|
У нас где то есть 3D кинотеатр?
|
|
| Автор | Повідомлення |
yuristkonsult
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 779 Приєднався: Apr 2008 Хмельницький Octavia 1.8t (vtg) |
|
||
|
Sharpman
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 578 Приєднався: Mar 2009 Сумы VW Jetta 1.6TDI DSG7, была Skoda Octavia A5 1.6MPI |
|
||
|
Misterd
Олексій ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 8 189 Приєднався: Jun 2008 Поділля WV Golf Variant AJ5 1.6 DSG |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| 3D кинотеатр | voynarovsky | 7 | 4 381 |
19-08-2010 10:41 Останнє: Sobir |
|
Переглядають: Гості: 1




два 3-д кинотеатра: один подороже, другой дешевле (качество ремонта/звука/сидушек 


