|
с парашутом.можно "Шкода".
|
|
| Автор | Повідомлення |
Banned Повідомлень: 890 Приєднався: May 2007 фабаком-12 |
|
||
|
Banned Повідомлень: 890 Приєднався: May 2007 фабаком-12 |
|
||
|
Banned Повідомлень: 890 Приєднався: May 2007 фабаком-12 |
|
||
|
herg
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 127 Приєднався: Jan 2008 японка.я доволен. |
|
||
|
Вован-атаман
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 470 Приєднався: Dec 2007 Киев Skoda Octavia 1.8т |
|
||
|
herg
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 127 Приєднався: Jan 2008 японка.я доволен. |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1




![[Зображення: Screenshot-6.jpg]](http://lh5.ggpht.com/_oFup5MGLGZ0/SSHCmnjBWyI/AAAAAAAABGM/oGE-LPizFPg/s640/Screenshot-6.jpg)
![[Зображення: Screenshot-7.jpg]](http://lh5.ggpht.com/_oFup5MGLGZ0/SSHCiqSx9CI/AAAAAAAABGE/1V8kUViCW9c/s640/Screenshot-7.jpg)

занадто экстремально.после таких описаний---из авты ни ногой....