|
3D кинотеатр
|
|
| Автор | Повідомлення |
voynarovsky
0676766338 ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 270 Приєднався: Jan 2010 Хмельницкий skoda octavia A5 |
|
||
|
Dimitrius
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 652 Приєднався: May 2007 Хмельницкий/Тернополь Passat Alltrack B7 2.0 TDI |
|
||
|
student81
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 383 Приєднався: Apr 2009 Кrasilov-city Була-Oктавія 1.8Т,Seat Toledo 2.0 FSI,Grandis 2.4AT,C-Max 1.8 Ghia,є-Passat 1.8T |
|
||
|
voynarovsky
0676766338 ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 270 Приєднався: Jan 2010 Хмельницкий skoda octavia A5 |
|
||
|
student81
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 383 Приєднався: Apr 2009 Кrasilov-city Була-Oктавія 1.8Т,Seat Toledo 2.0 FSI,Grandis 2.4AT,C-Max 1.8 Ghia,є-Passat 1.8T |
|
||
|
Sobir
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 700 Приєднався: Nov 2009 Шкода Фабия Амбиенте 1,4 |
|
||
|
voynarovsky
0676766338 ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 270 Приєднався: Jan 2010 Хмельницкий skoda octavia A5 |
|
||
|
Sobir
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 700 Приєднався: Nov 2009 Шкода Фабия Амбиенте 1,4 |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| У нас где то есть 3D кинотеатр? | Шеф | 12 | 5 103 |
24-12-2009 15:32 Останнє: Misterd |
|
Переглядають: Гості: 1




![[Зображення: BX8887AA.png]](http://nomer.avtobeginner.ru/ua2/BX8887AA.png)

![[Зображення: IGylp.gif]](http://i.imgur.com/IGylp.gif)
)))) ти дивись бо ми все переграємо і махнем з тобою на море
Ласкаво просимо...! Виїзд 23 або 26...
![[Зображення: 1_1_1_22052008_3.gif]](http://line4auto.ru/skoda/1_1_1_22052008_3.gif)