|
склоомивач
|
|
| Автор | Повідомлення |
RomenOLI
ліниважопа ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 531 Приєднався: Oct 2011 Віннєція VW Passat B7, 2.0 DSG |
|
||
|
mototo987
-злюка бобер- ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 404 Приєднався: Apr 2011 Винница-Сity Octavia Tour 1.6(Была);Skoda Octavia А5 2.0FSI (Была);BMW X3 F25 дизель |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1





(при омиванні лобового - немає). Думаю десь лопнула або відійшла якась шлангочка(але водичка з тієї цюцюрки над дворніком біжить, правда десь після 3-го натискання). Руки ніяк не доходили туди позаглядати...
.
Чи краще самому туди не сунутись?
