Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Світло давно пропадало?
Автор Повідомлення
tolanush Немає
Классик
****

Повідомлень: 820
Приєднався: Mar 2009
Київ
Passat B7 2.5 USA 2014
Повідомлення: #11
10-06-2026 10:17 RE: Світло давно пропадало?

Постійний заряд до 100% на Deye Pro-B, майже два роки експлуатації і нуль деградації батареї а все решта дроч галіма із вашими 60%. Поставив на самсунзі s24 режим захисту батареї із максимальним зарядом 95% і за місяць отримав деградацію батареї 98% ( пів року експлуатації телефлном), після вимкнення захисту - батарея не деградує, так і тримає 98% ємності. У дружини S25 з постійним зарядом до 100 % за 1.5 роки експлуатації батарея має 100% ємності. Ще раз, нах ваші 60% заряду.

Рабів до раю не пускають!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 316
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #12
10-06-2026 14:50 RE: Світло давно пропадало?

tolanush Воно усе трошки складніше і є нюанси та моменти. Почнемо з того, що в Самсунгу АКБ 1S а в Деї 15 чи 16 послідовно включених комірок. Також різна хімія і умови експлуатації. А у "заряджол" ще інші приколи, особливо при довготривалому байпасі...
Якщо ви на Деї хочете побачити "Деградацію" - проженіть пару циклів повний розряд/повний заряд. Wink
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 702
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #13
10-06-2026 19:06 RE: Світло давно пропадало?

Пару станций дома, одну иногда в "походы" брал)))
Заявлено Фе-По на обоих
Та что побольше Ecoflow, что поменьше якась там умовна італійська назва, понятно Китай, просто лень идти смотреть)))
Обе раз в пару месяцев прогоняю, разряд до 20 заряд до 80 или 90, пока все норм т.т.т
Минус отой Мазератти, не заряжается при пониженном входном, Ecoflow перевариваривает, граничную не засекал Hello!
ПС думаю к Самсунгам, телефонам, вся єта тема не относится, согласен с Porter Hello!
Стари Самси, на різних інтернет аккаунтах досі добре себе почувають...
Коли проблеми зі світлом були, на тому що користаюсь постійно 100% поставив, коли поменьшало 90% встановив...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-06-2026 19:24 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1