Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Проект развязки возле моста Метро
Автор Повідомлення
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #121
15-09-2011 07:32 RE: Проект развязки возле моста Метро

Взагалі ніде немає такої догми, що повинні бути забезпечені всі розвороти для всіх забудьків або приїзжих. Я вже зазначав колись у темі про розв'язку на Шулявці, що наврядчи в Києві стільки забудьків або не поуважних людей, що для них потрібно будувати розвороти. Один чи два пропустивших свій поворот водія проїдуть до найближчої розв'язки і развернуться, або змінять маршрут.
У додатку схеми класичних розв'язок, які додаються до ДБНу на проектування городських вулиць та доріг. Ви зможете побачити, що далеко не всі з них дають можливість розвороту


Файл(и) Мініатюри
   


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника
Rider Далеко
Самурай
*****

Повідомлень: 6 107
Приєднався: Jun 2006
BC VA MT
японец:)
Повідомлення: #122
15-09-2011 07:52 RE: Проект развязки возле моста Метро

Не догма, конечно, но хотелось бы Хм Тем более, раньше была возможность развернуться с крайнего левого ряда Wink Правда, за все время прибегал к этому всего 2-3 раза...

Gonna ride the wild wind
Ain't dangerous - enough for me
Шукати всі повідомлення учасника
Донской Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 5 324
Приєднався: Oct 2009
КиЁв
Повідомлення: #123
15-09-2011 07:56 RE: Проект развязки возле моста Метро

(15-09-2011 07:32)Чебышев :  Взагалі ніде немає такої догми, що повинні бути забезпечені всі розвороти для всіх забудьків або приїзжих. Я вже зазначав колись у темі про розв'язку на Шулявці, що наврядчи в Києві стільки забудьків або не поуважних людей, що для них потрібно будувати розвороти. Один чи два пропустивших свій поворот водія проїдуть до найближчої розв'язки і развернуться, або змінять маршрут.
У додатку схеми класичних розв'язок, які додаються до ДБНу на проектування городських вулиць та доріг. Ви зможете побачити, що далеко не всі з них дають можливість розвороту
И Вы приводите развязку на шулявке в пример?? Я удивлен Respect Там, где никогда не поймешь, как развернутся, пока кто-то не покажет? Может привести в пример то, что у меня во дворе 15 лет ямы не латают, как аргумент против нового асфальта на дорогах Украины. Они как часть городского ландшафта.. )
Такие развязки, как на шулявке - это компромисное решение ввиду отсутствия достаточной территории. Но никак не пример.
Да.. такои догми немае. ТОлько в этом конкретном случае больше проблем от того, что на Почтовой итак уже.. нет не пробка, там торба! И тем, кому нужно развенутся поедут именно туда. Или добьют мост метро.. Нужели дешевле ремонтировать мост метро? Или все-таки снизить на него нагрузку было бы лучше?
Но тем не менее, мы бесконечно рады тому, что делается после (как сказал Ridqr) "космического" Mr. Green застоя. Hello!
А может Вы все и правы.., редко когда бывает необходимость там разворачиваться. Просто я за целостность моста метро переживаю SmileHello!

Экономь воду - разбавляй её.. Недоумение
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-09-2011 08:23 Донской.)
Шукати всі повідомлення учасника
Rider Далеко
Самурай
*****

Повідомлень: 6 107
Приєднався: Jun 2006
BC VA MT
японец:)
Повідомлення: #124
15-09-2011 08:48 RE: Проект развязки возле моста Метро

Если быть объективным, то целесообразность обустройства разворота должна обосновываться вполне конкретными цифрами транспортных потоков и если разворот требуется для 100 (условно*) автомобилей в сутки, а по эстакада нужна для 4000 (условно*) автомобилей в час, то понятно, что заезд на эстакаду от Столичного шоссе никто не будет делать.

Субъективно, хотелось бы, конечно, иметь возможность развернуться, но если это снижает общую пропускную способность потоков и участок дороги может стать аварийно-опасным - то c отсутствием разворота я смирюсь. IMHO.

* - точными данными я не владею

Gonna ride the wild wind
Ain't dangerous - enough for me
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #125
15-09-2011 09:18 RE: Проект развязки возле моста Метро

(15-09-2011 07:56)Донской :  И Вы приводите развязку на шулявке в пример?? Я удивлен Respect Там, где никогда не поймешь, как развернутся, пока кто-то не покажет? Может привести в пример то, что у меня во дворе 15 лет ямы не латают, как аргумент против нового асфальта на дорогах Украины. Они как часть городского ландшафта.. )

Я не приводив Шулявку як приклад. Де це є у моєму пості? Я згадав, що питання розворотів вже піднімалась в тій темі. Ви би спочатку з тією темою познайомились або перепитали мене, що я мав на увазі. А потім великі очі робили би та про свій двір згадували.
Там Вітрук та компанія в своєму альтернативному варіанті як одну з переваг ззначали можливість розвороту для всіх автомобілів. Наприклад їде хтось по Перемоги, згадав, що праску не виключив - розвернувся і поїхав додому. Але я не вірю що з тих сотен тисяч людей, що щоденно користуються проспектом Перемоги, процентів 50 саме таких забудьків. Так само немає такої частки серед тих, хто їздить по набережній. І саме про це я казав - не потрібні розвороти для 2-3 автомобілів.


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника
Донской Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 5 324
Приєднався: Oct 2009
КиЁв
Повідомлення: #126
15-09-2011 09:24 RE: Проект развязки возле моста Метро

(15-09-2011 09:18)Чебышев :  Я не приводив Шулявку як приклад. Де це є у моєму пості? Я згадав, що питання розворотів вже піднімалась в тій темі..
Знают схему только местные. А хотелось бы, чтобы иногородние и туристы к нам презжали.
сообщения объединены
(15-09-2011 09:18)Чебышев :  ..І саме про це я казав - не потрібні розвороти для 2-3 автомобілів.
Уже почти согласился Hello!Дружба

Экономь воду - разбавляй её.. Недоумение
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-09-2011 09:25 Донской.)
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #127
15-09-2011 10:05 RE: Проект развязки возле моста Метро

(15-09-2011 09:24)Донской :  
(15-09-2011 09:18)Чебышев :  Я не приводив Шулявку як приклад. Де це є у моєму пості? Я згадав, що питання розворотів вже піднімалась в тій темі..
Знают схему только местные. А хотелось бы, чтобы иногородние и туристы к нам презжали.
сообщения объединены
(15-09-2011 09:18)Чебышев :  ..І саме про це я казав - не потрібні розвороти для 2-3 автомобілів.
Уже почти согласился Hello!Дружба


Hello!Дружба

Ну Ви хіба коли їдете в незнайомий город з собою мапу не берете? Я думаю знайомство з мапою та уважність при читанні знаків маршрутного орієнтування (можливо ще використання gps) зробить будь-яку подорож приємною


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Петиция по поводу развязки на житомирской трассе Гореничи-Стоянка Барс 3 3 471 15-03-2019 20:11
Останнє: Dozd
  Петиция по поводу разгрузки развязки возле Скоростного Lazebnyy 9 2 543 20-03-2018 11:07
Останнє: Lazebnyy
  Камера на мосту метро Oleg_20 19 5 654 23-02-2018 11:40
Останнє: Konstantin.m
  Где оставить машину на пару дней возле ЖД вокзала? Kolyan 5 7 244 09-02-2018 22:38
Останнє: Kolyan
  Ищу Паркинг/стоянка/гараж район метро черниговская. overlordrev2 0 1 086 13-10-2016 12:54
Останнє: overlordrev2
  подскажите стоянку-парковку возле Гулливера Valid 13 2 707 14-06-2016 23:34
Останнє: Valid
  Предложение решить проблему с пробкой возле Вишневого на улице Черновола Yevgeniy 24 6 987 21-04-2016 08:27
Останнє: Барс
  Реконструкция пр-та Бажана, красиво мост подсветили на метро Харьковской. Шкодчук 232 60 590 24-02-2016 15:42
Останнє: mvp_kiev
  Мошенники на парковке возле входа в музей Пирогово Артемзон 9 4 415 24-05-2015 17:09
Останнє: Артемзон
  Арендовать дом возле Киева и речки ОМсhik 11 4 881 01-06-2014 20:26
Останнє: ОМсhik

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1