Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Стоянка у дворі
Автор Повідомлення
VooDoo Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 232
Приєднався: Jan 2010
Чернівці
Skoda Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #1
26-11-2010 16:56 Стоянка у дворі

Ситуація така: у мене на роботі, де є задні двері в офіс є невеликий дворик. Де я, з колегами тримаєм свої машини. Крім нас, машини тримають також кілька інших організацій. Буває, шо взагалі де припаркуватися. Сьогодні до нас приходять з райради і кажуть, мовляв, прийшла скарга від жильця, шо йому нема чим дихати, загазованість велику створюємо. Ну і положення своє принесли (шефу показали і забрали назад), в якому говориться, тіпа дозволяється тримати у дворі одну машину від нас, т.я. багато машин створюють проблеми для під"їзду швидкої, ремонтної техніки, проблеми для прибирання території і т.д.
Я, звичайно, не збираюся слухати якусь райраду, тим більше, шо правил дорожнього руху я не порушую. Питання: хто зтикався з такою штукою? Яка відповідальність, якшо я буду ігнорувати те положення райради, з яким фактично, незнайомий. Ну і на скільки я розумію, якшо ПДД підзаконний акт, то положення - тим більше...
Які думки з цього приводу?
Шукати всі повідомлення учасника
Demyan Немає
ВОИН БУШИДО
****

Повідомлень: 1 027
Приєднався: Dec 2007
KIEV
TOUR 1.9TDI, CAMRY 50
Повідомлення: #2
26-11-2010 17:31 RE: Стоянка у дворі

На чем основан запреть ставить авто? На что они ссылаются? Нет никакой ответственности, и как они определяют что авто относятся к компании? Короче полный бред, ни чем не подкрепленный я бы не обращал внимания. А дедушек и бабушек которым делать нечего всегда полно, и всегда им что то не нравится (комплекс как в детстве из за все того же отсутствия внимания и кучи свободного времени).
Шукати всі повідомлення учасника
VooDoo Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 232
Приєднався: Jan 2010
Чернівці
Skoda Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #3
26-11-2010 17:50 RE: Стоянка у дворі

Так як говорить представник ради, на підставі положення райради, яке ухвалили на підставі скарги меншканця будинку - неможна ставити авто.
Бред, то звичайно бред. Але цікаво яку, взагалі, юридичну силу мають от ці положення?

Просто саме положення я не бачив, тому і детальніше не можу розказати ситуацію. Можливо у когось був досвід якийсь?
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #4
27-11-2010 11:55 RE: Стоянка у дворі

Конституція України :Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Шукати всі повідомлення учасника
Demyan Немає
ВОИН БУШИДО
****

Повідомлень: 1 027
Приєднався: Dec 2007
KIEV
TOUR 1.9TDI, CAMRY 50
Повідомлення: #5
27-11-2010 16:12 RE: Стоянка у дворі

Мы решили это на территории которая подчиняется какой то собственности, а Вами указанная территория общественная и делать на ней можно что угодно лишь бы не перечило административному и уголовному кодексу. Ответственности не может быть, не обращайте внимания, это как запугивание не имеющее никакого основания.
Шукати всі повідомлення учасника
Jorik007 Немає
Banned

Повідомлень: 148
Приєднався: Apr 2009
г. Черновцы
Skoda Fabia 1,4, 8V, 2001, Elegance
Повідомлення: #6
27-11-2010 20:29 RE: Стоянка у дворі

Де офіс? Саме гірше якщо хтось з жильців пройдеться металом чи іншим по машинкам. Тоді буде попадос.
Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 216
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #7
28-11-2010 11:43 RE: Стоянка у дворі

(27-11-2010 20:29)Jorik007 :  Де офіс? Саме гірше якщо хтось з жильців пройдеться металом чи іншим по машинкам. Тоді буде попадос.

За таких обставин варто ставити відеонагляд. Тоді точно буде попандос + кримінальна відповідальність. А уваги комусь вистачить на довго...
Шукати всі повідомлення учасника
VooDoo Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 232
Приєднався: Jan 2010
Чернівці
Skoda Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #8
28-11-2010 12:49 RE: Стоянка у дворі

(28-11-2010 11:43)Porter :  
(27-11-2010 20:29)Jorik007 :  Де офіс? Саме гірше якщо хтось з жильців пройдеться металом чи іншим по машинкам. Тоді буде попадос.

За таких обставин варто ставити відеонагляд. Тоді точно буде попандос + кримінальна відповідальність. А уваги комусь вистачить на довго...

було б непогано, але на жаль, нагляд ніхто не збирається ставити
Шукати всі повідомлення учасника
VooDoo Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 232
Приєднався: Jan 2010
Чернівці
Skoda Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #9
29-11-2010 16:48 RE: Стоянка у дворі

знайшов Правила благоустрою м. Києва в неті (чернівецькі не можу знайти). У Чернівцях такі самі плюс-мінус, а цей вот пункт ідентичний:

Цитата:6.16. Залишати автотранспортні засоби, механізми на внутрішньоквартальних проїздах або переобладнувати їх, що заважає проїзду спеціальних машин швидкої допомоги, пожежних, прибиральної та аварійної техніки, а також влаштовувати постійні стоянки службового, приватного, вантажного і пасажирського транспорту на прибудинкових територіях, прилеглих територіях до гаражів, автостоянок тощо.

тільки знову ж таки, невідомо яка відповідальність передбачена))
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  с. Стоянка, штраф за швидкість AndrewS 21 1 808 07-10-2023 05:14
Останнє: Zandercatcher
  Постанова. Стоянка под мостом. ShpileR 7 3 546 13-10-2009 16:06
Останнє: BuX
  Охраняемая стоянка и отношения с администрацией. Игорь! 8 2 296 23-07-2007 09:37
Останнє: Шрам

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1