валюту, ніж тут і за гривні. І в цьому він буде правий, але є два але: перше - так можна все випродати, бо за кордном майже все дорожче ( особливо те що якісне) і тут зразу виникає друге але. А з чого те масло роблять. Раніше в кожному селі(колгоспі) були ферми, де тримали тисячі корів, і молоко ( всі молокопродукти ) були в дефіциті, зараз ферм майже нема, молоко у населення заборонено скупляти ( крім окремих випадків але то окрема тема ) і якщо ми таки увійшли в топ5 поставщиків, то виникає інше питаняя. Звісно н а експорт іде якісна продукція бо там навряд чи вдастя підкупити їхній контроль. То чому у нас все гірше і гірше з якістю. Не має коли шукати відео де журналісти віддали на аналіз кучу масла від різних виробників, і ЖОДНЕ не відповідало держстандартам в більшій чи меншій мірі, але в кожному були виявлені рослинні жири ( в більшості пальмове масло ).
Я радий що держава стає більш вагомішим гравцем у міжнародній торгівлі, але б хотілося щоб не забували і про внутрішній ринок.

Звали?

Ну скажу, що за кородоном не все дорожче. Ковбаса дешевше. Mr. Green

За сучасні ферми вже відповіли. Вживати збиране молоко для виробництва то заборона ЄС, а не наша прихіть. І є то правильна заборона.

А головне, про внутрішній ринок виробник не буде забувати, якщо на ринку буде економічно обгрунтована ціна, а не дешева. Тоді не буде сенсу вивозити товар за дорогий євро, легше буде його продати в країні.

Це, доречі, продовження розмови про тих, хто чекає дешевого газу. Не повинно в країні бути нічого дешевого. Все повинно мати свою економічно обгрунтовану ціну, а виробники повинні заробляти економічно обгрунтований прибуток і платити робітникам економічно обгрунтовану заоплату. Причому саме в такому порядку, а не навпаки.
Багаті стають мільйонерами, мільйонери міліардерами, а проста людина навіть молоко не має куди збути: заборонити в людей приймати молоко бо ЄС пріказал! Міша, опустись на землю, виїдь з єесу в село і прозрієш. Міліон українців щороку покидають країну, і ти в тому числі, тому що не бачуть майбутнього як для себе так і для своїх дітей, а біометричні паспорти і безвіз тому в поміч. Хто мав 2000 і вище євро на відпочинок мали можливість віддати ще 60 не питання. І про газ. Невже не зрозуміло, що коли в Європу наші газовласники продають газ по 15 грн за куб (для прикладу), то для населення по 8,50 скріпя зубами. Наш газ їм не вигідно продавати українцям. «Обґрунтована ціна» на газ сьогодні, а обґрунтовані зарплати і пенсії через сто років — вимога МВФ. Я в це не вірю. Потрібні позики чи кредити — зобов’язуйте міліонерів-мільярдерів вкладати гроші в українську економіку а не в офшори.
ПС. Якщо на опалення середнього будинку в селі потрібно 500-700 кубічних метрів газу, якщо система субсидій кардинально змінилась від обіцяних чотири роки назад, якщо на опалення будинку в селі необхідно в місяць викласти 5000-6000 гривень при достатній кількості газу в Україні ну і електроенергії якої незміряно в країні то або лижі не їдуть або українцям потрібно намалювати лижі.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #17352
30-01-2019 20:20 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(30-01-2019 19:46)МаSтеР :  Міша

Льоня, написав тут, а потім переніс в особисті. Захочеш, копіруй сюди. Ні, то ні. Hello!


(30-01-2019 19:46)МаSтеР :  заборонити в людей приймати молоко бо ЄС пріказал!

Бо такі вимоги ЄС до гігієни молочного виробництва!!!! Добыча мыслей

Хочеш в йогуртах жерти кишкові палички???


(30-01-2019 19:46)МаSтеР :  Міліон українців щороку покидають країну, і ти в тому числі, тому що не бачуть майбутнього як для себе так і для своїх дітей

І ще, Льоня. Ти за мою мотивацію життся і роботи в Чехії не розписуйся. Добре? Шоб потом не сильно засмучуватися.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-01-2019 20:29 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #17353
30-01-2019 21:30 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Можливо говорим про одне і теж на різних мовах? Читай ОП.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #17354
31-01-2019 03:37 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(30-01-2019 20:20)m.dreval :  Бо такі вимоги ЄС до гігієни молочного виробництва!!!! Добыча мыслей
Хочеш в йогуртах жерти кишкові палички???
Наши люди хотят только зарплаты как в ЕС. А все остальное должно остаться как есть. Иначе какой смысл вступать в ЕС, если придется по их законам жить и из соблюдать?
Шукати всі повідомлення учасника
тавровед Немає
Любитель почитать
****

Повідомлень: 1 304
Приєднався: Jan 2010
Днепровщина. IFD
фаба 1.2 BME класик
Повідомлення: #17355
31-01-2019 07:30 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(30-01-2019 19:46)МаSтеР :  Багаті стають мільйонерами.....
.....українцям потрібно намалювати лижі.
Hello! Бесполезно что-то доказывать Михаилу Big Grin Он всё равно будет стоять на том, что всё делается на благо народа Mr. GreenMr. Green Тётка в Запорожской области из 5 коров оставила 1 Недоумение
Между тем, за последние 2 недели, трое моих знакомых получили "карту сталого побуту" Покращуємося!!! Присылали фотки "корочек" в вайбер)) радовались)) идиоты!! они не знают, что в Украине жить лучше!!! Да, Михаил?? Дружба

Шукати всі повідомлення учасника
makell Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 042
Приєднався: Sep 2012
Киев
Fabia II 1.4 16v
Повідомлення: #17356
31-01-2019 08:31 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

незнаю где запретили сдавать молоко, у нас в селе каждое утро молоковоз заезжает, другое дело, что цена слишком низкая, намного выгоднее молоко перерабатывать в творог и сметану, родственники этим занимаются и нормально получается. В соседнем селе вообще открылась сыроварня, насколько знаю очень успешно, покупают молоко у местных, оборудование постоянно обновляется, торгуют на бесарабке.
Шукати всі повідомлення учасника
logger Немає
Шопопало
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Jan 2008

Oktavia Tour 1,6
Повідомлення: #17357
31-01-2019 09:12 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

За село норм розписують ті, хто лише чув як там))) Сусід покійної бабусі такий зубожілий, шо вольву нову купив собі, а інший - комбайна за 150 к ойро. Курить

Мы ехали ехали и наконец приехали (с)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #17358
31-01-2019 09:52 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(31-01-2019 07:30)тавровед :  
(30-01-2019 19:46)МаSтеР :  Багаті стають мільйонерами.....
.....українцям потрібно намалювати лижі.
Hello! Бесполезно что-то доказывать Михаилу Big Grin Он всё равно будет стоять на том, что всё делается на благо народа Mr. GreenMr. Green Тётка в Запорожской области из 5 коров оставила 1 Недоумение
Между тем, за последние 2 недели, трое моих знакомых получили "карту сталого побуту" Покращуємося!!! Присылали фотки "корочек" в вайбер)) радовались)) идиоты!! они не знают, что в Украине жить лучше!!! Да, Михаил?? Дружба

А мне не нужно ничего доказывать. Я уже 6 лет знаю как оно там не по фотографием в вайбере, и не по радостным соплям знакомых. Считаете что Вам там будет лучше - вперед. При безработице в 3% в Польше на работу не берут только ленивых.

А я останусь при своем мнении. Я считаю, что если качество жизни мерять только толщиной бутерброда или ценой класных джинсиков с распродажи, то на это можно заработать и в Украине. Однозначно есть факторы, которые делают жизнь за границей более привлекательной. Но во-первых, они становятся доступны как минимум с картой сталого побыту. А во-вторых, за это все все-равно приходится платить. Причем как материально, так и морально.


(31-01-2019 08:31)makell :  незнаю где запретили сдавать молоко, у нас в селе каждое утро молоковоз заезжает,

Насколько я понимаю, если молочный комбинат имеет ISO или HACCP, то собирать молоко не имеет права. Несертифицированные предприятия собирают по-старому.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-01-2019 10:11 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #17359
31-01-2019 10:31 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(30-01-2019 14:36)makell :  
(30-01-2019 14:20)TEZEY :  Раніше в кожному селі(колгоспі) були ферми, де тримали тисячі корів, і молоко ( всі молокопродукти ) були в дефіциті, зараз ферм майже нема, молоко у населення заборонено скупляти ( крім окремих випадків але то окрема тема ) і якщо ми таки увійшли в топ5 поставщиків, то виникає інше питаняя

а ви були в тих колгоспах і бачили в яких умовах те молоко там збиралось(я часто з бабусею ходив коли малий був)? Зараз колгоспів немає, але є набагато більші сучасні комплекси з іншим ставленням до чистоти, знайома працює на сігнеті, розповідала.

Ось бачите в чому проблема: " Знайома розповідала". Моєму сослуживцю з Росії в чотирнадцятому році знайома розповідала, що на Донбасі укропи дітей роспинають, ну це так просто до слова.
Я починав свою трудову діяльність на посаді " Инженер-механик тяжолых процессов в живодноводстве" не дивлячись на те що мав диплом агронома, ну то так було в радянські часи. Тому як було я дуже добре знаю із середини. На той момент в Кременчуцькому районі було 17 господарств і в кожному були МТФ. і в кожній МТФ було по декілька тисяч голів скоту. Зараз лише одне господарство на весь район тримає корів і то менше тисячі голів. По селу корів раніше було теж багато і була прийомка молока, і була навіть норма там якась, вже не пам"ятаю. Зараз на вимогу ЄС молоко в населення не скуповують. А молокопродуктів в магазині, прилавки гнуться. Що до нових ферм - дійсно вони є, і дійсно по сучасним технологіям все там чисто і гарно і т.д. тільки їх одиниці. Як ти корову не годуй, купай, масажі їй роби і яку музику їй не включай, все рівно вона не зможе дати тобі молока замість тисячі корів.

що до росту ціни продукції сільського господарства, то я весь час казав і буду казати, ціни дуже занижено. Вибачте мене, але коли мінеральна вода дорожче ніж молоко, то це абсурд. Тому я намагаюсь оспорити не ріст цін а якість продукції.

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #17360
31-01-2019 10:41 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(31-01-2019 10:31)TEZEY :  @@@@@А молокопродуктів в магазині, прилавки гнуться. @@@@

В тих «молоко продуктах» молока багато?
А може там тільки назва молокопродукт і речовини «ідентичні натуральним».

25%
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 212 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 43