|
а ведь можно Fabia 1.2 --- 1.8T
|
|
| Автор | Повідомлення |
СКЕПТИК )))
Повідомлень: 4 516 Приєднався: Apr 2009 Изяслав,Старкон, Хмельницкий 1.2HТP(была) 三菱ランサー 9 1.6MT |
|
||
|
Деніс
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 431 Приєднався: Nov 2008 Skoda Octavia |
|
||
|
student81
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 383 Приєднався: Apr 2009 Кrasilov-city Була-Oктавія 1.8Т,Seat Toledo 2.0 FSI,Grandis 2.4AT,C-Max 1.8 Ghia,є-Passat 1.8T |
|
||
|
СКЕПТИК )))
Повідомлень: 4 516 Приєднався: Apr 2009 Изяслав,Старкон, Хмельницкий 1.2HТP(была) 三菱ランサー 9 1.6MT |
|
||
|
SlK
Ученик ![]() Повідомлень: 41 Приєднався: Aug 2006 Fabia 1.2 HTP |
|
||
|
Shmuga
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 161 Приєднався: Jun 2009 файне місто Хмельницький Шкода Fabia 1.2 |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1







Не проще купить Октаву 1,8Т.
![[Зображення: IGylp.gif]](http://i.imgur.com/IGylp.gif)
![[Зображення: ab85478.gif]](http://forum-lines.ru/rez/ab85478.gif)