Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Волюнтаристические метания Саакашвили
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #4051
06-01-2018 15:18 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(06-01-2018 14:38)1.2HTP :  иногда нужно покачать чтобы хоть с мели сползти Smile

Повторюсь:

Да нельзя трогать ситуацию, пока ты не придешь и не скажешь: надо делать то, тогда-то, с теми-то, и я это могу и уже начинаю делать, просто поддержите меня. Надо конструктивную механику. Нельзя просто говорить "импичмент", надо сразу предложить что-то. А если мы ничего не предлагаем, а просто "давайте"... Это как ввязаться в драку, а там будь как будет.
Руслана Лыжичко.


Саша, почитай все-таки Шеремета. Очень не хочется, чтобы Украина тоже "жевала свой галстук".

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #4052
06-01-2018 15:44 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

Ви тут активно спорити що зробив такого грузин в Грузії, що йому там реальний термін в реформованому ним же, тюрьмам світить.
А чом ніхто не каже яка з ним гарна команда., всі подвиги цієї команди видні в Україні, аві т в Грузію не треба для цьго їхати.

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #4053
06-01-2018 16:07 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(06-01-2018 15:18)m.dreval :  Повторюсь:

Да нельзя трогать ситуацию, пока ты не придешь и не скажешь: надо делать то, тогда-то, с теми-то, и я это могу и уже начинаю делать, просто поддержите меня. Надо конструктивную механику. Нельзя просто говорить "импичмент", надо сразу предложить что-то. А если мы ничего не предлагаем, а просто "давайте"... Это как ввязаться в драку, а там будь как будет.
Руслана Лыжичко.
Вот и я о том же говорю. Он ничего кроме как импичмента не предлагает. Чьо дальше будет после него непонятно. Поэтому нахрен такие перспективы.
(06-01-2018 15:44)Nemo78 :  А чом ніхто не каже яка з ним гарна команда., всі подвиги цієї команди видні в Україні, аві т в Грузію не треба для цьго їхати.
Да мы видели как команда его через границу несла. Вот ждем когда в Грузию уже понесет.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 524
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #4054
06-01-2018 16:11 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

Nemo78 , не совсем понял что Вы хотели сказать Курить
Так подумалось что имели ввиду, что вся команда у грузина плохая, та и сделать ничего не смогли, а может и не умели Курить
Но чего-то вспоминаются и прибалт, и поляк, и так же ничего не смогли, может действительно собираем "мусор" по округе Курить
А может не в них дело ?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #4055
06-01-2018 16:16 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(06-01-2018 16:11)1.2HTP :  Nemo78 , не совсем понял что Вы хотели сказать Курить
Так подумалось что имели ввиду, что вся команда у грузина плохая, та и сделать ничего не смогли, а может и не умели Курить
Но чего-то вспоминаются и прибалт, и поляк, и так же ничего не смогли, может действительно собираем "мусор" по округе Курить
А может не в них дело ?

Хто зараз підтримує грузина з українських політиків, ?
Коса—- про угоду котру вона підписала з газпромом вже й Стокгольмський арбітраж назвав не законною. Тут я з овочем згоден її треба було судити з повною конфіскацією.
лещенко - Альфонс живе за рахунок коханки...
Рабінович—- щирий патріот української політики.
...... на манежі по суті тут самі.Sad
в Одесі всі початкові здвиги грузина загубив злий шоколадний ху@ло, котрий його туди ж іпригласив. Мабуть хотів заляпати брудом грузина, така багатоходівочка шоколадного ху@ла.

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 524
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #4056
06-01-2018 16:35 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

та все равно кто и что с грузином, если конкретно в контексте который Вы написали в сообщении 4052, что с прибалтом и поляком ?
ПС понял, что не верно понял Дружба
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-01-2018 16:39 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #4057
06-01-2018 17:15 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(06-01-2018 16:35)1.2HTP :  та все равно кто и что с грузином, если конкретно в контексте который Вы написали в сообщении 4052, что с прибалтом и поляком ?
ПС понял, что не верно понял Дружба

Міністр Супрун? Котрий мало піариться а медецину реформую, вона з якої команди?

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #4058
06-01-2018 19:14 Волюнтаристические метания Саакашвили

Немо, закон про мед реформу читав? То почитай! Я десь викладав аналіз його. То труна для усіх громадян, що не мають коштів для лікування, а не реформа!


Надіслано з iPhone
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #4059
06-01-2018 19:38 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(06-01-2018 19:14)LUPUS :  Немо, закон про мед реформу читав? То почитай! Я десь викладав аналіз його. То труна для усіх громадян, що не мають коштів для лікування, а не реформа!


Надіслано з iPhone

Особисто відчув нашу медецину в листопаді цьго рокуя
Коли мені консиліум докторів, в лікарні мед містечка, в котру я попав по скорій, наполегливо пропонували метод лікування, котрий мені по факту не підходить. Також були названі суми і не маленькі. Попав в лікарню в ніч з неділі на понеділок. Хамство , повна відсутність ліків, узі слава богу, зробили безкоштовно, на рентген начали казати що потрібні гроші на плівку. В понеділок взяв телефон, і «перевівся» в іншу лікарню. Де за менші гроші пройшов лікування, і після консультації з багатьма лікарями, прийшов до висновку що мені Пі»@@си» з консиліума в мед городку парили той метод котрий в них поширений, а інше не пропонувалось.
Не знаю як буде але так далі лікувати неможливо.
Стоматологія держава дала обладнання , мед персонал, а Врачі просто там «халтурият» по чорному...
Ви пропонуєте це зоставити?

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #4060
06-01-2018 19:45 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

Ні. в жодному разі. але я пропоную робити НОРМАЛЬНІ реформи а не імітацію з метою пилити гроші з бюджету. а саме на це наша реформа і направлена
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Михаил Саакашвили/მიხეილ ნიკოლოზის ძე სააკაშვილი, да или нет? ПетроФФ 23 9 108 16-08-2018 22:19
Останнє: Шкодчук

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 10