Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
myafik je t'aime!!!
Автор Повідомлення
Vlad1358 Далеко
Mordoorator
*****

Повідомлень: 6 434
Приєднався: Jan 2008
Киев
Scoutинка LPG
Повідомлення: #31
26-12-2013 16:54 RE: myafik je t'aime!!!

сцепу новую возьми, на всякий случай Mr. Green

Si vis pacem, para bellum
Шукати всі повідомлення учасника
nusya Немає
ДЭУшка- праздник !!!
*****

Повідомлень: 1 577
Приєднався: Jun 2012
село виноградарь
красивенькая
Повідомлення: #32
26-12-2013 20:58 RE: myafik je t'aime!!!

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayHappy Birthday

Я в ответе за свои слова, а не за то, как вы их поняли!
Шукати всі повідомлення учасника
myafik Немає
особо обнаглевшая балбесяка
*

Повідомлень: 9
Приєднався: Jul 2010

Octavia Scout FL
Повідомлення: #33
27-12-2013 10:38 RE: myafik je t'aime!!!

(26-12-2013 14:41)Lady :  когда ты , говоришь, приезжаешь??????Shocked
...нас не будет домаMr. GreenТикаю
WaveWave
планируем ока 3-4 числа приехать, как получится. Пока планирую)

Vlad1358 так сцепа уже свежая от S4 Smile

nika так кудаж без нее Smile
Шукати всі повідомлення учасника
Vlad1358 Далеко
Mordoorator
*****

Повідомлень: 6 434
Приєднався: Jan 2008
Киев
Scoutинка LPG
Повідомлення: #34
28-12-2013 13:11 RE: myafik je t'aime!!!

(27-12-2013 10:38)myafik :  так сцепа уже свежая от S4 Smile
ты не понял Mr. Green на 2.0фысыай бери Wink

Si vis pacem, para bellum
Шукати всі повідомлення учасника
nika Далеко
Обучаю плохому :)
*****

Повідомлень: 3 546
Приєднався: Mar 2009
за проспектом Перемоги
червона легкова фура))
Skype IDnika
Повідомлення: #35
28-12-2013 13:34 RE: myafik je t'aime!!!

(27-12-2013 10:38)myafik :  
(26-12-2013 14:41)Lady :  когда ты , говоришь, приезжаешь??????Shocked
...нас не будет домаMr. GreenТикаю
WaveWave
планируем ока 3-4 числа приехать, как получится. Пока планирую)

Vlad1358 так сцепа уже свежая от S4 Smile

nika так кудаж без нее Smile

ждемWave

Правильний штурман & Шумахер у спідниці Поехали © Vantala
Невгамовна © F1a$#
Малявка © Vlad1358
"РятувАльниЦя МаЛібУ" © Mirack
Лікар Варя[Зображення: 8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif]© білийUNDпухнастий
Богиня Перемоги © Maybe
Шукати всі повідомлення учасника
Šved Немає
bor i riket
*****

Повідомлень: 1 657
Приєднався: Jan 2010
Stockholm
Volkswagen passat B8 BiTurbo
Повідомлення: #36
28-12-2013 15:01 RE: myafik je t'aime!!!

Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayДружба

VW Passat B8 bi-turbo
Шукати всі повідомлення учасника
nika Далеко
Обучаю плохому :)
*****

Повідомлень: 3 546
Приєднався: Mar 2009
за проспектом Перемоги
червона легкова фура))
Skype IDnika
Повідомлення: #37
28-12-2013 21:53 RE: myafik je t'aime!!!

(28-12-2013 15:01)Šved :  Happy BirthdayHappy BirthdayHappy BirthdayДружба

Віталько, ти теж до нас збираєшся? ))))

Правильний штурман & Шумахер у спідниці Поехали © Vantala
Невгамовна © F1a$#
Малявка © Vlad1358
"РятувАльниЦя МаЛібУ" © Mirack
Лікар Варя[Зображення: 8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif]© білийUNDпухнастий
Богиня Перемоги © Maybe
Шукати всі повідомлення учасника


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1